شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت (/showthread.php?tid=1979)

صفحه ها: 1 2 3

لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - milad123 - 2014-10-22 11:08 PM

با سلام.دوستان عزیز این مطلب رو از سایت دیگری که این مورد رو بررسی کرده براتون قرار میدم.
با اجازه دوستان اين تاپيك رو ايجاد كردم تا بررسي دقيقتري بشه كه آيا ادعاي فروشندگان و واسطه ها و دلالان پي سي پي كه گاهي مدعي هستن تفنگشون لوله لوتار والتر روش نصب شده تا چقد صحت داره و آيا اصلا صحت داره يا نه!
موضوع بحث ما خريداران نيستن چون اونها هم به حرف فروشنده گوش ميكنن
ميخوايم بررسي بشه كه آيا شركت سازنده روي تفنگ 300 دلاري هاتسان لوله 200 دلاري lothar walther نصب ميكنن يا نه!!!
اولين متهم هاتسان اي تي 44 به جايگاه احضار ميشه
تفنگ هاتسان اي تي 44 تو سايت پيراميد قيمتش رو زده 399 دلار و قيمت مخزنش رو زده 99 دلار بنابر 300 دلار باقي ميمونه آيا براي اين تفنگ لوله 200 دلاري ميشه نصب كرد؟و 100 دلار باقي ميمونه قيمت قنداق و خشاب و قطعات متحرك چي؟!
تازه اين كه درباره ش دارم حرف ميزنم سفارش امريكا هست!و نيازي به مقايسه سفارش و كيفيت تفنگهاي امريكا و ايراني هم نيست چون بهترين و بالاترين كيفيت براي امريكا و كيفيت مشابه و شايد كمي پايينتر براي اروپا و آشغالترين كيفيت براي ايران سفارش داده ميشه-2-37--2-37-
این عکس از يه سايت احتمالا اسپانيولي كه تفنگش هاتسان گريزلي at44 گرفته شده رنگ نوشته هاش طلايي نيست و بين لوتار و والتر يه علامت & وجود داره
[تصویر: HATSAN%20AT44%20LONG_html_2643a5ce.jpg]

[تصویر: HATSAN%20AT44%20LONG_html_798fd0f7.jpg]
********************************************************************************​*
اين هم تصوير لوله تفنگ galatian به قول نمایندگی قاچاق که سفارش ایران نیست به نوشته هاي روي لوله دقت كنيد بين كلمات lothar و walther دقت كنيد!!!با لوله پست قبلي اسپانيولي مقايس كنيد!
[تصویر: ?di=U7MV]
********************************************************************************​*
نكته جالبي در يكي ار فرومها خوندم بد نيست كه گفته بشه!
كاربر اون سايت هم متوجه حرف & در عبارت لوتار والتر روي لوله تفنگش شده بود با ذكر اين موضوع در فروم به شركت هاتسان ايميل زدن و جواب ايميلشون جالبه!!عين خود مطلب رو ميزارم

Huseyin Ferhan Gona hfgona@hatsan.com.tr to btasyagan, SERCAN, me, g.walther
show details 3:44 AM (14 hours ago)

Dear Leonard
Your emails below have been directed to us from Mr. Gerd Walther at Lothar Walther.

As Gerd also confirmed, we buy barrels from Lothar Walther to use on our PCP air rifles (AT44 and BT65 series) if it is ordered with a Lothar Walther barrel by the client. In that case we write “Barrel made by Lothar Walther” on the barrel. The “&” sign was written for a time because of a mistake/misunderstanding at our production which has been corrected once it’s recognized. We at Hatsan Arms Company have no way than doing honorable way of business and we never mislead any client.

If you inform us the serial number of your air rifle, we can also verify that it has a Lothar Walther barrel.

Best Regards;
Huseyin Ferhan GONA
International Sales Manager
tel: +90 232 8789100 ext.133
mobile: +90 533 4548554
fax: +90 232 8789723 & +90232 8789102
email: hfgona@hatsan.com.tr
HATSAN ARMS Co.
Izmir-Ankara Karayolu 26.Km No:289 OSB Kemalpasa
35170 Izmir / TURKEY
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يه قسمت در نامه كه فونتش رو رنگي كردم دقت كنيد!عبارت لوتار والتر توسط شركت هاتسان روي لوله ها نوشته ميشه!نه توسط خود شركت لوتارWowو گفته كه در يك بازه زماني بخاطر اشتباه بين لوتار و والتر حرف & نوشته شده بود!!بنابر اين اصلا مهم نيست كه لوله ساخت كجا باشه چون امكانات چاپ روي لوله رو دارن و روي هر لوله اي ميتونن اين عبارت رو چاپ كنن
خسته نباشيد عرض ميكنم خدمت دوستان

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - dieselpower - 2014-10-23 12:48 AM

میلاد جان توی اون سایت هم همین مطالب رو نوشتم اینجا هم دوباره تکرار میکنم شاید به درد کسی بخوره
به نظر من اولین مساله مهم اینه که شما فرمودید اون تفنگ سفارش امریکاست خب همین حرف یعنی لوله صد در صد والتر هست چون اونجا ایران نیست که هر چرتی بخوان بنویسن اگه یک درصد غیر از اونی که ادعا کردن باشه به ماه نمیکشه که سفرشون برچیده میشه و حتی اینایی هم که تو ایران هست واسه ایران که ساخته نشده بخوان دروغ بنویسن اینا یا واسه صادرات به امریکا یا مصرف داخلی ساخته شده و وارد کنندگان به صورت قاشقی وارد ایران کردن پس میشه نتیجه گرفت اینا هم مثل همون سفارش امریکا والتر هستند
در مورد تفاوت قیمت اینکه والتر که فقط لوله ۲۰۰ دلاری تولید نمیکنه که هم ارزونتر و هم گرونتر و با کیفیت های مختلف تولید میکنه و اگر هم قیمت یک لول ۲۰۰ دلار هست دلیل نمیشه که شرکت هاتسان که تعداد میخره همون ۲۰۰ دلار بخره مسلما خیلی کمتر میخره و اگر قیمت فروش مخزن تو پیرامید ۹۹ دلار هست واسه هاتسان که این قیمت تمام نشده و روی تفنگ این قیمت محاسبه نمیشه که این قیمت تک فروشی مخزن تو سایت هست پس اگر فرض کنیم هاتسان این لوله را ۱۵۰ دلار خریده باشه ۲۵۰ دلار برای بقیه قطعات at44 خیلی هم زیاد هست و همین ۲۵۰ دلار هم بیشتر از ۵۰ درصد واسه کارخونه سود داره.
در مورد اینکه میتونن هر چیزی را حک کنن حتما همینجور هست اونا کارخونه دارن شک نکنید که میتونن به راحتی و به هر شکلی حک کنن ولی این دلیل نمیشه اعتبار کارخونه و شرکت به اون بزرگی رو واسه یه جمله روی لوله نابود کنن اونجا که ایران نیست اصلا دلیل اینکه ترکها که تا ۲۰ سال پیش همشون گرسنه بودن الان دارن میرن جزو اتحادیه اروپا چیه؟؟؟چون دقیقا تمام این ریزه کاریها را رعایت کردن و دنبال راه میان بر نبودن.
یه دلیل دیگه اینکه لوله هایی که خود هاتسان روی تفنگهاش استفاده میکنه واقعا خوب هستند و خیلی از دوستان همین سایت که استفاده کردن قویا معتقد هستند که با لوله های والتر فرقی ندارند پس شرکتی که لوله به این خوبی روی تفنگهاش میزاره واسه چی باید الکی روش بنویسه ساخت والتر و ابرو خودشو ببره

در اخر هم هم ایمیل هایی که به خود شرکت هاتسان زده شده و هم ایمیلهایی که به شرکت والتر زده شده همگی نشان دهنده این است که هاتسان از والتر لوله میخره خب اصلا این شک از کجا به وجود امده و بر طبق چه مستندی ایجاد شده من نمیدونم؟

یکی از دوستان توی سایت همسایه فرموده بود شما اگه لول اصل والتر را ببینید قبول میکنید که لولهای هاتسان والتر نیست که باز هم عرض میکنم که شرکتی به بزرگی والتر واسه ساختن یه نمونه لول که کار نمیکنه شاید بالای ۱۰۰ مدل لول با ۱۰۰ جور قیمت تولید میکنند پس قرار نیست لول ۱۰۰۰ دلاریشون مثل لول ۲۰۰ دلاریشون باشه و مثلا لولی که روی اشتایر هست با هاتسان یکی باشه .

مثلا همین شرکت بزرگ بوشنل ۶_۷ کلاس و مدل دوربین تفنگ میزنه که بهترینش الیت تاکتیکال و پایینترینش بنر هست حالا یکی بیاد بگه اگه شما الیت رو ببینید متوجه میشید که بنر مال شرکت بوشنل نیست.نمیشه که

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - peisaz - 2014-10-23 10:13 AM

سلام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه نگاهی بندازید. ضرر نداره!

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - Marksman - 2014-10-23 11:41 AM

راستش من هاتسان رو تو این قضیه مقصر نمی دونم.
این نوشته Barrel made by Lothar & Walther
خوب مگه اسم شرکت Lothar & Walther هست؟هرگز! اسم شرکت Lothar Walther هست بدون یک کلمه بیشتر یا کمتر.این دقیقا حقه قدیمی خاص چینی ها بود که با بازی با حروف اسم یه برند معتبر اجناس دست چندمشون رو به عنوان کالای اصلی قالب می کردن و وقتی هم کسی معترض می شد زبونشون دراز بود که ما که ننوشتم مثلا Panasonic!!! اینجا نوشتیم P"i"anasonic!!! و طبعا هم همیشه حق با "فروشنده" هست.
حالا:
بحث این نیست که این لول ها خوبن یا بد یا بدتر!! بحث این جاست که اینها لوتار والتر نیست.لوتار اند والتر هست ولی لوتار والتر نیست.و خوب مشخصا آلمانی هم نیست...احتمالا با دستگاه های بی شمار چاپ لیزری که در همه جای کشور هست خیلی راحت می شه این آرم رو زد و این جا هم که بهشت غیرپاسخگویان هست.چی از این بهتر که به اسم لول لوتار بیشتر پول بگیریم از مشتری؟

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - milad123 - 2014-10-23 07:34 PM

دوستان اولا اون سری رو گفتن اشتباه شده و سری های دیگه رو بدون & میزنن.بحث سر اینه که خود کارخانه هاتسان رو لوله این نوشته رو هک میکنه و لوله واقعا ساخت لوتار نیست.دقیقا همون حرفی که اقای نوری تو تاپیک کلاهبرداران تو سایتشون گفته و اشاره کرده که لوله های هاتسان و لوتار فرق ندارن تو گالاتیانهاشون و هر دو رو خود هاتسان میزنه و گفته سری بعدی رو که بیاره این نوشته روش هک شده

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - dieselpower - 2014-10-23 10:22 PM

اقا جالب شد پس این 200 دلار از کجا در اومده بود این لول که تک فروشی 112 دلار هست و همه مدلها هم همین قیمت هست پس هاتسان حتما زیر 100 دلار میخره پس تفنگی مثل گالاتین که 700 دلار هست چه منطقی میگه نمیتونه لول 100 دلاری داشته باشه یا حتی at44 با 400 دلار قیمت

مهدی جان من الان گالاتین دارم و حرف & هم بین کلمات نیست و خودشون هم گفته اشتباه شده پس واقعا اون قضیه نیست و اینکه خودشون حک میکنن خوب لوله خام میخرن و روی تفنگ نصب میکنن یا سرشو واسه بستن سایلنسر رزوه میکنن وروش مینویسن این لوله ساخت لوتاروالتر هست مشکلش چیه؟

دوستان ایمیل زدن خود شرکن والتر گفته به هاتسان لول میفروشه دیگه خودشون که نمیخوان سر خودشونو کلاه بزارن اگه لازم هست خود من دوباره ایمیل بزنم.

جالب اینکه تفنگی مثل بوکانییر که حتی تو خود سایت bsa وجود نداره با کمال اطمینان اصل و لوله ساخت انگلیس هست ولی این لول هاتسان که هر دو سایت خود هاتسان و سایت والتر تاییدش کردن تقلبی هست؟؟؟

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - HirkanFighter - 2014-10-23 11:16 PM

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
مگه کشکه؟! یه شرکتی مثل هاتسان بیاد اسم یک شرکتی مثل والتر رو همین جوری یه هویی چاپ کنه رو لولش؟ چوب در آستینش مینمایند...
اونم ترکیه که یه کشوره اروپاییه و از قوانین تجارت اونا پیروی میکنه. دیگه جریان کپی رایت رو هم که ماشالا همه میدونن.
بعد این جریانم که که یکی از حروف رو عوض میکنن واسه کارگاه های بی درو پیکرو بی صاحاب چینیه، اونم نه کارخونه هاش. تازه همونم!!! همونم به کشوری مثل ایران میاد که قانون کپی رایت نداره نه سایتای اسپانیولی.
در بعد دیگم همونجوری که بعضی دوستان اشاره کردن، بین قیمت تکی فروشی و عمده فروشی (اصطلاحا قیمت همکار) خیلی خیلی خیلی تفاوت وجود داره.

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - DAGGER - 2014-10-24 12:39 AM

(2014-10-23 11:16 PM)HirkanFighter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
مگه کشکه؟! یه شرکتی مثل هاتسان بیاد اسم یک شرکتی مثل والتر رو همین جوری یه هویی چاپ کنه رو لولش؟ چوب در آستینش مینمایند...
اونم ترکیه که یه کشوره اروپاییه و از قوانین تجارت اونا پیروی میکنه. دیگه جریان کپی رایت رو هم که ماشالا همه میدونن.
بعد این جریانم که که یکی از حروف رو عوض میکنن واسه کارگاه های بی درو پیکرو بی صاحاب چینیه، اونم نه کارخونه هاش. تازه همونم!!! همونم به کشوری مثل ایران میاد که قانون کپی رایت نداره نه سایتای اسپانیولی.
در بعد دیگم همونجوری که بعضی دوستان اشاره کردن، بین قیمت تکی فروشی و عمده فروشی (اصطلاحا قیمت همکار) خیلی خیلی خیلی تفاوت وجود داره.
دوست عزیز
متاسفانه نباید از پستها سو,ء برداشت بشه و خدایی ناکرده کسی قصد متهم کردن دیگری و نداره و کمپانیهای مورد نظر هم دارند منفعت خودشون رو میبرند
حالا چرا ما باید اینچنین دو اتشه از هر کدام دفاع کنیم و بنظر من نقد منصفانه بهتر از دفاع جانبدارانه است و مقصود فقط مشورت و به اشتراک گزاری معلومات و رسیدن به مجهولات هست
اغلب دوستان نسبت به فرمایشات شما واقف بوده و به این قوانین کپی رایت و.... وارد هستند ولی حتمآ عده ای هم از خلآء های قانونی که ناشی از عدم خرید مستقیم از نمایندگی و شرایط وارانتی و گارانتی و .... آگاهند و لپ کلام رو خدمتتون عرض کنم که استنباط شخصی خودم هست فکر میکنم این اواخر احیانآ یه جایی حالا اینور خط یا اونور خط الله اعلم ; یه تعداد از هاتسانهای لوله معمولی با یه اجی مجی لاترجی تبدیل شدند به لوتار والتر
حالا چرا ! تجربه اینجانب اینه : من از AT44 معمولی استفاده میکردم و بعد از رفع عیوب مادرزادی و یه تیون کوچیک دقت بسیار قابل قبولی ازش گرفتم و پیش خودم گفتم حالا که این با لول معمولی اینقدر دقیقه پس با لول لوتار عالیه بیایم تبدیل به احسنش کنیم! و یه به اصطلاح مدل لول لوتار رو خریدیم و شروع کردیم به تست ... بماند که بعد از کلی عملیات بهسازی و تیون با چه مشقتی تونستیم برگردیم سر خونه اول اونم با اغماض !؟( از لحظه اول بازدید بصری از داخل و تراش تاج لول احساس گناه بهم دست داد که اینچنین خام شدم خخخ)
در مورد تجربه شخصی خودم که اینچنین بوده و بالشخصه تفنگ هیچکی رو زیر سوال نمیبرم و شایدم از بدشانسی بوده ولی اگر دوباره بخوام یه همچین چیزی رو بخرم باید حد اقل از تجارب هرچند ناچیز خودم حد اقل یه برتری فیزیکی ظاهری و بصری برام محرز بشه
حالا این کجاش به شرکت هاتسان و لوتار والتر ربط داره که بیایم به خودمون استرس وارد کنیم ; پیدا کنید پرتقال فروش را

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - HirkanFighter - 2014-10-24 01:09 AM

Dagger جان، بنده هاتسان ندارم که هیچ، کلا پی سی پی ندارمKhansariha (226) که بخوام از برند خاصی دفاع کنم.
من دارم حرفو نقد میکنم. اگه دعواهای چندین و چند ساله ی اپل و سامسونگ رو فقط اگه دنبال کرده باشید متوجه میشین که قضیه ی کپی رایت حکایت دعوای مدرسه و حکمیت ناظم نیست که بخواد با یه & حل بشه.
از طرفی، این حرف که شاید یه عده اینور آب اومدن برای خودشون یه اسمی اضافه کردن میتونه منطقی باشه. بالاخره سلاح قاچاقیه دیگه.
ولی خوب بازم اونجوری که من از صحبت های دوستان فهمیدم ایمیل هایی ردو بدل کردن با این شرکت ها که این قضیه لوله والتر رو تایید می کردن...

RE: لوله لوتار والتر در هاتسان کذب یا واقعیت - MILADSOBHI - 2014-10-24 09:18 AM

دوستان پس این لوله لوتر دقتش از لوله معمولی زیاده.یا همش کلک بوده.پس چرا قیمتش از ای تی معمولی زیاده.؟