شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-12-24 06:00 PM

درود.اینکه کاملا این تفنگو مطلق بد بدونی درست نیس.نسبت به شادو مزایایی هم داره.قدرتش.لوله محکمتر.ماشه قویتر.در کل استخون دارتره نسبت به شادو.ولی رابطه خوبی با دوربین نداره.نیازیم به دوربین نداره.نهایت دقت مفیدش سی چهل متره.تو این فاصله ام چشم بهتر کار میکنه تا دوربین.برا بستن دوربین یا باید چند لایه از فنرش برید و با تعویض پکینگ و کارای دیگه لگدشو کامل مهار کنی که دیگه قدرت نداره.با اینگه قید فروششو بزنی و انتهای ریل دوربین بدی یه جوشکار با جوش برنج یه مهره برات جوش بده که برا همیشه جلوی حرکت دوربینو مهار کنه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2016-12-24 06:23 PM

(2016-12-24 12:44 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-23 10:41 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-23 05:37 PM)malekcom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-23 11:42 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . دوستان چندتا سوال از حضورتون داشتم
1. برداشتن لوله فلزی که جلوی فنر این تفنگ هست چه اثری در کارایی ذتفنگ داره ؟ برش دارم یا باشه ؟
2. بین گامو 3*9-50 و سنتر 3*9-50 و سنتر 4*16-40 و لیپرز 3*9-40 کدامیک برای این تفنگ مناسب تر هست ؟

(2016-12-23 11:42 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . دوستان چندتا سوال از حضورتون داشتم
1. برداشتن لوله فلزی که جلوی فنر این تفنگ هست چه اثری در کارایی ذتفنگ داره ؟ برش دارم یا باشه ؟
2. بین گامو 3*9-50 و سنتر 3*9-50 و سنتر 4*16-40 و لیپرز 3*9-40 کدامیک برای این تفنگ مناسب تر هست ؟

من برداشتمش موقع تعویض پکینگ. تعمییر کار گفت این میله باعث ایجاد تنش بیشتر در حین شلیک میشه و شوک بیشتری به سلاح وارد میکنه.
چه تاثیری داشته بهتر شده
لگدش کم شده ؟
من می خوام یه دوربین زوم دار ببندم دنبال کم کردن لگد تفنگ هستم که دوربین خراب نشه .
دوست عزیز سلا م .
من الان به شما پیشنهاد میکنم ک اصلا این سلاح رو نخرید .
بجاش برید دنبال گامو شادو 1000 کارکرد تمیز .
این سلاح هر کاری کنید دوربین روش جواب نمیده . پایه دوربین روش سر میخوره !
هر روشی هم بگید این کارو کردم و باز پایه دوربین میومد عقب . Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
اگه واقعا نظر دیگران برات مهمه و میخوای ضرر نکنی سمت این سلاح نرو ! نرو! نرو !
سلام . من این تفنگ دارم دقت خوبی هم داره . یه دوربین 4*32 هم روش هست خیلی هم خوب بوده ولی الان می خوام یه دوربین قوی تر با زوم بالا ببندم روش که به نظر می رسه بهترین گزینه 3*9 -32 سنتر هست . نظر دوستان در این باره چیه؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amen - 2016-12-24 06:50 PM

با درود
من حدود یه ماهی میشه این سلاح را خریدم و بااینکه واشری که براش دادم ساختن به خوبی واشر های آقا میثم نیست بسیار ازش راضیم گروپ میده در حد 52 دوربین هم لیپرز 3-9*40 روش بستم طوریش نشده . من شادو داشتم و به نظرم این سلاح از خیلی جهات از شادو سر تره
دارم سعی میکنم عکسهاش را بار گذاری کنم
این عکس قبل از تنظیم دوربین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amen - 2016-12-25 12:27 AM

با اینکه اطلاعات خیلی خوبی از این سلاح هست که من هم استفاده کردم منم تجربم را راجع بهش میزارم

[خوب من واشرش را با نمونه پلی اورتان چینی هادی فنرش را با یدونه بلندتر و اون واشر مرکزی فلزیش را با نمونه تفلون دادم ساختن و عوض کردم که در نتیجه صداش کمتر و دقتش بیشتر و لگدش خیلی کم شد
بعد تغییرات بالا نوبت ماشش بود چون کلا ماشه سفتی داره و خیلی باید کشید تا شلیک کنه ولی اگه همونجور که قبلا دوستان گفتند پیچ تنظیم ماشه اش را با نمونه دو میل بلند تر عوض کنیم اون موقع با تنظیم پیچ میزان خلاصی ماشه بیشتر میشه و کنترلش راحتتر خلاصه بعد تمرین برای پیدا کردن ساچمه مناسب و کمی رام شدن فنر با زدن حدود 200 ساچمه گروپ زیر بدست اومد که برای خودمم خیلی جالب بود واقعا این انتظار را از یه تفنگ 300 تومنی نداشتم
[
url=http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/][تصویر: photo-2016-12-25-00-30-28.jpg][/url]
برای تست قدرت با 460 مقایسش کردم که همونطور که دیده میشه 3 یا 4 میل کمتر نفوذ کرده ولی بازم قابل قبوله
[url=http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/][تصویر: photo-2016-12-25-00-30-35.jpg][/url

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - AXA - 2016-12-25 12:46 AM

[/quote]
سلام . من این تفنگ دارم دقت خوبی هم داره . یه دوربین 4*32 هم روش هست خیلی هم خوب بوده ولی الان می خوام یه دوربین قوی تر با زوم بالا ببندم روش که به نظر می رسه بهترین گزینه 3*9 -32 سنتر هست . نظر دوستان در این باره چیه؟

[/quote]

سلام.من نتونستم ۳٬۹٬۳۲ سنتر پیدا کنم.شما جایی سراغ داری

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2016-12-25 02:25 PM

[/quote]

سلام.من نتونستم ۳٬۹٬۳۲ سنتر پیدا کنم.شما جایی سراغ داری
[/quote]

نه متاسفانه منم این روزا پیدا نکردم . احتمالا 3*9-40 لیپرز بگیرم . من 270 قیمت دیدم کسی کمتر قیمت داره؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2016-12-25 09:20 PM

سلام اینم گروپ ما فاصله15متر اسلحه رنجر 1100 کالیبر 5.5 بدون دوربین با ساپورت مناسب ساچمه الماس استاندارد

Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - malekcom - 2016-12-26 01:00 AM

گروپ آپاچی 1100 تیون شده بدون دوربین

[تصویر: 111111111.jpg]

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2016-12-26 08:24 AM

سلام دوستان برداشتن میله فلزی جلوی فنر چه تاثیری روی دقت تفنگ داره؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-12-26 12:06 PM

(2016-12-26 08:24 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان برداشتن میله فلزی جلوی فنر چه تاثیری روی دقت تفنگ داره؟

درود.برداشتن اون میله باعث سبک شدن الات متحرکه و نهایتا کاهش لگد و افزایش دقت خواهد بود.هرچقدر پیستون و الات متحرکه سبک باشه لگد کمتری هم خواهد داشت.تا جایی که بعضی ها اقدام به مشبک کردن خود پیستون کردن.اما در نظر داشته باشید اون قطعه فلزی هادی فنر هستش و بدون اون فنر دچار ارتعاش و حتی تاب میشه.بهترین کار جایگزین کزدنش با نوع پلاستیکی هست.دو سه لایه واشر از جنس تیوپ لاستیک بین اون قطعه و پیستون تاثیر بسزایی در کاهش لگد داره.اینم امتحان کنید