شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amirtornado - 2017-07-17 10:39 AM

درود وقت بخیر
بنده تازه این سلاح رو خریداری کردم و میخوام قبل از هرکاری واشر رو عوض کنم
1- دیدم میگفتن اقا میثم واشر های خوبی برا ای سلاح داره، بنده تازه به جمعتون پیوستم اگه کسی ایشون رو میشناسه معرفی کنه
2- به پلی اورتان دسترسی ندارم یعنی تو شهرمون گشتم نبود
3- برای تعویضش نیاز به فرد متخصص هست یا خودم هم میتونم تعویض کنم؟
خیلی ممنون

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amen - 2017-07-17 12:26 PM

(2017-07-17 10:39 AM)amirtornado نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود وقت بخیر
بنده تازه این سلاح رو خریداری کردم و میخوام قبل از هرکاری واشر رو عوض کنم
1- دیدم میگفتن اقا میثم واشر های خوبی برا ای سلاح داره، بنده تازه به جمعتون پیوستم اگه کسی ایشون رو میشناسه معرفی کنه
2- به پلی اورتان دسترسی ندارم یعنی تو شهرمون گشتم نبود
3- برای تعویضش نیاز به فرد متخصص هست یا خودم هم میتونم تعویض کنم؟
خیلی ممنون

درود
مبارک باشه دقیقا همین کار را بکنید برای تماس با آقا میثم تو تاپیک فروش واشر برای هاتسان را ببینید تلگرامشوم هست براتون ارسال میکنن
اگه تا به حال تفنگ باز کرده باشید کار راحتیه و یه نفری هم میشه
به نظر من هر موقع بازش کردید لول فنر و واشر مرکزی را هم عوض کنید و گریس پایه مس بزنید دیگه عالی میشه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amirtornado - 2017-07-21 07:35 AM

درود
صبح آدینتون بخیر دوستان
بنده به همراه سلاحم دوربین سنتر پوینت
3-9x40
خریداری کردم ولی دوستان گفتن تا چند صد شلیک اول نباید دوربین بست حالا چند سوال پیش میاد
1- من میخوام واشر رو با مدل پلی اورتان اقامیثم عوض کنم با این حال لگد باز هم زیاد هست و نمیشه دوربین بست؟
2- دوربینی که گرفتم 240هزارتومان قیمتش هست و همقیمت خود اسلحست و انتی شوک داره با این حال بازم باید برای رام شدن فنر صبر کنم؟
3-من تو سایت دیگه ای پرسیدم گفتن از ساچمه های دراگون و مارشال استفاده کن و اذرخش نابود میکنه تفنگ رو در این مورد هم راهنمایی کنید
خیلی ممنون

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amen - 2017-07-23 10:10 PM

(2017-07-21 07:35 AM)amirtornado نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
صبح آدینتون بخیر دوستان
بنده به همراه سلاحم دوربین سنتر پوینت
3-9x40
خریداری کردم ولی دوستان گفتن تا چند صد شلیک اول نباید دوربین بست حالا چند سوال پیش میاد
1- من میخوام واشر رو با مدل پلی اورتان اقامیثم عوض کنم با این حال لگد باز هم زیاد هست و نمیشه دوربین بست؟
2- دوربینی که گرفتم 240هزارتومان قیمتش هست و همقیمت خود اسلحست و انتی شوک داره با این حال بازم باید برای رام شدن فنر صبر کنم؟
3-من تو سایت دیگه ای پرسیدم گفتن از ساچمه های دراگون و مارشال استفاده کن و اذرخش نابود میکنه تفنگ رو در این مورد هم راهنمایی کنید
خیلی ممنون

درود
وقت شما هم به خیر
مبارک باشه انتخاب خوبی داشتید در رنج قیمتی خودش
قبل از تعویض واشر که هم لگد زیاده هم صدا هم دقت نداره پس دوربین به دردش نمیخوره حتما باید واشر عوض بشه بعد از تعویض واشر بازم لگدش زیاده چون هم فنر بلند و قوی داره در عین حال وزن سلاح نسبتا کمه پس بهتره زود روش دوربین نبندید چون اگه دوربینتون آسیب دید تعمیرش راحت نیست
تجربه خود من این سلاح وقتی نو بودبا واشر پلی اورتان یه دوربین 3-9*40 لیپرز را لق و پق کرد منم از خیر دوربین گذشتم مگسکش را تیون کردم شده مثل دیانا
پس بهتره چند صد تا اول بدون دوربین باش بزنید بعد دوربین ببندید
راجع به ساچمه اگه سلاح 5/4 هست ساچمه های 9 و 10 گرین را خوب میزنه که میشه دراگون و مارشال و جگوار و آذرخش و اگه 5/5 هست بهترین انتخاب بیژن 18 گرین نوک گنبدی ها هست که تو قوطی فلزیه بعد ساچه های ترک و آذرخش البته جی اس پی که از همه بهتره ولی گرونه برای این سلاح خلاصه آذرخش شاید بهترین ساچمه نباشه ولی نابود گر که نیست هیچی ساچمه خوبی هم بود تا زمانی که استفاده میکردم . تست کنید ببینید سلاحتون کدوم ساچمه را بهتر میزنه.
من یه 5/4 این سلاح را هم واشر عوض کردم هم هادی فنر هم واشر مرکزی بعد روی ماشش کار کردم و مگسکش را هم با دیانا عوض کردم الان شده یه چیزی عالی چشمش نزنم در حد دیانا 52

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ehsansbs - 2017-07-27 02:27 PM

درود
وقت شما هم به خیر
قبل از تعویض واشر که هم لگد زیاده هم صدا هم دقت نداره پس دوربین به دردش نمیخوره حتما باید واشر عوض بشه بعد از تعویض واشر بازم لگدش زیاده چون هم فنر بلند و قوی داره در عین حال وزن سلاح نسبتا کمه پس بهتره زود روش دوربین نبندید چون اگه دوربینتون آسیب دید تعمیرش راحت نیست
تجربه خود من این سلاح وقتی نو بودبا واشر پلی اورتان یه دوربین 3-9*40 لیپرز را لق و پق کرد منم از خیر دوربین گذشتم مگسکش را تیون کردم شده مثل دیانا
راجع به ساچمه اگه سلاح 5/4 هست ساچمه های 9 و 10 گرین را خوب میزنه که میشه دراگون و مارشال و جگوار و آذرخش و اگه 5/5 هست بهترین انتخاب بیژن 18 گرین نوک گنبدی ها هست که تو قوطی فلزیه بعد ساچه های ترک و آذرخش البته جی اس پی که از همه بهتره ولی گرونه برای این سلاح خلاصه آذرخش شاید بهترین ساچمه نباشه ولی نابود گر که نیست هیچی ساچمه خوبی هم بود تا زمانی که استفاده میکردم . تست کنید ببینید سلاحتون کدوم ساچمه را بهتر میزنه.
من یه 5/4 این سلاح را هم واشر عوض کردم هم هادی فنر هم واشر مرکزی بعد روی ماشش کار کردم و مگسکش را هم با دیانا عوض کردم الان شده یه چیزی عالی چشمش نزنم در حد دیانا 52
[/quote]
درود
دوست عزیز میشه بگید بهترین طول برای هادی فنر که بخوایم بتراشیم چقدر باید باشه؟به نظرتون اگر مگسک بریده بشه و بجاش یه نوع شبرنگی ازگامو یا....گذاشته بشه خوبه؟چون مگسک دیانا شبرنگی نیست ولی پیچ شدنش یه مزیته.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amen - 2017-07-31 10:39 PM

(2017-07-27 02:27 PM)ehsansbs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
وقت شما هم به خیر
درود
دوست عزیز میشه بگید بهترین طول برای هادی فنر که بخوایم بتراشیم چقدر باید باشه؟به نظرتون اگر مگسک بریده بشه و بجاش یه نوع شبرنگی ازگامو یا....گذاشته بشه خوبه؟چون مگسک دیانا شبرنگی نیست ولی پیچ شدنش یه مزیته.

[/quote]

هادی فنر هرچی بلند تر بهتر تا حدی که سلاح مسلح بشه من تقریبا به اندازه طول واشر مرکزی فلزی خودش به طول هادی فنر اضافه کردم و واشر مرکزی را با جنس تفلن دادم تراشیدن با ندازه کوتاهتر مثلا یک سوم فلزیش
در مورد مگسک اصلا با هیچکدوم شبرنگیها حال نمیکنم خیلی ضخیمند و من که نیاز به استفاده شون را احساس نکردم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Chia - 2017-08-15 11:11 AM

سلام
دوستان مگسک رنجر۱۱۰۰ مدل S رو چطور میشه تیون کرد و نازک کرد
چون کلفته نوک مگسک و هدف تو فواصل بالا پشتش گم میشه

وشکاف درجه ش کمی بسمت چپ کجه و میزون نیست
میشه با چیزی عوض کرد یا درستش کرد ؟

دوستایی که تجربه این کارو داشتن لطف کنن راهنمایی کنید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - HamidArgha - 2017-08-16 10:39 PM

(2017-08-15 11:11 AM)Chia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان مگسک رنجر۱۱۰۰ مدل S رو چطور میشه تیون کرد و نازک کرد
چون کلفته نوک مگسک و هدف تو فواصل بالا پشتش گم میشه

وشکاف درجه ش کمی بسمت چپ کجه و میزون نیست
میشه با چیزی عوض کرد یا درستش کرد ؟

دوستایی که تجربه این کارو داشتن لطف کنن راهنمایی کنید

درود.دوست عزیز.مگسک رو هر چقدر هم که نازک کنی باروشی که شما نشانه گیری میکنی باز هم هدفت تو فواصل پشتش گم میشه.اگر سربازی رفته باشین تو میدون تیر همیشه میگن نوک مگسک زیر خال سیاه.شما هم طوری تنظیم کن تفنگتو که نوک مگسک زیر هدف قرار بگیره وهدف بزنی.در مورد نازک کردن مگسک بله میشه دوستان با سوهانهای کوچک مگسک رو بشکل مگسک دیانا نوک تیزش کردن که به عقیده من برا این تفنگ لازم نیست.در مورد شکاف درجه هم منظورتون از کج بودن ایا اینه که شکاف درجه از جایی که به کپ بسته میشه کجه؟اگر اینطوره که پیچشو باز کنید ببینید علت کج ایستادنش چیه.اگر هم منظورتون از کج بودن تنظیمات چپ وراستش ویا بالا پایین هست که از همه جهتها خوشبختانه میتونین تنظیم کنید با تورتهای مربوطشKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - userha - 2017-10-07 11:52 PM

سلام خدمت دوستان بزرگوار
یک سوال داشتم در رابطه با سایلنسر
رنجر1100th قابلیت نصب سایلنسر نداره اگه خودمون این کارو بکنیم ارزش دار یا نه منظورم اینکه فرقی میکنه یانه
در صورت امکان یه نقشه از قطعات این مدلم بذارید ممنون از شما

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - HamidArgha - 2017-10-08 02:24 PM

(2017-10-07 11:52 PM)userha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان بزرگوار
یک سوال داشتم در رابطه با سایلنسر
رنجر1100th قابلیت نصب سایلنسر نداره اگه خودمون این کارو بکنیم ارزش دار یا نه منظورم اینکه فرقی میکنه یانه
در صورت امکان یه نقشه از قطعات این مدلم بذارید ممنون از شما

با سلام.دوست عزیز در تفنگهای فنر پیستون بیشترین صدای تولید شده(حدود80%)بعلت برخورد پیستون به انتهای سیلندر بوجود میاد.از اینرو نصب سایلنسر روی این نوع تفنگها توجیهی ندارهKhansariha (8)