شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alidosti - 2017-10-30 08:15 PM

سلام دوستان اینکه از این هاتسان ۱۱۰۰ مدل اصلی و غیر اصلی وجود دارد صحت داره؟ با تفاوت قیمت ۲۰۰ تومن. فروشنده اینقدر قشنگ ته دلمون خالی کرد که از خریدش پشیمون شدم دوستان تو بازار به یه همچین چیزی برخورد کردن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - darkwebsite - 2017-11-02 11:44 PM

سلام دوستان عزیز
من تازه 1100 TH گرفتم(همین 3 روز پیش) و حدود 10 شات باهاش داشتم Khansariha (214)
واشر پلی اورتان هم گرفتم ولی فکر نکنم بتونم تفنگ رو باز و بسته کنم ://
دوستان اگر نکته ای در مورد نگه داری و تنظیف اسلحه بلدند از ما دریغ نکننKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - soheylj - 2017-11-04 06:36 PM

سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه. سوالی داشتم.اینکه مگسک هاتسان 1100 رو چجوری میتونم دربیارم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2017-11-05 09:42 AM

(2017-10-30 08:15 PM)alidosti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اینکه از این هاتسان ۱۱۰۰ مدل اصلی و غیر اصلی وجود دارد صحت داره؟ با تفاوت قیمت ۲۰۰ تومن. فروشنده اینقدر قشنگ ته دلمون خالی کرد که از خریدش پشیمون شدم دوستان تو بازار به یه همچین چیزی برخورد کردن
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
تفنگ هاتسان ۱۱۰۰ به هیچ وجه اصلی و غیر اصلی ندارد فقط نمونه قدیم تر رنگ کارتنش قرمز رنگ بوده و واشر پیستونش بیکیفیت بود ولی جدیدا رنگ کارتنش سفید شده و واشر پیستونش با کیفیت تر شده و رنگ واشر پیستون هاش از سفید به نارنجی تغییر کرده همین. در کل از نظر ساختار یکی هستن و فرق دیگری ندارن. مواظب حقه فروشندگان بی انصاف و از خدا بی خبر باشید یه وقت سرتونا کلاه نزارن. قیمت همش چه قدیم و چه جدید ۲۵۰ هزار تومنه.
موفق باشیKhansariha (8)

(2017-11-04 06:36 PM)soheylj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه. سوالی داشتم.اینکه مگسک هاتسان 1100 رو چجوری میتونم دربیارم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
سلام و همینطور شما هم حالتون خوب باشه و سلامت باشیدKhansariha (8)
مگسک هاتسان رنجر ۱۱۰۰ به صورت پرسی در کارخانه جا زده شده و پیشنهاد میکنم تا جایی که امکانش هست از در اوردن اون صرف نظر کنید، به هر حال اگه خواستید هم درش بیارین دور تا دورش را نوار پیچ کنین و چسب بزنین و بعد با یه آچار لوله گیر چفت کنین و به یک سمت بچرخونینش، مواظب باشین تفنگو خراب نکنین. نوار پیچ هم که گفتم برای اینکه روی مگسک خش نیفته.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - soheylj - 2017-11-05 06:25 PM

(2017-11-05 09:42 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-10-30 08:15 PM)alidosti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفنگ هاتسان ۱۱۰۰ به هیچ وجه اصلی و غیر اصلی ندارد فقط نمونه قدیم تر رنگ کارتنش قرمز رنگ بوده و واشر پیستونش بیکیفیت بود ولی جدیدا رنگ کارتنش سفید شده و واشر پیستونش با کیفیت تر شده و رنگ واشر پیستون هاش از سفید به نارنجی تغییر کرده همین. در کل از نظر ساختار یکی هستن و فرق دیگری ندارن. مواظب حقه فروشندگان بی انصاف و از خدا بی خبر باشید یه وقت سرتونا کلاه نزارن. قیمت همش چه قدیم و چه جدید ۲۵۰ هزار تومنه.
موفق باشیKhansariha (8)

(2017-11-04 06:36 PM)soheylj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگسک هاتسان رنجر ۱۱۰۰ به صورت پرسی در کارخانه جا زده شده و پیشنهاد میکنم تا جایی که امکانش هست از در اوردن اون صرف نظر کنید، به هر حال اگه خواستید هم درش بیارین دور تا دورش را نوار پیچ کنین و چسب بزنین و بعد با یه آچار لوله گیر چفت کنین و به یک سمت بچرخونینش، مواظب باشین تفنگو خراب نکنین. نوار پیچ هم که گفتم برای اینکه روی مگسک خش نیفته.

بسیار عالی.ممنون از راهنمایی جامع و کامل شما. خیلی لطف کردین. در مورد اینکه فرمودین واشر پیستونش نارنجی رنگ شده و کیفیتش بهتر شده، آیا با این حال واشر پیستون را با پلی اورتان تعویض کنم یا خیر؟؟؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2017-11-07 09:36 AM

(2017-11-05 06:25 PM)soheylj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-11-05 09:42 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشیKhansariha (8)

بسیار عالی.ممنون از راهنمایی جامع و کامل شما. خیلی لطف کردین. در مورد اینکه فرمودین واشر پیستونش نارنجی رنگ شده و کیفیتش بهتر شده، آیا با این حال واشر پیستون را با پلی اورتان تعویض کنم یا خیر؟؟؟
خواهش میکنم.
به نظر من اگه صدای تفنگ عادی هست و لگد معمولیه احتیاج به تعویض ندارید‌، در ضمن یه میله آهنی سر فنر هست من پیشنهاد میکنم اونو درش بیارید بدید تراشکار از جنس تفلن خشکه بتراشه و داخلش یه واشر فلزی بندازید و بعد بزاریدش سر فنر، واشر فلزی باعث میشه سر فنر تفلون را خراب نکنه، با تعویض هادی( میله سر فنر که فلزیه) با جنس تفلونی وزن پیستون کاهش پیدا میکند و لگد تفنگ کمتر میشود.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - soheylj - 2017-11-07 08:33 PM

(2017-11-07 09:36 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-11-05 06:25 PM)soheylj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشیKhansariha (8)

خواهش میکنم.
به نظر من اگه صدای تفنگ عادی هست و لگد معمولیه احتیاج به تعویض ندارید‌، در ضمن یه میله آهنی سر فنر هست من پیشنهاد میکنم اونو درش بیارید بدید تراشکار از جنس تفلن خشکه بتراشه و داخلش یه واشر فلزی بندازید و بعد بزاریدش سر فنر، واشر فلزی باعث میشه سر فنر تفلون را خراب نکنه، با تعویض هادی( میله سر فنر که فلزیه) با جنس تفلونی وزن پیستون کاهش پیدا میکند و لگد تفنگ کمتر میشود.
یک دنیا تشکر.ممنون.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2017-11-29 11:14 AM

دوستان من خلاصه بگم تقریبا یک سال پیش گرفتم این تفنگ رو حالا تجربه و توصیه هام رو میکنم...
اول اینکه سلاح جون دار و عمری هست
دوم اینکه اگر دنبال سلاح حرفه ای هستین اصلا دنبال این مارک(تو فنری ها) نرین اما نسبت به قیمت ارزونش واسه شروع خوبه
سوم اینکه اگر این صلاح تیون نشه فقط به درد بازی و تفریح میخوره چون خطاش بالاست پرت و داغون نیست ولی بالاست و صدای خیلی بلندی داره (گاهی بعد از شلیک گوش سوت میکشه) به سمت شکار شلیک کنی قبل از تیر صدا بهش میرسه و فرار میکنه اما بعد از تعویض هادی فنر و واشر که ساده هم هست زمین تا آسمون فرق میکنه و دقت خیلی خوب میشه عالی نمیشه اما خیلی خوب میشه اون صدای مهیب از بین میره لگد زیادش هم معقول میشه اما همچنان بعد از تیون هم توصیه من اینه که دوربین روش نذارید دوربین واقعا ژاپنی منو خراب کرد( البته شانس آوردم از بین نرفت و با یه تعمیر ساده حل شد)
جمع بندی: این صلاح قبل از تیون فقط به درد بازی میخوره باتوجه به قدرت بالاش میشه چندتا قوطی رب رو باهاش سوراخ کرد اما بعد از تیون واقعا سلاح خوبی میشه عالی نمیشه اما خوب میشه(به قیمت توجه کنید) بیخیال دوربین رو این سلاح بشید و اینکه اگر میخواید حرفه ای دنبال تیر اندازی با سلاح بادی برید کمی صبر کنید بودجه رو بالا ببرید و برید سراغ آلمانی ها مخصوصا تو فنری حتی دست دوم برای خود من که بعد از ازدست دادن دیانا 54 از رو اجبار و کم بود بودجه اینو خریدم حتی تیون شدش هم کابوسه اما همچنان میگم باتوجه به قیمت نهایی بعد از تیون همچنان تفنگ خوب و قابل قبولی هست برای شروع هدف زنی و شکار(البته تیون شدش) اما برای تیر اندازی حرفه ای و تارگتینگ نه به هیچ عنوان سراغش نرید
الانم دارم میفروشمش Khansariha (226) که یه آلمانی یا پی سی پی بگیرم به امید خدا Khansariha (219)Khansariha (256)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - post - 2017-12-09 07:52 AM

سلام دوستان تصمیم دارم هاتسان1100 بگیرم دوستانی که تجربه دارن کالیبر4.5با ساچمه سنگین تر بهتره یا کالیبر5.5از دقت و تخریب در شکار.با تشکر از دوستان

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2017-12-09 11:38 AM

(2017-12-09 07:52 AM)post نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تصمیم دارم هاتسان1100 بگیرم دوستانی که تجربه دارن کالیبر4.5با ساچمه سنگین تر بهتره یا کالیبر5.5از دقت و تخریب در شکار.با تشکر از دوستان

شما 5.5 بگیر برای شکار مخرب تر هست و اینکه ساچمه سنگین 4.5 سخت پیدا میشه