شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hoseinm0324 - 2017-03-27 05:08 PM

(2017-03-27 04:20 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ب همه دوستان عیدتون مبارک با این تفنگ در بهترین شرایط و با دوربین تا چ فاصله ای میتوان کبک زد
بالای چهل متر روش حساب باز نکن زیر چهل متر میشه زد

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

البته باید شرایط محیطی .دوربین ساچمه وچند نکته رو مد نظر بگیریم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - kingsteve - 2017-03-27 05:47 PM

(2017-03-22 05:59 PM)majid59 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جایی مطمین در تهران معرفی میکنید که بتوانم این تفنگ را بخرم و همانجا واشر پیستونش را عوض کنم؟ و البته فروشنده آدم حسابی داشته باشد!

با جناب گرشاسب هماهنگ بشید راهنمایی دقیق رو انجام میدن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mohammadalipoor - 2017-03-29 02:42 PM

سلام اقا من این تفگو گرفتم یدونه دوربین نوریکا ۳-۹*۴۰هم گرفت براش بنظرتون دوربین جواب میده روش
و چیز دیگه هم موندم واشر از کجا براش پیدا کنم در ضمن توش یدونه هم واشر اضافه دارع

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2017-03-29 08:11 PM

(2017-03-29 02:42 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا من این تفگو گرفتم یدونه دوربین نوریکا ۳-۹*۴۰هم گرفت براش بنظرتون دوربین جواب میده روش
و چیز دیگه هم موندم واشر از کجا براش پیدا کنم در ضمن توش یدونه هم واشر اضافه دارع
سلام آقا محمدKhansariha (8)
واشر باید نمونه پلی یورتان آلمانی درجه یک جایگزین کنی تا نصف لگد تفنگت رو بگیره و نقش بسزایی در دقت و قدرت و کاهش لگد تفنگت داره بعد که واشر پیستون را عوض کردی یه 500 شات که داشته باشی میتونی دوربین نصب کنی.
در مورد واشری که تو کارتنشه مثله همونه که رو تفنگت نصبه و به درد نمیخوره. فقط واشر پیستون پلی یورتان.
موفق باشیKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mohammadfaragi - 2017-03-30 10:27 AM

دوستان اسلحه بادی 5.5 هاتسان 1100 چطور اسلحه ای هست از نظر دقت و....

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garshasb - 2017-03-30 10:37 AM

(2017-03-30 10:27 AM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ایا شما با امین فرجی خودمون نسبتی دارید یا فقط تشابهی اسمی هستش؟
درمورد سوالتون عرض کنم اگر واشر پلی ارتان المانی تهیه و روی ان نصب کنید یک تفنگ پرقدرت و دقیق خواهید داشت. استهلاک و وزن و قیمت پایین این تفنگ از دیگر نکات مثبت ان هستش.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hoseinm0324 - 2017-03-30 10:58 AM

سلام داخل لوله این سلاح رو باچی باید تمیز کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mohammadfaragi - 2017-03-30 11:48 AM

(2017-03-30 10:37 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-30 10:27 AM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ایا شما با امین فرجی خودمون نسبتی دارید یا فقط تشابهی اسمی هستش؟
درمورد سوالتون عرض کنم اگر واشر پلی ارتان المانی تهیه و روی ان نصب کنید یک تفنگ پرقدرت و دقیق خواهید داشت. استهلاک و وزن و قیمت پایین این تفنگ از دیگر نکات مثبت ان هستش.

خیر با امین فرجی نسبتی ندارم و تشابه اسمی هست واشر این سلاح خوب نیست که میگین با واشر آلمانی جایگزینش کنیم

(2017-02-06 07:22 PM)gamoshadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
من تمام مطالب راخوندم
اول بگمکه من خودم یکی هاتسان1100را یک هفته میشه
1- پرت میزنه
2-لگد زیاد راره
3-بسختی مسلح میشه
4- دقت نداره
خوب دوستان گفتن
1- واشر عوض بشه
2-میل فنر عوض بشه
3-گریس پایه مس بزنیم
4-مکسک را با مدل گامو عوض کنیم یا مگسک را ببریم
5-شکاف درجه را تنگ کنیم
6-ساچمه سنگین خارجی استفاده کنیم2-میل فنر عوض بشه
7-دوربین خوب ببندیم
8-واشر آب بندازیم تو میله فنر ظرف خروجی
9- لاستیک تیوپ ببریم بندازیم انتهای میله فنر
واقعا که این چه تفنگیه خودمم یکی نوشو دارم واقعا مزخرفه حیف پول که آدم بده وبعد بخواد اینکارا را بکنه آخر سر هم تفنگ نمیشه من یکی نو دارم بازم نکردم 100 تا ساچمه باش زدم هر قیمتی بخرن میدم
خلاصه کلام این تفنگ 250 تومانی ارزش اینهمه خرج و الافی نداره
این تجربه و حاصل تحقیق من از این تفنگ بود

دوستان این دوستمون که زیاد از این تفنگ راضی نیستن همش ازش بد گفتن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garshasb - 2017-03-30 03:08 PM

جناب فرجی عزیز
متناسب با قیمت و قابلیت ارتقا ارزان قیمت این تفنگ میتونم بگم کم رقیب هست.
واشر فابریکش هم مکش جالبی نداره و به دلیل سفتی لگد و صدای بدی داره. بی دقتی هم از همونه. وگرنه بهتون اطمینان میدم خانکشی تفنگهای هاتسان بسیار دقیق و با کیفیت است. تفنگ فقط واشر عوض بشه تا دوبرابر کارایی را بهتر میکنه. تعویض فنر لول و گریس پایه مس زدن به فنر در الویتهای بعدی است.
هیچ تفنگی را با این قیمت نمیتوانید به دقت و قدرت این تفنگ برسانید.
(2017-03-30 10:58 AM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داخل لوله این سلاح رو باچی باید تمیز کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

اقا حسین در تاپیک تعمیرات سلاح و اخرین پست نحوه تمیز کردن را گفتم. مطالعه بفرمایید.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Kingjj - 2017-04-10 02:45 PM

سلام منم یه 1100th دارم واقعا عالیه حدود 40متر من باهاش کلاغ زدم قدرت ودقتشم که حرف ندارهKhansariha (256)
چجوری بعضی ازدوستان میگن که مزخرفه؟...Khansariha (226)