شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO Coyote PCP - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=74)
+---- موضوع: GAMO Coyote PCP (/showthread.php?tid=1980)

صفحه ها: 1 2

GAMO Coyote PCP - kingmkh - 2014-10-23 03:22 AM

با سلام

دوستان اینم از اولین پی سی پی گامو اطلاعات ازش زیاد نیست فعلا به ایندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید

نکته جالب اینکه :

تو فرومهای انگلیس زدن بوکانییر تغییر یافته برای بازار انگلیس Khansariha (226) پس میشه گفت مدل 16 ژولی بوکانییر و باز میشه گفت بوکانییر تو بازار موفق بوده امتحانش رو پس داده بردنش انگلیس Khansariha (48)

نکته یی که بعضی از دوستان به اون اشاره داشتن (دست داشتن گامو در ساخت بوکانییر) البته ایرادی هم نداره

[تصویر: main.jpg]

[تصویر: 07025351327284814436.jpg]

خشاب هم خشابهای BSA هستKhansariha (8)

RE: GAMO Coyote PCP - kingmkh - 2014-10-24 02:33 PM

این هم اطلاعات جدید

[تصویر: 86678417364272824691.jpg]

جالبه 45 یورو گرونتر از بوکانییر هم هست ؟! با اینکه پایین عکسش زده برای مشخصات به بوکانییر مراجعه کنید

RE: GAMO Coyote PCP - saheb - 2015-05-31 11:00 AM

دوستان خبری از این اسلحه نیست؟؟ من فکر میکنم اسلحه ی خوبی باشه لوله ی بی‌اس‌آ داره ماشه هم جدیده ظاهرش هم بد نیست قیمتش فقط یه ذره بیشتر از هاتسانه
ایران نیومده هنوز؟

RE: GAMO Coyote PCP - صادق قرنجیکی - 2015-06-01 09:43 AM

دوست عزیز دست داشتن گامو تو ساخت بی اس ای !!! خوب خیلی وقته سهام bsa توسط گامو اینترناشنال که گامو اسپانیا هم جزو زیرمجموعه این شرکت هست خریداری شده . تنها همکاری در تولید با گامو مدل بوکانییر هست که در واقع همین کایوت هستش. مدل بوکانییر زمان تولید صرفا برای بازار صادرات و بیرون انگلستان اعلام د. کیفیت ان در مقایسه با دیگر محصولات bsa مثل اسکورپیون و الترا پایینه و فقط لوله و بدنه اصلی رو میشه در ک رده قرار داد اما قنداق و جای خشاب و حتی اهرم بولت اکشن کیفیت پایین تری داره به نسبت محصولات قدیمی تر و یا همرده bsa. ,
در وبسایت رسمی bsa در قسمت هیستوری می تونید زمان و سالهای تغییر سهام و خرید توسط گامو رو چک کنید.
این مدل هم در ظاهر به جز ماشه - البته نظر من که همون ماشه گامو هست- و سر دسته بولت اکشن و نقش و نگار قنداق تفاوت دیگه ای با وکانییر نداره

RE: GAMO Coyote PCP - adak - 2015-06-01 10:46 AM

درود

این مدل رو شخصا تو غرفه گامو تو نمایشگاه ترکیه دیدم و همون بوکانیره و جدیدا یه مدل تاکتیکالش رو هم گامو زده که فقط قنداق رو تعویض کرده که اتفاقا اصلا خوشدست نبود. تصویرش تو سایت همسایه تو بخش تصاویر نمایشگاه سلاح ترکیه هست.

ارادت

RE: GAMO Coyote PCP - DAGGER - 2015-06-12 10:16 PM

دوستانKhansariha (8)
ماشین خلاقیت GAMO بکار افتاد و با ترکیب قنداق های سینتتیک و شمایل متفاوت برای این مدل بازاریابی میکنه البته اگر در نظر بگیریم که تفنگی مشابه BSA buccaneer با قنداق سینتتکیک و مقاوم راهی بازار شده میتونه فاکتوری باشه که خیلی از دوستان برای یه تفنگ شکاری بهش نگاه میکنند
البته بصورت محدوددر تعدادی از فروشگاههای خارجی عرضه شده و جالبه که قیمتش از مدلی که از روش کلون شده (BSA) کمی هم بالاتره!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: pckcoyotetact-4L.jpg]

[تصویر: pckcoyotetact-3L.jpg]

[تصویر: pckcoyotetact-2L.jpg]

RE: GAMO Coyote PCP - damoon_61 - 2015-06-29 07:08 PM

نمیدونم گامو چه اسراری در ساخت گامو با پلاستیک های این چنینی داره
من فکر میکنم کیفیت پلاستیک ماشه اش مثل جنس پلاستیک شادو یا سی اف ایکس باشه

RE: GAMO Coyote PCP - keivaan - 2015-06-29 07:42 PM

به نظر من با این قنداق خیلی زشت شده و برازنده پی سی پی نیست . بوکانییر از لحاظ زیبایی یه چیز دیگس Khansariha (8)

RE: GAMO Coyote PCP - seywan - 2015-06-29 10:10 PM

دوستان سایت پیرامید ایر قنداق چوبیشو با قیمت 100 دلار ارزونتر از بوکانییر واسه فروش گذاشته و اختلاف قیمتش با at44 کمه.اگه با قیمت 1500 وارد بشه بد نیست البته بعد اینکه از لحاظ عملکرد و دقت خودشو ثابت کرد Khansariha (214)
اینم لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: GAMO Coyote PCP - damoon_61 - 2015-06-29 11:07 PM

چه جالب احساس میکنم قنداقش یه چیزی بین p1000 و بوکانیر هست
من همیشه طرفدار قنداقهای چوبی و کلاسیکم
روش نوشته ساخت اروپا؟؟؟؟
منظورش چیه دقیقا رو گاموها نباید بنویسه ساخت اسپانیا ؟؟