شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برگزاری مسابقه سوم تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بنچ رست و فیلد تارگت (/forumdisplay.php?fid=140)
+--- انجمن: مسابقات بنچ رست (/forumdisplay.php?fid=143)
+--- موضوع: برگزاری مسابقه سوم تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 (/showthread.php?tid=2062)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - Don Corleone - 2015-03-16 10:37 AM

با عرض سلام و تبریک پیشاپیش سال نو خدمت همه کاربران عزیز سایت.وظیفه خودم میدونم از علی اقا ALIANA-54-T06 .اقا صادق salaeddin.اقا سعید اقا اسماعیل و اقا مسیح عزیز بابت زحماتی که کشیدن تشکر کنم.از میزبانی اقای بوربور و دوستانشون هم تشکر میکنم.واقعا مسابقه در محیط دوستانه و حرفه ای برگزار شد.
انشالله مسابقات بعدی سال اینده در اصفهان برگزار بشه و ما میزبان کاربران عزیز سایت باشیمKhansariha (8)
ببخشید اگر کسی از دوستان از قلم افتاد

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - ALIANA-54-T06 - 2015-03-16 03:46 PM

(2015-03-16 08:35 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 14263933171.jpg]
ایستاده از راست به چپ :
آقایان جواد آقالو ، مسعود قدیری ، محمد امیری ، حمید حکمی ، محمدرضا زمانی ، محراب ستوده ، ؟؟ ، سعید سعادتمند ، مسیح فخرالمباشری ، مازیار بیژنی ، سهیل میرزایی (کلاه CZ ) ، علی اسحاقی ، اسماعیل طهماسبی ، مجید رشیدی ، علیرضا (پسعموی آقا شهاب جدیدی) ، رضا صالحی ،
نشسته از راست به چپ : خودم ، آقای بوربور مدیریت باشگاه تک تیرانداز ، شهاب جدیدی ، ؟ همکار آقای آقالو ، علی مومن زاده ، محمد خوانساری و امین عزیز (don corleone)
ممنونم صادق جان
اون ؟؟ نفر نامشخص اولی آقای ستوده هستند (پدر آقا محراب)
و اون یکی ؟؟ آقا مهدی هستند (برادر جواد آقالو)
گفتم که بلکه موضوع پرونده نشه خخخخخخخ Khansariha (8)
اما از موضوعات جالب آن روز هم بگم یعنی یکم شوخی بکنیم
توی این عکس یک نکته ای هست ؟!!
[تصویر: 14265074971.jpg]
وقتی با کمک آقا مسیح داشتیم خط اول را برای مسابقه فنر پیستون آماده میکردیم این دوست من آقا میثم حضوری نیز با تفنگش وبا اون هیبت توی عکس وارد شد (نفر سمت راست ) اولش فکر میکردم داره خجالت میکشه که انقدر خودشو تا یقه فروبرده گفتم نکنه بخاطر این تفنگ فنری چینی بدون دوربین داری خجالت میکشی ؟!!!!!! Khansariha (48)
گفت نه بابا اول صبحی هوا خیلی سرده خخخخخ Khansariha (74)
از جوابش فهمیدم اعتماد بنفس بالای برای مشارکت داره واقعا تحسین براگیز هست (ایولا) Khansariha (214)