شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مقایسه (/forumdisplay.php?fid=61)
+---- موضوع: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 (/showthread.php?tid=1988)

صفحه ها: 1 2 3

مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - kingmkh - 2014-11-04 12:36 AM

با سلام خدمت دوستان

لطفا دوستان و اساتید خصوصا کسانی که از هر دو سلاح استفاده کردند نظرشون رو اعلام کنند.

همانطور که مستحضرید هر 2 سلاح رگوله و در کلاس 40 ژول قرار دارند و از نظر قیمت در بازار جهانی هم هم رده هستند پس

مقایسه کردنشون خالی از لطف و نکات آموزشی نیست , که میتونه به خیلی از دوستان در انتخاب بهتر کمک کنه.

دوستان و اساتید ما را از نظرات ارزشمند خود محروم نفرمایید.Khansariha (8)
با تشکر

RE: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - royall - 2014-11-04 12:58 AM

برای پربار کردن این تاپیک بهتره دست به دامن اقاصادق(بی اس آ) و اقااسمائیل (پی1000) بشیم تا این عزیزان تجربیاتشون رو با ما به اشتراک بگذارند
Khansariha (8)

RE: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - kingmkh - 2014-11-04 01:07 AM

(2014-11-04 12:44 AM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته فکر کنم داخل ایران از نظر قیمت با هم یکی نباشند و باس تقریبا 1 میلیون قیمتش بیشتره

بله با اینکه در بازار جهانی BSA R 10 حدود 100 دلاز از پی1000 ارزانتر هست اما اینجا حدود 800 هزار تومان گرانتر هم هست اما منظور بنده قیمت جهانی هر 2 بود که در یک رده هستند.

(2014-11-04 12:58 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای پربار کردن این تاپیک بهتره دست به دامن اقاصادق(بی اس آ) و اقااسمائیل (پی1000) بشیم تا این عزیزان تجربیاتشون رو با ما به اشتراک بگذارند
Khansariha (8)

کاملا حق با شماست
هر 2 سلاح در مسابقه بنچ رست ورامین هم بودند اگر اشتباه نکنم.

RE: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - kingmkh - 2014-11-05 02:55 PM

با سلام

ظاهرا سرد شدن هوا روی دوستان تاثیر گذاشته کسی حال تایپ کردن نداره Khansariha (8)

برای استارت مشخصات هر 2 سلاح رو کنار هم گذاشتم فقط 2 نکته مانده . اول طول لوله BSA R10 نمیدونم با محافظ شرود محاسبه شده یا نه و اینکه هیچ کجا نتونستم مقداری برای انرژی دیانا P1000 پیدا کنم اگر

از دوستان کسی در این 2 مورد اطلاعی داره اعلام کنه تا اصلاح بشه

با تشکر.

[تصویر: 36220311882993254843.jpg]

RE: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - andytanha - 2014-11-05 03:33 PM

دوستان دقیت این دو اسلحه کدومش بیشتره؟

RE: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - Cayalouss.The.Removal - 2014-11-05 04:09 PM

قیمت بی اس ای در ایران بیشتره....دوستان دلیل مقایسه این دو سلاح چیه دقیقا؟

RE: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - Vicxtor - 2014-11-05 04:25 PM

(2014-11-05 04:09 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من اگه دیانا پی ۱۰۰۰ با بنجامین مارادور مقایسه بشه بهتر هست... Khansariha (8)

RE: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - serussam - 2014-11-05 05:12 PM

خیلی خوب میشد اگه دوستان یه گروپ دقت در فواصل مختلف از هر دوسلاح بزارندKhansariha (8)
قدرت دیانا p1000 با ساچمه جی اس بی ۱۵/۸۹ گرین تقریبا ۴۰ ژول هست (سرعت میانگین ۲۷۸ متر بر ثانیه) البته این اطلاعات از این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرفتم در ضمن از ۲۵۰ بار شارژ کرنو شده ۵۲ شات رگوله میده

RE: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - AIRKING - 2014-11-05 05:33 PM

با سلام و خسته نباشید.
در خصوص قیمت به نظرم ما باید ملاک قیمت جهانی در نظر بگیریم نه قیمت ها در ایران.
دوستی فرموده بودند با مارادور مقایسه بشه که صحیح نیست،مارادور درسته اسلحه خوبیه اما قیمت (اگر سایت pyramydair) در نظر بگیریم میبینم که مارادور در بهترین حالتش 600 دلار هست ولی پی 1000 نزدیک به 1200 دلار و بی اس آ r10 mk2 نزدیک به 1100 دلار.
ضمن اینکه امروز داشتم دنبال تفنگ پی سی پی چینی می گشتم که یک جمله در گوگل نظرم به خودش جلب کرد و اون این بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Xisico BAM B-51 Air Rifle. Air rifles. This is the first pre-charged pneumatic air rifle from China. This powerful rifle also features a pistol grip, thumbhole Monte

وقتی سایت باز کردم در کمال نا باوری ... خودتون لینک زیر باز کنید تا متوجه بشین.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس مارادور در سطح این دو تا اسلحه نیست.
اما از لحاظ کیفیت و دقت و قدرت.
من خودم به شخصه اسلحه R10 دوست دارم به لحاظ قیافش اما چیزی که در پی 1000 وسوسه کننده است اسم معتبر دیانا هست و از اون مهم تر اینکه در کمال تعجب قیمت پی 1000 با قیمت جهانیش که 1100 یا 1200 دلاره خیلی ارزش خرید داره (اگر وارد کنندگان و فروشندگان محترم این حرف منو نشنیده بگیرن خیلی خیلی ممنونشون میشمKhansariha (8) ) اما این قضیه راجع به بی اس آ صادق نیست.

RE: مقایسه Diana P1000 & BSA R10 - kingmkh - 2014-11-05 05:45 PM

(2014-11-05 04:09 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا عرفان اینجا که قیمت دلخواه هست اما ملاک مقایسه هم رده بودن در جمیع جهات هست
پست اول رو مطالعه میفرمودین عرض کردم 2 سلاح هم رده هستند وقابل مقایسه , خب هدف از مقایسه هم مشخص نقاط ضعف و قدرت هر سلاح رو بدونیم تا هرکس بنا بر نیاز تصمیم گیری کنه شاید یکی قصد گروپ گیری داشته باشه و یکی قصد شکار و ....

(2014-11-05 04:25 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من اگه دیانا پی ۱۰۰۰ با بنجامین مارادور مقایسه بشه بهتر هست... Khansariha (8)

دکتر جان میشه بفرمایید تو چه فاکتورهایی قابل قیاس هستند ؟؟؟

رگوله بودن یا بازه قیمتی یا قدرت ؟؟؟ به نظر من هیچ سنخیتی با هم ندارند با احترام به نظر شما

(2014-11-05 05:12 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خوب میشد اگه دوستان یه گروپ دقت در فواصل مختلف از هر دوسلاح بزارندKhansariha (8)
قدرت دیانا p1000 با ساچمه جی اس بی ۱۵/۸۹ گرین تقریبا ۴۰ ژول هست (سرعت میانگین ۲۷۸ متر بر ثانیه) البته این اطلاعات از این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرفتم در ضمن از ۲۵۰ بار شارژ کرنو شده ۵۲ شات رگوله میده

ممنون دوست عزیز از اطلاعتتون

خب از اونجاییکه رگولاتور پی1000 در 140 بار از مسیر خارج میشود پس با 110 بار مصرف 52 شات میشه حدودا برای هر

شلیک 2 بار افت فشار با این حساب در صورت شارژ 300 بار تعداد 70 شات منطقی به نظر میرسد.