شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
برگزاری مسابقه سوم تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بنچ رست و فیلد تارگت (/forumdisplay.php?fid=140)
+--- انجمن: مسابقات بنچ رست (/forumdisplay.php?fid=143)
+--- موضوع: برگزاری مسابقه سوم تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 (/showthread.php?tid=2062)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

برگزاری مسابقه سوم تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - صادق قرنجیکی - 2015-01-19 11:35 AM

با اجازه مدیران انجمن ، پیرو مذاکرات صورت گرفته بین مدیران انجمن ایران ایررایفل و پرشین شوترز و برنامه ریزی انجام شده ، مسابقه ای در رشته تیراندازی بنچ رست با تفنگ بادی در روز جمعه اول اسفندماه 1393 در تهران - شهرستان ورامین باشگاه تک تیرانداز برگزار خواهد شد. از کلیه علاقمندان به به این رشته و تیراندازی سلاح بادی برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید.

" اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام به زودی در این تاپیک اعلام خواهد شد."

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - صادق قرنجیکی - 2015-01-22 01:17 PM

قابل توجه دوستان علاقمند ، برای حضور در سومین دوره مسابقات بنچ رست تفنگ بادی می توانید با مراجعه به لینک زیر نسبت به ثبت نام اقدام نمایید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشمند است قبل از ثبت نام از منوی "قوانین" ، نسبت به مطالعه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقدام و سپس اطلاعات خود را در منوی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وارد نمایید. سایر قوانین مانند ایمنی مسابقه و قوانین رشته های در نظر گرفته شده نیز در همین منو به صورت مشخص قرار دارد.لطفا مطالعه نمایید.
نمونه صفحه ثبت نام تکمیل شده :
[تصویر: 14219193421.jpg]

در تصویر فوق دو قسمت مهمان و انتخاب رشته مورد نظر علامت دار شده است. از دوستان خواهشمندم نسبت به تکمیل دقیق اطلاعات خود بخصوص تعداد مهمان و همراهان در کادر مشخص شده دقت لازم را مبذول نمایند. همینطور مدل سلاح ، کالیبر و نوع دوربین مورد استفاده خود را به صورت لاتین (فارسی مهم موردی ندارد) در کادر مورد نظر ، وارد کنند. دوستانی که می خواهند در دو رشته باهم شرکت کنند ضمن واریز وجه رشته دوم (200،000 هزار ریال) علاوه بر هزینه ورودی اولیه (500،000 هزار ریال) باید رشته های خود را در فرم ثبت نام انتخاب و مشخصات سلاح های خود را وارد نمایند. سعی بر این بوده که کلیه موارد در قوانین عمومی توضیح داده شود بنابراین مطالعه آن را قبل از ثبت نام توصیه می کنیم.
در صورت داشتن هرگونه سئوال می توانید با تماس با شماره تلفن 09388615357 و یا ارسال یک پیام به ایمیل iranairbench@gamil.com اقدام نمایید.

قابل توجه علاقمندان ، ظرفیت پذیرش تیرانداز برای این دوره 30 نفر می باشد و بعد از تکمیل ظرفیت لینک ثبت نام غیر فعال می شود.

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - viper22 - 2015-01-22 08:13 PM

آقا دوباره پوست موز و زمین خوردن ما
انگار هر وقت مسابقه داریم ما باید زمین بخوریم ! ببخشید شرکت کنیم !Khansariha (256)
صادق جان طبق معمول بنده رو به همراه آرش در لیست قرار بده تا ببینم تا اونروز چه تفنگی برای رنج دوم میتونم پیدا کنم Khansariha (48)

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - صادق قرنجیکی - 2015-01-23 08:40 AM

سعید جان از خانواده آزادیان فقط یک نفر پذیرش میشه Khansariha (6)
این به خاطر حفظ موقعیت دیگر تیراندازان هست و هیچگونه اعتراضی هم وارد نیست Khansariha (51)
یا خودتون یا آرش و فقط یکی از وایرخ ها میاد مسابقه ، سلاح هم قبل مسابقه توسط خودم بازررسی و تحت اعمال فراافکنی قرار خواهد گرفت ، البته یک تبصره بهتون میدیم و اون اینکه یکی از شما دو نفر می تونه با سلاح بادی B3 در کلاس فنرپیستون شرکت کنه Khansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
منتظر دوستان دیگر هستیم Khansariha (256)
سعید جان این هم به خاطر شما و آقا رضا :
[تصویر: 14219919921.jpg]

این هم به یاد حمید حکمی (God Of pellet) :
[تصویر: 14219919922.jpg]

Khansariha (219)

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - hamidhakami - 2015-01-23 09:42 AM

با سلام. صادق بهترین کار اینه که سر راه سعید و آرش کمین کنیم. بعد آرش رو گروگان بگیریم و به سعید زنگ یزنیم و بگیم هم باید مسابقه رو ببازی و هم باید یه کارتن جی اس بی بهمون بدی تا فرزند رو آزاد کنیم. عکس سعید رو اگه دقت کنی داره با جی اس بی تیراندازی میکنه.

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - صادق قرنجیکی - 2015-01-23 09:49 AM

(2015-01-23 09:42 AM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. صادق بهترین کار اینه که سر راه سعید و آرش کمین کنیم. بعد آرش رو گروگان بگیریم و به سعید زنگ یزنیم و بگیم هم باید مسابقه رو ببازی و هم باید یه کارتن جی اس بی بهمون بدی تا فرزند رو آزاد کنیم. عکس سعید رو اگه دقت کنی داره با جی اس بی تیراندازی میکنه.
حمیدجان ، خخخخخخ نمیشه ! اینجا که گلستان نیست ! حالا ما خواستیم به خاطر S510 یه کارایی بکنیم ولی الان پای مسابقه و رقابت در میونه! شرایط رو بهش گفتم ، در ضمن مورد بررسی تفنگ آقا سعید به عهده من هست و من در این مورد تنظیمات و تیون لازم برای پشتک وارو زدن ساچمه شلیک شده از تفنگش رو اعمال می کنم Khansariha (266)
حمید جان منتظر شما و دوستان دیگر هم هستیم Khansariha (256)

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - صادق قرنجیکی - 2015-01-23 06:36 PM

با تشکر از دوستانی که اقدام به ثبت نام کردند ، ان شا ا... با توجه به ظرفیت 30 نفره مسابقه ، لیست ثبت نام شدگان را به صورت لیست های 5 نفره اعلام می کنم :
با تشکر از میثم ، محراب و محمد عزیز و چند تن از دوستان غیر عضو انجمن که پیگیر موضوع هستند.Khansariha (8)
لیست اول :
1- صادق قرنجیکی با سلاح BSA R10 mk2 در مسافت 25 متر پی سی پی
2- محمد امیری با سلاح وایرخ 100 در مسافت 25 متر پی سی پی
3- میثم کماسایی با سلاح وایرخ 100 در مسافت 75 متر و با سلاح وایرخ 97 در مسافت 25 متر فنرپیستون
4- سجاد کماسایی با سلاح دیانا 52 در مسافت 25 متر فنرپیستون
5- محراب ستوده بقا با سلاح Hatsan AT44 در مسافت 25 متر پی سی پی و دیانا 54 در مسافت 25 متر فنرپیستون

لیست کلی نیز پس از اتمام مهلت ثبت نام و تکمیل ظرفیت همراه با جزئیات در همین تاپیک منتشر خواهد شد.

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - viper22 - 2015-01-23 08:44 PM

نگران نباشید دست من به تفنگ ۹۰٪ شما خورده بنابر این ممکنه در روز مسابقه دعایی بشن و به در و دیوار بزنن
صادق در مورد تفنگ اصلا نگران نباش بعضی از وارد کنندگان محترم که با بنده تماس دارن با این وضعیت قرار شده چند مدل تفنگ به جهت تبلیغات در مسابقات به بنده اهداء کنن شما زیاد درگیر من و آرش نباش در ضمن احتمال داره میلاد نتونه شرکت کنه ولی تفنگش شرکت کنه یکدونه At هم دفعه قبل دادم به یکی از دوستان که شرکت کرد که اونرو هم خودم تیون کردم و در دسترس هست بنابر این ممکنه با ضرادخونه مواجه بشی حالا از تعمیری ها و تنظیمی ها بگذریم Khansariha (214)
یادم رفته بود تفنگ مسعود هم هست من فکر کنم پیشنهاد حمید بهتره چون اونوقت حتما حمید از مسابقه انصراف میده و سینه خیز هم که شده باشه آرش رو پس میاره Khansariha (219)

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - صادق قرنجیکی - 2015-01-23 09:47 PM

سعیدجان ، ما که مجهز به زرادخانه نیستیم! و فعلا :
[تصویر: 14220369911.jpg]

ولی یاد گرتم همیشه حریف رو دست کم نگیرم ! Khansariha (226)

RE: برگزاری مسابقه تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی-ورامین اسفندماه 93 - صادق قرنجیکی - 2015-01-24 03:09 PM

دوستان ، بر خلاف پیش بینی اولیه حضور تیراندازان فنرپیستون در این مسابقه فعال تر خواهد بود. این کلاس پیشتر در ایالات متحده و توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعال شده و علاقمندان خاص خود را دارد که با توجه به افزایش علاقمندان آن در 2 سال اخیر ، باعث رسمی شدن این رشته به صورت یک کلاس اختصاصی در انجمن بنچ رست ایالات متحده شد.
در کشور ما نیز تیراندازان سلاح های بادی فنرپیستون جمعیت قابل توجهی داشته و برخی از این عزیزان مهارت بسیار خوبی در تیراندازی با این نوع سلاح ها را دارند. با توجه به این موضوع ما نیز تصمیم گرفتیم برای اولین بار به صورت کاملا اختصاصی و در قالب یک کلاس و رشته جداگانه در بنچ رست رقابتی بین این دوستان برگزار کنیم. از دوستانی که برای این رشته ثبت نام کرده اند تشکر می کنم و منتظر دوستان دیگری هستم که حضور آنها در این رشته می تواند باعث رقابت فشرده تر و پرهیجانی شود. این تصاویر هم به دوستان فنری بدست تقدیم می شود :

[تصویر: 14220985151.jpg]
[تصویر: 14220985152.jpg]

در مسابقات ملی بنچ رست 2014 ایالات متحده بالاترین امتیاز 668 امتیاز با 11 ایکس در سه کارت هدف ، توسط Pete Berube با سلاح فین ورک بائو FWB S300 کسب شده است (در سال گذشته بالاترین امتیاز در یک کارت هدف 231 بوده است و متوسط امتیازها 210 است). به صورت کلی مدل های وایرخ 80 ، وایرخ 97 ، ایرآرمز TX200 ، والتر LGV و چند برند دیگه دیگر توسط تیراندازان استفاده شده است که این به سلیقه آمریکایی ها در انتخاب و استفاده از سلاح های فنرپیستون برمی گردد. در کشور ما وایرخ 80 ، دیانا 56 ، 54 و 52 ، دیانا 35 و چند نوع سلاح مرسوم دیگر که عمومیت بیشتری دارند اگر توسط تیرانداز ماهری استفاده شود توان کسب امتیازی برابر با امتیازات بالا را دارند.