شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
كپسول يا تلمبه؟؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: كپسول يا تلمبه؟؟؟ (/showthread.php?tid=2068)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - شرود - 2016-08-04 04:26 PM

(2016-08-04 03:29 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-04 02:37 PM)شرود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تست هیدرواستاتسک رو کدوم مراکز انجام میدن؟
حدودا واسه یه تست چند تومن باید پرداخت کرد؟
قیمت تست 45 هزار است و بعد تست یک برگه و تاریخ درج می شود و احتمال بر روی کپسول شما تاریخ دست کوب می شود

آتشنشانی ها این تست رو انجام میدن؟

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - Nanex - 2016-08-04 09:41 PM

سلام
خیر دوست عزیز بعضی از مراکز شارژ این کار را انجام میدهند .
در تهران 2 شرکت را میشناسم که انجام میدهند البته تعدادشون بشتره .
یکیشون سمت شورآباد قم هست و تهران دفتر داره و یکی سمت شاد آباد جنوب غربی تهران هست .

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - شرود - 2016-08-05 10:24 PM

باسلا
روی تمال کپسول ها تاریخ تولید و انقضا حک شده ?

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - mohsenm2 - 2016-08-05 11:05 PM

(2016-08-05 10:24 PM)شرود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلا

سلام دوست عزیز

بله تقریبا روی همه کپسول ها تاریخ تولیدشون حک شده
کپسولهای فلزی معمولا تاریخ انقضا ندارن و 5 سال ریتست هستن و تا زمانی که تست 450 جواب بدن قابل استفاده هستن .
کپسولهای کامپوزیت تاریخ تولید و انقضا دارن که وابسته به مدلش 5 یا 3 سال ریتست هستن و استفاده بعد از تاریخ انقضا توصیه نمیشه.

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - hosseinf - 2016-08-05 11:22 PM

(2016-08-05 11:05 PM)mohsenm2 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-05 10:24 PM)شرود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلا

سلام دوست عزیز

کپسولهای فلزی معمولا تاریخ انقضا ندارن و 5 سال ریتست هستن و تا زمانی که تست 450 جواب بدن قابل استفاده هستن .
کپسولهای کامپوزیت تاریخ تولید و انقضا دارن که وابسته به مدلش 5 یا 3 سال ریتست هستن و استفاده بعد از تاریخ انقضا توصیه نمیشه.

البته این را هم اضافه کنم که برخی کپسول های کامپوزیت که از تکنولوژی خاصی بهره میبرن تاریخ انقضا ندارند و اصطلاحا NLL (no limit life) هستند.

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - mohsenm2 - 2016-08-06 08:00 PM

(2016-08-05 11:22 PM)hosseinf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-05 11:05 PM)mohsenm2 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلا

سلام دوست عزیز

البته این را هم اضافه کنم که برخی کپسول های کامپوزیت که از تکنولوژی خاصی بهره میبرن تاریخ انقضا ندارند و اصطلاحا NLL (no limit life) هستند.
درسته اما موضوع مشترک و مهم همه مدلها ریتست 3 یا 5 سالشونه، تمام مدلها تا زمانی که تست 450 بار جواب بدن قابل استفاده هستن.

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - شرود - 2016-08-06 09:54 PM

من اگه بخوام یه کپسول دست دو از مغازه داری بخرم آیا مغازه دار برگه تست( تست هیدرو استاتسک) اون رو هم باید بهم بده? یا باید بعد از خرید خودم ببرم واسه تست?
در کل منظورم این هستش که چطور قبل از خرید کپسول دست دو از یه مغازه دار از صحت کپسول مطلع شم?

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - mohsenm2 - 2016-08-06 11:26 PM

(2016-08-06 09:54 PM)شرود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اگه بخوام یه کپسول دست دو از مغازه داری بخرم آیا مغازه دار برگه تست( تست هیدرو استاتسک) اون رو هم باید بهم بده? یا باید بعد از خرید خودم ببرم واسه تست?
در کل منظورم این هستش که چطور قبل از خرید کپسول دست دو از یه مغازه دار از صحت کپسول مطلع شم?
سلام
معمولا بدلیل اینکه به قیمت مناسب تر بفروشن تست نمیکنن تا هزینه تست بهش اضافه نشه. اکثرا بعد خرید تست میکنن.
قبل از خرید کپسول کارکرده نمیشه از روی ظاهر تشخیص داد که کپسول خوبه یا نه، اگه میخواید کپسولی بخرید که از تاریخش 5 سال گذشته حتما حتما با برگه تست یا به شرط تست بخرید.

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - hosseinf - 2016-08-06 11:44 PM

(2016-08-06 09:54 PM)شرود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترجیحا بهتره با تست و تایید شده بگیرید، ولی در هر شرایطی با فروشنده شرط کنید و حتما حتما با فاکتور دارای مهر و امضا بگیرید و در فاکتور همه چیز قید شده باشه.(فشار کاری کپسول، فشار کاری شیر، سال تولید و ...)

RE: كپسول يا تلمبه؟؟؟ - شرود - 2016-08-07 03:05 PM

(2016-08-06 11:44 PM)hosseinf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترجیحا بهتره با تست و تایید شده بگیرید، ولی در هر شرایطی با فروشنده شرط کنید و حتما حتما با فاکتور دارای مهر و امضا بگیرید و در فاکتور همه چیز قید شده باشه.(فشار کاری کپسول، فشار کاری شیر، سال تولید و ...)

ببخشید منظورتون از فشار کاری شیر یعنی چی؟