شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - HamidArgha - 2017-04-10 09:39 PM

(2017-04-10 02:45 PM)Kingjj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام منم یه 1100th دارم واقعا عالیه حدود 40متر من باهاش کلاغ زدم قدرت ودقتشم که حرف ندارهKhansariha (256)
چجوری بعضی ازدوستان میگن که مزخرفه؟...Khansariha (226)
سلام .بعضی دوستان یا واشر عوض نکردن یا توقعشون از یه تفنگ 250تومنی خیلی زیاده.ولی در حد قیمتش از خیلی از تفنگا که مثال نمیزنم سرترهKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - yoosefheidari - 2017-04-10 11:36 PM

دوستان این واشر پلی اورتان که میگین گیر میاد؟کجا میتونم پیداش کنم؟

یه مورد دیگه اینکه این تفنگ هر چند وقت یکبار نیاز به گریس کاری داره؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hoseinm0324 - 2017-04-10 11:48 PM

(2017-04-10 11:36 PM)yoosefheidari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست گرامی شما می تونید واشر این اسلحه رو از اقا میثم که تراش میدن با گریس پایه مس تهیه کنید و برید حالشو ببرید خودم گرفتم واقعا عالی گریس کاری که نمیدونم این اسلحه چند وقت به چند وقت گریس کاری می خواد باید از باتجربه ها پرسید

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garshasb - 2017-04-10 11:53 PM

(2017-04-10 11:36 PM)yoosefheidari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
باید واشر را توسط یک پکینگ تراش با متریال پلی ارتان بتراشید یا از اقا میثم که در فروم حضور دارند کمک بخواهید.
گریس پایه مس را یک بار برای همیشه به فنر تفنگ بزنید کافیست.
جهت چرب کردن واشر از مقدار کمی روغن سیلیکون استفاده کنید انقدری که موقع جا گزاری لپ پر نشه و سالم جا بره کافیست.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - yoosefheidari - 2017-04-11 04:55 PM

(2017-04-10 11:53 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
باید واشر را توسط یک پکینگ تراش با متریال پلی ارتان بتراشید یا از اقا میثم که در فروم حضور دارند کمک بخواهید.
گریس پایه مس را یک بار برای همیشه به فنر تفنگ بزنید کافیست.
جهت چرب کردن واشر از مقدار کمی روغن سیلیکون استفاده کنید انقدری که موقع جا گزاری لپ پر نشه و سالم جا بره کافیست.

با تعویض این واشر دقیقا چه تغییراتی و تا چه حدی ایجاد میشه؟(جناب میثم هم موجود داره)
و اینکه ایا خودم میتونم تعویضش کنم(با ویدیو یوتیوب) یا حتما باید بدم بیرون تعویض کنن ؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - abbashunter - 2017-04-12 02:14 AM

سلام دوستان کسی از هاتسان آپاچی 1200 چیزی می دونه؟ مثل دقت، قدرت و...؟؟ چون هرچی گشتم چیزی دستگیرم نشد Khansariha (226)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2017-04-12 07:01 AM

(2017-04-12 02:14 AM)abbashunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی از هاتسان آپاچی 1200 چیزی می دونه؟ مثل دقت، قدرت و...؟؟ چون هرچی گشتم چیزی دستگیرم نشد Khansariha (226)
سلامKhansariha (8)
اسم اصلی این تفنگ hatsan mod 87 هست که اخیرا نمایندگی هاتسان با اسم جدید آپاچی ۱۲۰۰ وارد کردند که این تفنگ از نظر فنی مشابه رنجر ۸۰ میمونه و به جز قنداق تقریبا با رنجر ۸۰ یکیه. از نظر وزنی، وزن تفنگ کمی بالاست یعنی ۳.۷ کیلوگرمه که ممکنه خسته کننده به نظر برسه که اگر مشکلی با وزنش نداشته باشی تفنگ بدی نیست. تفنگ رنجر ۸۰ قنداق سنتیک وزنش نسبت به این مدل نیم کیلو کمتره که یه برتری نسبت به آپاچی ۱۲۰۰ محسوب میشه. به نظرم اگه از شکل ظاهری تفنگ خوشت اومده بخرش ولی خودم اگه باشم رنجر ۱۱۰۰th را به این مدل ترجیح میدم، سبک، خوش دست، سیستم ساده و ارزانتر.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - yoosefheidari - 2017-04-12 10:56 AM

دوستان من میخوام واسه اسلحم یه دوربین زوم ثابت ۴ بخرم.
۵۰۰ تا شات تا حالا‌باهتش زدم و واشرش رو هم دارم تعویض میکنم.
حالا میخوام یدونه گامو یا bsa یا بوشنل 4*32 بخرم و ببندم روش.
اولا اینکه اون گامو چند نمونه متفاوت داره ایا؟
از بین سه تایی که نام بردم کدومش بهتره؟
و اینکه با تعویض‌واشر و گریسکاری بازهم دوربین شل میشه و به هم میریزه تنظیمش؟
و کلا ارزش داره بستن این دوربین های زوم ثابت؟و کارایی دارن رو این اسلحه؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - abbashunter - 2017-04-12 12:38 PM

(2017-04-12 07:01 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-12 02:14 AM)abbashunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
اسم اصلی این تفنگ hatsan mod 87 هست که اخیرا نمایندگی هاتسان با اسم جدید آپاچی ۱۲۰۰ وارد کردند که این تفنگ از نظر فنی مشابه رنجر ۸۰ میمونه و به جز قنداق تقریبا با رنجر ۸۰ یکیه. از نظر وزنی، وزن تفنگ کمی بالاست یعنی ۳.۷ کیلوگرمه که ممکنه خسته کننده به نظر برسه که اگر مشکلی با وزنش نداشته باشی تفنگ بدی نیست. تفنگ رنجر ۸۰ قنداق سنتیک وزنش نسبت به این مدل نیم کیلو کمتره که یه برتری نسبت به آپاچی ۱۲۰۰ محسوب میشه. به نظرم اگه از شکل ظاهری تفنگ خوشت اومده بخرش ولی خودم اگه باشم رنجر ۱۱۰۰th را به این مدل ترجیح میدم، سبک، خوش دست، سیستم ساده و ارزانتر.

climber7043 جان ممنون داداش، فقط نگفتی قدرتش چند ژوله و با 1100 یکیه یا بیشتر؟ و تفاوت سری مدل های رجر و اپاچی در چیه ، و چه واشری به 1200 می خوره؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - abbashunter - 2017-04-12 06:50 PM

(2017-04-12 10:56 AM)yoosefheidari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من میخوام واسه اسلحم یه دوربین زوم ثابت ۴ بخرم.
۵۰۰ تا شات تا حالا‌باهتش زدم و واشرش رو هم دارم تعویض میکنم.
حالا میخوام یدونه گامو یا bsa یا بوشنل 4*32 بخرم و ببندم روش.
اولا اینکه اون گامو چند نمونه متفاوت داره ایا؟
از بین سه تایی که نام بردم کدومش بهتره؟
و اینکه با تعویض‌واشر و گریسکاری بازهم دوربین شل میشه و به هم میریزه تنظیمش؟
و کلا ارزش داره بستن این دوربین های زوم ثابت؟و کارایی دارن رو این اسلحه؟

سلام یوسف جان، از بین دوربین های که انتخاب کردی به ترتیب اول bsa بعد گامو و در آخر بوشنل،
و اما زوم اگر می تونی زوم متغیر بگیری بهتره چون زوم 4 زیاد با دید بدون دوربین تفاوت نداره ، در مورد دهنه دوربین 40 به بالا قدرت دید بیشتری و کیفیت بیشتری نسبت به 32 فراهم می کنه و باز ارجحیت داره.

دوربین اول و اخرش از تنظیم خارج میشه، ممکنه با 10 شلیک یا بعد 500 تا و یا بیشتر ، فاکتور های زیادی رو تنظیم دوربین اثر گذار هست، رو تفنگ های با پس زنی بالا نباید انتظار زیادی از یک دوربین کیفیت پایین داشته باشی.
و در آخر به نوع استفاده خودت بستگی داره.

موفق باشی.