شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت (/showthread.php?tid=1979)

صفحه ها: 1 2 3

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - DAGGER - 2014-10-24 12:18 PM

(2014-10-24 09:18 AM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پس این لوله لوتر دقتش از لوله معمولی زیاده.یا همش کلک بوده.پس چرا قیمتش از ای تی معمولی زیاده.؟
دوست عزیزKhansariha (8)
برای اینچنین نتیجه گیری کلی هنوز زود و استفاده از لفظ (کلک) کمی افراط بوده و ایجاد شبهه برای عموم مصرف کنندگان جالب نیست
چون مطمئنآ هاتسان از همین لوله اریجینال لوتار در بخشی از محصولاتش استفاده کرده
هدف نهایی دو ستان نتیجه گیری کلی و تشخیص اصل از فرع میباشد

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - flower - 2014-10-24 12:33 PM

(2014-10-24 12:18 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-24 09:18 AM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پس این لوله لوتر دقتش از لوله معمولی زیاده.یا همش کلک بوده.پس چرا قیمتش از ای تی معمولی زیاده.؟
دوست عزیزKhansariha (8)
برای اینچنین نتیجه گیری کلی هنوز زود و استفاده از لفظ (کلک) کمی افراط بوده و ایجاد شبهه برای عموم مصرف کنندگان جالب نیست
چون مطمئنآ هاتسان از همین لوله اریجینال لوتار در بخشی از محصولاتش استفاده کرده
هدف نهایی دو ستان نتیجه گیری کلی و تشخیص اصل از فرع میباشد

درود
آقا بهروز من تا اونجا که دقت کردم و گروپ دوستان رو با ای تی معمولی و با لوله لوتار مقایسه کردم به نظرم تفاوت خواصی نداره . حالا اینکه به قول دوستمون کلک بوده یا هرچی یا اینکه کیفیت لوله ی معمولی در حد لوتار هست رو نمیدونم ولی نتیجه ی تیراندازی گروپی هست که میده حالا یا با لوله معمولی یا با لوله لوتار !

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - صادق قرنجیکی - 2014-10-24 02:06 PM

نقل قول :جالب اینکه تفنگی مثل بوکانییر که حتی تو خود سایت bsa وجود نداره با کمال اطمینان اصل و لوله ساخت انگلیس هست
دوستان ، شرمنده پست باقالی میذارم ،
کیوان جان سال ساخت و نوع فروش بوکانییر در وبسایت رسمی BSA در قسمت هیستوری آن درج شده است. ببخشید خواستم این موضوع رو بگم ، همانطور که آقا بهروز گفتند نقد منصفانه بهتر از دفاع جانبدارانه است ،نه ایکه من مصرف کننده BSA و محصولات آن هستم ، بلکه این موضوع رو با یک نگاه کوچیک به سایت این شرکت فهیمدم و ایمیلی نیز ارسال کردم که نتیجه آن برای من این بود: ساخت این سلاح توسط BSA در بیرمنگام انگلیس انجام و لوله آن نیز به روش تکنولوژی آن کمپانی یعنی چکش کاری سرد انجام گرفته است. قسمت ماشه توسط گامو که در حل حاضر سهامدار عمده BSA شده ساخته و کمپانی سازنده این مدل را با توجه به تولید در دو قدرت بالا و پایین مستقیما به عنوان یک محصول صادراتی معرفی کرده است.
حال با مبحثی که میلاد عزیز مطرح کردند و البته بحث اصلی از انجمن هانتر ایرگانز بوده و در تاپیک مرتبط در انجمن مذکور برخی دوستان مطالبی رو به صورت مغرضانه و بر علیه نمایندگی هاتسان و محصولات آن مطرح کرده اند که بعد از مدتی بحث از حالت مستند آن خارج شده و تبدیل به دعوای طرفداران و مخالفان محصولات هاتسان شده است. گرچه مواردی مستند نیز توسط دوستان در آنجا مطرح شده که قابل تامل و تعمق است. از این رو از دوستان خواهش می کنم که دلایل خود در این رابطه را همراه با مستند محکم و قابل قبول ارایه کنند. استعلام از دو کمپانی هاتسان و لوتار والتر و نیز تجارب شخصی دوستان -تست های مستند و بررسی شده نه قضاوت های ظاهری همانند تجربه آقا بهروز - در اولویت خواهند داشت. امیدوارم که تاپیک با استفاده از نظرات بی طرفانه و همراه با مستند دوستان به نتیجه خوبی در این رابطه برسد.
Khansariha (8)

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - dieselpower - 2014-10-24 07:18 PM

عرض سلام
صادق جان کل بحث منم که حتی در پست اول خودم هم هست داشتن مستند در این رابطه هست خود منم دوست دارم اگه واقعا لول تفنگی که استفاده میکنم والتر نیست بدونم کل بحث دعوا نیست چون فکر کنم خیلی ها هم مثل من از هاتسان استفاده میکنند و اونا هم میخوان بدونن و واسه همین بحث داغ شده ولی همونجور که شما فرمودید تو قسمت هیستوری سایت bsa در مورد ساخت انگلیس بودن این تفنگ مطلب هست ایمیلهای زده شده به هاتسان و شرکت لوتار والتر هم همگی حاکی از اورجینال بودن لوله های والتر هاتسان هست حالا اگه غیر این باشه باید ثابت بشه و به قول شما نقد منصفانه باشه
اینکه میشه تقلب کرد حرفی توش نیست هاتسان میتونه 10 تا لوله بخره و روی 1000 تا بزنه ساخت والتر و شرکت bsa هم میتونه تو سایتش بزنه ساخت انگلیس و بره همشو سفارش بده و از چین بخره همه اینها ممکن هست ولی باید ثابت بشه و مستند وجود داشته صرف اینکه از تفنگی خوشمون نمیاد نمیشه یه شرکت بزرگ که اینهمه مدل مختلف تفنگ از فنری و pcp گرفته تا شاتگان تولید میکنه را متقلب کرد .
هم تنوع محصولاتش و هم مقدار تولیدش از شرکتی مثل bsa خیلی بالاتره و داره به کل دنیا تفنگ صادر میکنه و مثل bsa به خاطر ورشکستگی یا مشکلات دیگر مجبور به فروش سهامش هم نشده خوب قبل از حمله باید باید به این موارد هم توجه کرد
یه چیزی که در مورد لوله های والتر یادم افتاد چون از لوله معمولی هاتسان و لوله والتر معمولی هاتسان و لوله مچ گرید والتر هاتسان استفاده کردم
لوله های معمولی هاتسان و لوله والتر معمولی هر دو با ساچمه jsb عملکرد یکسانی داشتند ولی وقتی ساچمه تغییر میکرد حالا غیر از jsb هر ساچمه ای که استفاده میکردم تفاوت خیلی محسوسی بین این دو لول وجود داشت طوری که با لوله معمولی روی at44 جرات استفاده هیچی جز jsb را نداشتم ولی با لوله والتر روی گالاتین با اینکه قدرتش هم 25 درصد بیشتر بود بیشتر ساچمه ها رو به راحتی و با دقتی خوب استفاده میکردم.
ولی در مورد لوتار والتر مچ گرید که روی گالاتین کارابین هست قضیه کلا فرق میکنه تا امروز نه با لوله معمولی هاتسان و نه با لوله والتر معمولی دقتی به این اندازه رو ندیده بودم به طرز عجیبی این لوله دقت بالایی داره که با خود jsb هم تفاوتش با دو مدل لوله قبلی کاملا واضحه.

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - kiyaking - 2014-11-07 10:16 PM

دروود بر دوستان گلم ، در پیرو صحبتهای دوستان باید عرض کنم که این مسله واسه من هم سوال شده بود که طی دو ایمیل به شرکت هاتسان و والتر تاییدیه این رو گرفتم که لوله ها اصل هستن متن دقیق ایمیل شرکت والتر به این صورت بود که اگه روی لوله نوشته شده لوتار والتر حتما ساخت شرکت ماست و نمیتونه غیر اصل باشه چون مورد پیگرد شرکت لوتار والتر هست و در قسمتی دیگه تایید کرده بودن که با شرکتهای زیادی از جمله هاتسان رابطه تنگاتنگ دارن و بهشون لوله میفروشن! واسه همین خودم شخصا وارد عمل شدم و با گروپ گیری متوجه کیفیت بهتر لوله هایی شدم که روشون لوتار والتر زده بود !!! در ضمن این لوله ها با بیشتر ساچمه های توی بازار خوب جواب میده این تجربه شخصیه البته حتی با ساچمه های ایرانی!! توی پیگیری هایی ک انجام میدادم به چندین فروم خارجی برخوردم که ظاهرا عده ای از عضو ها بازار یاب شرکت های بزرگی بودن اونجا اشاره کرده بودن که لوله والتری که واسه این جور کارخونه ها ارسال میشه بین ۸۵ تا ۱۱۰ دلار هست و لوله های اسموت توییست که نوع خاصی از خانکشی رو داره بالای ۱۸۰ دلار!! Khansariha (290) در اخر هم این پیگیریهای بنده واسه خرید هاتسان بی تی بود که راضی شدم بخرم و کاملا راضی هستم از خریدش ولی از وقتی خریدم با چند تا از دوستانی که هاتسان معمولی دارن گروپ گیری کردیم که نتیجه سلاح بنده خیلی بهتر بود . خیلی پر حرفی کردم امیدوارم کمکی به تاپیک کرده باشم Khansariha (8)

لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - cacciatore - 2014-11-07 10:51 PM

من هم اي تي با لول لوتار دارم كه هميشه از ساچمه جي اس بي استفاده ميكردم ، اما يه بار براي تست از پرو مگنوم گامو استفاده كردم كه با كمال تعجب بسيار نزديك به جي اس بي بود .

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - tinger - 2014-11-07 11:58 PM

البته دوستان در گروپهای متفاوت که از هردولوله معمولی وظاهراوالتر گرفتن تفاوتی دردقت مشاهده نکردن‌،شرکت هاتسان از شرکت لوتاروالتر لول میخره ولی روی تفنگهای بادی نمیذارشون یا اگرهم میذاره به بازار ایران نمیفرسته.

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - KRALMAGNUM - 2014-11-08 12:10 AM

سلام.
دوستان نه من پی سی پی دارم نه جزء یکی دو مورد با پی سی پی شلیک کردم اما یه راهنمایی میکنم خدارو شکر همتون از من واردترین اما برین سراغ موارد سری اول اون اسلحه های که قدیم وارد شدن به بازار که اسم لواترا رویه لولشون یا هک شده یا لیزریه چون این جدیدا اطمینان ندارن.
نمیدونم دیشب اخبار گرفتین یا نه ؟
لوازم یدکی ماشین بنجول چینی میاوردن با یه سنگ جت ارمشو پاک میکردن خودشون دستگاه لیزری داشته رویه اون قطعه اون چیزی که خودشون میخواستن مینوشتند از کجا معلوم این جدیدا در داخل ارم نمیخوره؟
همه چیز امکان داره فقط در عمل مشخصه میشه.
یا علی.

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - Cayalouss.The.Removal - 2014-11-08 12:49 AM

لول لوتار یا معمولی هیچ تفاوت دقتی نداره فقط در گالاتین های مچ گرید بطور فاحش بهتر بودن دقت مشاهده میشه البته این تجربه شخصی منه در ضمن هاتسان قدیمیو جدید نداریم فقط تنها تفاوت عوض شدن مانو میرش بوده که مانومترهای قدیمی بسیار با کیفیت بود طوری که روی سلاح های تئوبن استفاده میشه وگرنه دیگه هیچ تفاوتی از نظر متریال و کیفیت ساخت ندارن.هاتسان که دیگه این حرفارو نداره....!

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - asadjavan - 2014-11-08 12:53 AM

بی تی با لوله والتر؟
چند خریدید؟