شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بنچ رست و فیلد تارگت (/forumdisplay.php?fid=140)
+--- انجمن: مسابقات بنچ رست (/forumdisplay.php?fid=143)
+--- موضوع: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 (/showthread.php?tid=1929)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - صادق قرنجیکی - 2014-10-06 03:47 PM

علی جان ! خخخ خوبه رضا یک مدتی اینجا پیداش نیست ها خخخخ Khansariha (219) ، دیروز خیلی خیلی بار اسامی رو چک کردم ولی مثل اینکه حواسمون ..... Khansariha (226)
دوستانی که در مسابقه به عنوان تیرانداز شرکت می کنند خواهشمند است در روز مسابقه مدارک زیر را برای کارهای مرتبط با کارت بیمه ورزشی همراه خود داشته باشند.
- یک قطعه عکس پرسنلی 3*4
- یک کپی از کارت ملی خود

با تشکر Khansariha (8)

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - Cayalouss.The.Removal - 2014-10-09 07:29 PM

خوب امروز فرصتی شد ی تمرینی با داش مسیح بریم ....منم ی شیطونی کردم ی سیبل کش رفتم....البته سیبلای مسیحجان بود....بنده خدا کلیم دنبالش گشت اما به روی مبارک نیووردم....حالا فردا بیاد ببینه کله منو میکنه اسرارشو لو دادم...حیفم اومد نذارم تو سایت....امتیاز 219....!!!
سلاح وایرخ 100 مسافت 50 متر و جی اس بی 16گرین...ی نکته جالب توجه ردیف سوم سیبل هاست که اگه قرار بود گروپ بگیریم سنتر تو سنترش 1سانت هم نمیشد.
[تصویر: MT.JPG]

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - viper22 - 2014-10-13 10:20 PM

آخرین لیست ثبت نام کنندگان

1 - رضا قلعه قافی با تفنگ hw - 100 و دوربین هاک زوم 25 مسافت 50 متر از استان گلستان
2 - وحید قلعه قافی با تفنگ دیانا p1000 و دوربین سنتر زوم 16 مسافت 25 متر از استان گلستان
3 - روح الله سعیدی با تفنگ بلیزارد و دوربین سنتر زوم 16 مسافت 25 متر از استان گلستان
4 - صادق قرنجیکی با تفنگ bsa - r 10 و دوربین سنتر زوم 16 مسافت 25 متر از استان گلستان
5 - طاهر صحنه با تفنگ at 44 و دوربین لیپرز زوم 16 مسافت 25 متر از استان گلستان
6 - علیرضا مومن زاده با تفنگ hw - 100 و دوربین بوشنل زوم 30 مسافت 50 متر از اصفهان
7 - پویان احمدی با تفنگ hw - 100 و دوربین بوشنل زوم 30 مسافت 50 متر از تهران
8 - محمد رضا روشن آبادی با تفنگ hw - 100 و دوربین نایت فورس زوم 16 مسافت 50 متر از تهران
9 - محسن حیدری با تفنگ hw - 100 و دوربین ------------ مسافت 50 متر از اصفهان
10 - علی عباسی با تفنگ بلک لپرد و دوربین ------------- مسافت 50 متر از تهران
11 - عرفان جعفریان با تفنگ cz s 200 و دوربین بوشنل زوم 25 مسافت 25 متر از اصفهان
12 - مسیح فخر مباشر با تفنگ hw - 100 و دوربین هاک زوم 10 مسافت 50 متر از اصفهان
13 - سهیل صلحی با تفنگ fx t 12 و دوربین فرونت زوم 32 مسافت 50 متر از اصفهان
14 - حامد زندی با تفنگ hw - 100 و دوربین ---------- زوم ------- مسافت 50 متر از تهران
15 - مسعود ناطقی با تفنگ hw - 100 و دوربین هاک زوم 32 مسافت 50 متر از بندر عباس
16 - سعید آزادیان با تفنگ fx royal 400 t و دوربین سواروسکی زوم 25 مسافت 50 متر از تهران
17 - آرش آزادیان با تفنگ hw - 100 و دوربین bsa زوم 16 مسافت 50 متر از تهران
18 - مسعود قدیری با تفنگ hw - 100 و دوربین بوشنل زوم 30 مسافت 50 متر از تهران
19 - محمد امیری با تفنگ hw - 100 و دوربین بوشنل زوم 15 مسافت 50 متر از تهران
20 - میلاد روستایی با تفنگ at - 44 و دوربین bsa زوم 24 مسافت 25 متر از تهران
21 - هادی اوناق با تفنگ ایرآرمز s 200 s و دوربین لیپرز زوم 16 مسافت 25 متر از گلستان
22 - سوان بهروزی با تفنگ at - 44 و دوربین لیپرز زوم 9 مسافت 25 متر از تهران
23 - غلامرضا زارعی با تفنگ at - 44 و دوربین ------- زوم ----- مسافت 25 متر از یزد
24 - غلامرضا للقانی با تفنگ hw - 100 و دوربین لوپولد زوم ----- مسافت 25 متر از تهران
25 - محمد رضا اسحاقی با تفنگ بنژامین دیسکاوری و دوربین سنتر زوم 16 مسافت 25 متر از تهران
26 - اسماییل طهماسبی با تفنگ p1000 و دوربین لیپرز زوم 16 مسافت 25 متر از کرج
27 - حمید حکمی با تفنگ ایر آرمز s 510 و دوربین هاک زوم 32 مسافت 25 متر از تهران
28 - ابوالفضل فدایی با تفنگ hw - 100 و دوربین یوکون زوم 25 مسافت 25 متر از تهران
29 - یدالله سپهوند با تفنگ hw - 100 و دوربین لوپولد زوم ----- مسافت 25 متر از اهواز
30 - سیاوش جمشیدی با تفنگ ar6 و دوربین بارسکا زوم ---- مسافت 50 متر از تهران
31 - نیما گودرزی با تفنگ سوماترا 2500 و دوربین لیپرز زوم 16 مسافت 25 متر از تهران
32 - محسن حبیبی نسب با تفنگ hw - 100 و دوربین سنتر 16 مسافت 50 متر از اصفهان
33 - محمد موحد با تفنگ fx royal 400 و دوربین هاک زوم 32 مسافت 25 متر از دزفول
34 - میثم کماسایی با تفنگ hw - 100 و دوربین وکتور زوم 10-40 مسافت 50 متر از تهران
35 - سهیل میرزایی با تفنگ cz s200 و دوربین --------- زوم 9 مسافت 25 متر از تهران

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - flower - 2014-10-13 11:20 PM

ممنون جناب viper
ولی من یه پیشنهادی دادم که شما و دوستان هم تایید کردید ولی متاسفانه انجام نشد
همون بحث نام کاربری اعضا رو میگم
ممنون بابت پیگیری
Khansariha (8)

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - royall - 2014-10-13 11:24 PM

(2014-10-05 04:04 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا را شکر از تعداد ثبت نام شدگان مسابقه که 35 نفر هستند ، بالاتر از 10 نفر را اعضای این انجمن تشکیل می دهند! پیرو درخواست های دوستان در رابطه با مشخص کردن اعضای ثبت نام شده با نام کاربری انها در این تاپیک ، لیستی آماده کردم . این اطلاعات تا آپدیت هفته گذشته بوده و اگر اسمی جا مونده پوزش می خوام :

1- آقای علی اسحاقی با کاربری ALIANA-54-T06
2- آقای اسماعیل طهماسبی با کاربری esmaeil1356
3- آقای حمید حکمی با کاربری hamidhakami
4- آقای مسیح فخرالمباشیری با کاربری masih.hunter
5- آقای عرفان جعفریان با کاربری erfan 401
6- آقای سهیل صلحی با کاربری esf_siavash
7- میثم کماسایی با کاربری دماوند
8- طاهر صحنه با کاربری taher sniper
9- آقای اسماعیل ؟ (فامیلی شریفتون رو نمی دونستم) با کاربری esibig
10- آقای نیما گودرزی با کاربری akay
11- خودم صادق قرنجیکی با کاربری salaeddin
12- هادی اونق با کاربری cpt.yamanov (این رفیق ما ، معمولا آنلاین نیست خخخ )

با تشکر از این عزیزان بابت استقبال و حمایت از این حرکت ورزشی ، امیدوارم در روز مسابقه ، صفا و صمیمیت دوستان با ملاقات حضوری بیش از گذشته شده و دوستی های جدیدی نیز ایجاد شود. همینطور باعث بالا رفتن تجربه همه دوستان در زمینه ورزش تیراندزای بنچ رست شده که خود باعث حرکت های بهتری در آینده خواهد شد. به امید موفقیت جامعه ایرگانرهای ایران
Khansariha (8)

(2014-10-13 11:20 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جناب viper
ولی من یه پیشنهادی دادم که شما و دوستان هم تایید کردید ولی متاسفانه انجام نشد
همون بحث نام کاربری اعضا رو میگم
ممنون بابت پیگیری
Khansariha (8)

تقدیم به شما
اقا صادق این کار رو انجام دادند
Khansariha (8)

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - صادق قرنجیکی - 2014-10-13 11:44 PM

علی آقا ممنون ،
علی عزیز (flower) ، تا آخرین لیست قبلی این کار را انجام داده بودم و درحال حاضر نیز آقا سهیل با کاربری sohel gunsmith نفر آخر ثبت نام شده از این انجمن با سلاح CZ S200 می باشند.
دوستان CZ به دست ، تعداد 4 نفر با این سلاح در ورژن های هانتر ، تارگت و اسپورتش حضور دارند که مطئنا رقابت خوبی بین این عزیزان برقرار خواهد شد. همینطور شنیده ها حاکی از حضور چند تیرانداز با مهارت بالا و سلاح های دقیق در این فاصله هستند که دقت و تمرین بیشتری را برای سایر تیراندازان ملزم می کند. خودم به کسب نتیجه خوب امیدوارم ولی قضاوت ها در روز مسابقه مشخص خواهد شد.
موضوع باد و تاثیر آن برروی کالیبر های کوچک تر به مراتب بیشتر از کالیبر 5.5 خواهد بود و البته تجربه و آگاهی تیراندازان از استفاده از بادنماها برای تشخیص جهت وزش باد و سرعت آن باعث برتری نسبی به تیراندازانی که از این مهارت ناآگاه یا کمتر استفاده می کنند ، خواهد شد! (مثل خودم Khansariha (215))

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - flower - 2014-10-13 11:50 PM

آقا صادق ما که نه امکانات مسابقه رو داشتیم نه تجربه و نه وقت رو ولی دعا میکنیم انشالله به خوبی و خوشی مسابقه بر گزار شه و شما برنده شید تا جایزه رو با هم نصف کنیم خخخخ

قبوله ؟؟؟من وقتی از ته دل دعا میکنم دعام میگیره ها خخخخ حالا خود دانی خخخخ

حالا میای پست میزاری میگی : پسر تو اگه بیل زن بودی در خونه ی خودتو بیل میزدی خخخخ
دیگه شما پست نزار خودم میدونم همینو میگید
Khansariha (8)

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - میثم کماسایی - 2014-10-14 12:14 AM

سلام صادق جان اگر ممکنه اطلاعاتی درخصوص جهت و شدت باد در روزهای گذشته در باشگاه تیرانداز اراءه بدید که شرایط آشنایی با متغیرهای اینچنینی بین دوستانی که احیانا در باشگاه رفت و آمد دارند و دیگر دوستان برابر باشه هرچند که تضمینی وجود نداره که روز مسابقه هم همون جهت و شدت را داشته باشد ولی احتمال تغییر اساسی هم پایینه

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - صادق قرنجیکی - 2014-10-14 12:38 AM

میثم عزیز ، ما هم دنبال حرف کشیدن از آقا سعید هستیم که بیشتر رفتن سمت باشگاه ، بابا من خودم امروز موندم اگه جمعه شدت و وزش باد مناسب نباشه الفاتحه .....
دیگه شما وایرخ به دست ها رو نمی دونم ، ما که به طور امتیازمون به 200 میرسه با کلی ارفاق Khansariha (219)

RE: مسابقه Benchrest استان تهران مهرماه 93 - کوهنورد - 2014-10-14 01:30 AM

با سلام :
دوستان امیدوارم همگی موفق باشید خصوصا اینکه جوایز نصیب بچه های سایت خودمون بشه Khansariha (8)
من خیلی دوست داشتم در کنارتون باشم ولی قسمت نبود ....................
می خواستم بدونم اگر بعنوان تماشاچی بخواهیم حضور داشته باشیم ، تا کی میتونیم با واریز وجه ، ثبت نام کنیم ؟ حالا شاید قسمت شد یجوری پیچوندیم تو دقیقه نود خودمونو رسوندیم . البته غرض بیشتر دیدن عزیزان هست و گپ و گفت ...........
با تشکر