شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت (/showthread.php?tid=1979)

صفحه ها: 1 2 3

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - dieselpower - 2014-11-08 01:06 AM

(2014-11-07 11:58 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته دوستان در گروپهای متفاوت که از هردولوله معمولی وظاهراوالتر گرفتن تفاوتی دردقت مشاهده نکردن‌،شرکت هاتسان از شرکت لوتاروالتر لول میخره ولی روی تفنگهای بادی نمیذارشون یا اگرهم میذاره به بازار ایران نمیفرسته.
داداش گروپها معمولا چون با ساچمه jsb گرفته میشه فرقی توی لوله هاتسان و لوله والتر دیده نمیشه اگر ساچمه تغییر بکنه تفاوت به راحتی دیده میشه ولی در مورد لول والتر مچ گرید با همون jsb هم تفاوت مشهوده.
جایی نوشته و یا هاتسان تو سایتش اعلام کرده که لول والتر روی تفنگهای بادیش نمیندازه یا حدس میزنید اینطور هست؟
بله هاتسان به بازار ایران نمیفرسته و همه اونهایی که فرستاده لول معمولی هستند این مورد را کاملا درست فرمودید اون هاتسانهای لول والتر که تو ایران هست را دوستان از بازار مصرف ترکیه خریدند و خودشون وارد کردند.

(2014-11-08 12:10 AM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
دوستان نه من پی سی پی دارم نه جزء یکی دو مورد با پی سی پی شلیک کردم اما یه راهنمایی میکنم خدارو شکر همتون از من واردترین اما برین سراغ موارد سری اول اون اسلحه های که قدیم وارد شدن به بازار که اسم لواترا رویه لولشون یا هک شده یا لیزریه چون این جدیدا اطمینان ندارن.
نمیدونم دیشب اخبار گرفتین یا نه ؟
لوازم یدکی ماشین بنجول چینی میاوردن با یه سنگ جت ارمشو پاک میکردن خودشون دستگاه لیزری داشته رویه اون قطعه اون چیزی که خودشون میخواستن مینوشتند از کجا معلوم این جدیدا در داخل ارم نمیخوره؟
همه چیز امکان داره فقط در عمل مشخصه میشه.
یا علی.
داداش همچین چیزی کاملا ممکنه ولی اونی که وارد میکنه تاجر یا مغازه دار نیست یکی از اشخاصی که وارد میکنه از دوستان عزیز و گل بنده هست که احتمال خیلی زیاد کل سایت ایشون رو میشناسن و نه تنها همچین کاری نمیکنه بلکه بارها که بار واسش رسیده من سر بار رسیده حضور داشتم و همونجا خودم نفر اول تفنگو باز کردم و لول والتر و معمولی را دیدم شاید در مورد اینکه هاتسان لول والتر میندازه از روی شواهد و مدارک موجود بررسی کنیم ولی در این مورد که شما فرمودید شخصا به شما قول میدم همچین اتفاقی اصلا و ابدا به وقوع نپیوسته گه اگر هزارم درصد شک داشتم خودم خریدار دایمی این محصولات نبودم

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - KRALMAGNUM - 2014-11-08 12:33 PM

(2014-11-08 01:06 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش همچین چیزی کاملا ممکنه ولی اونی که وارد میکنه تاجر یا مغازه دار نیست یکی از اشخاصی که وارد میکنه از دوستان عزیز و گل بنده هست که احتمال خیلی زیاد کل سایت ایشون رو میشناسن و نه تنها همچین کاری نمیکنه بلکه بارها که بار واسش رسیده من سر بار رسیده حضور داشتم و همونجا خودم نفر اول تفنگو باز کردم و لول والتر و معمولی را دیدم شاید در مورد اینکه هاتسان لول والتر میندازه از روی شواهد و مدارک موجود بررسی کنیم ولی در این مورد که شما فرمودید شخصا به شما قول میدم همچین اتفاقی اصلا و ابدا به وقوع نپیوسته گه اگر هزارم درصد شک داشتم خودم خریدار دایمی این محصولات نبودم

نه درست منظور من رو نگرفتین من نمیگم این دوست شما خدای نکرده این کار رو میکنه افراد سود جو زیادند
کسانی هستند از داخل معمولی میخرند یه ارم لیزری میزنند و سلام. به قول خبرنگارها تا حالا دیدید کلاغ رنگ کنن به جای طوطی بهتون بفروشن؟؟؟؟؟؟ اینجور افرادی کم نیست.
انشالله سوء تفاهمی پیش نیادKhansariha (8)
یا علی

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - behnamhunter - 2014-11-08 06:36 PM

(2014-11-08 12:33 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-08 01:06 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه درست منظور من رو نگرفتین من نمیگم این دوست شما خدای نکرده این کار رو میکنه افراد سود جو زیادند
کسانی هستند از داخل معمولی میخرند یه ارم لیزری میزنند و سلام. به قول خبرنگارها تا حالا دیدید کلاغ رنگ کنن به جای طوطی بهتون بفروشن؟؟؟؟؟؟ اینجور افرادی کم نیست.
انشالله سوء تفاهمی پیش نیادKhansariha (8)
یا علی
با سلام
بنده بارها هاتسان با لوله والتر از خود ترکیه خرید کردم . چه گالاتیان و چه بی تی و... کلا تفاوت قیمتی که لوله والتر با لوله معمولی داره (200 لیر تا 150) ارزش این کار رو نداره که یکی بخواد اونو بیاره و اینجا روش حک والتر بزنه .
پس این ذهنیت بد رو از خودتون دور کنیید دوست عزیز . چه دوست کیوان خان که من میشناسم و چه افرادی که قبلا تو این کار بودند این کار رو میکنند و نه ارزش این کار رو داره.

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - rkh.hunter - 2014-11-08 08:19 PM

سلام دوستان یه سوال برام پیش اومده
اگه دو تا لوله داشته باشیم یکی لوتر والتر و یکی هاتسان جدا از نوشته روی لولش چطور میشه این دوتا رو از هم تمیز کرد؟ یعنی مشخصه ظاهری لوله والتر چیه که هاتسان معمولی نداره؟Khansariha (8)

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - rezaf - 2015-01-06 01:34 PM

من داخل فیلم که داخل سایت ها هست نگاه کردم فیلم ها هم خارجی هست هیچ کدوم لوتار والتر هک نشده بود اونا که دنبال چیز خوب هستند چرا هک نشده خودتونم برین نگاه کنید کسی هست با دوتاش کار کرده باشه فرقشو داخل شلیک یا خان کشی بگه من خیلی دنبال اینم بعد سوال دیگه بجز خود لوله بقیه اجزا هم فرق دارن

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - camel_60 - 2015-01-07 12:18 PM

به نظر من با حرف و ایمیل شرکت و دوستان نمیشه به نتیجه واقعی رسید...
بهترین کار این هست که یه آدم متخصص این دو لوله رو کنار هم داشته باشه تا از همه نظر بررسی کنه...
معیارهای کنترل کیفیت هم زیاد هستش که بتونه تفاوت ها رو مشخص کنه ...

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - garshasb - 2015-06-02 12:16 PM

دوستان عزیز لوتار هیچ وقت ارمشو فراموش نمیکنه که کسی بخواد روش چاپ لیزری کنه، ارم لوتاروالتر روی لوله کنده کاری میشه، وگرنه منم یه پراید دارم روش ارم بنز زدم تازه تعصبم روش دارم که بنزه نه بی ام و

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - adak - 2015-06-03 12:25 AM

(2015-06-02 12:16 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز لوتار هیچ وقت ارمشو فراموش نمیکنه که کسی بخواد روش چاپ لیزری کنه، ارم لوتاروالتر روی لوله کنده کاری میشه، وگرنه منم یه پراید دارم روش ارم بنز زدم تازه تعصبم روش دارم که بنزه نه بی ام و

درود

هرکدوم از دوستان بطور مستند اگه آرم و لوگوی لوتار والتر رو رو لوله ای دیدن یا دارن ممنون میشم ارایه کنن،
تا اونجایی که دیدم هیچ کدوم از لوله های والتر ارم و حکی روشون نبوده ، حداقل تا اونجایی که بنده رو لوله بیش از ده سلاح دیدم جاییش هک نشده لول لوتار بلکه تو مشخصات تولید کننده این مورد ذکر شده، مثلا کندر ، دیانا، اشتایر و ....
در ضمن اون نوشته مربوط به خود هاتسانه اخه مگه لوتار شرودد لوله تولید میکنه که روش هک کنه ، اشاره ام به هک رو شرودد گالاتیان کارابین هست که نمونه قدیمی رو دارم و گروپ بسیار خوبی داره ،، تو نمایشگاه سلاح استانبول هم یکماه پیش که حضور داشتم با مدیر هاتسان در همین خصوص صحبت کردم که عنوان شد که برای محصولات سفارش امریکا از لول والتر استفاده میشه که تعداد محدودی هم تو بازار داخلیشون توضیع میشه و هردو مدل هم تو نمایشگاه بود.

موفق باشید

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - saheb - 2015-06-03 11:25 AM

والا همین هاتسان هایی که به ایران وارد میشن کیفیتشون از اون هایی که به آمریکا و جاهای دیگه میرن پایینتر هم هست
حالا آقای نوری بیان برامون لوله والتر هم سفارش بدن؟!؟!! دیگه چی؟!؟! آقا وارد کنندش داره میگه رنجر آخرت تفنگ بادیه بابا اینارو چه به لوله ی والتر !!!
این نوری اینا دیدن هاتسان چندتا والتر فرستاد آمریکا گفتن ما هم بیایم مثلا یه ذره لولمون رو بسابیم دقتش یه خورده (باز مثلا) بره بالا روش بنویسیم والتر یه ذره بیشتر پول بگیریم وگرنه آقا اختلاف قیمت لول والتر و معمولی انقدر کم میشد؟؟ ۲۰۰ دلار فقط قیمت اون لوله هست
یه چیزی هم هست که من بهش اعتقاد دارم اینه که وقتی روی لولت نوشته والتر و اعتقاد داری لولت واقعا والتره ، ناخودآگاه گروپ جمع‌تری میگیری!!!!! اصلا همش برمیگرده به احساس خود ادم!!!!Khansariha (214)