شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-10-08 07:35 PM

(2016-10-08 07:07 PM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش شما بدون دوربین رو پایه ثابت چند تا تیر بزن گروپ بگیر ببین درست میزنه یانه الان من با رنجر ۱۱۰۰ خودم تیون هم نشده در بطری رو تو ۱۵ تا ۲۰ میزنم بدون دوربین

Sent from my HUAWEI TIT-AL00 using Tapatalk

اره داداش با مگسک تیر رو تیره

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-10-08 07:36 PM

اقایون دقت داشته باشید !،پایه دوربین معمولی و حتی جنس خوب رو این تفنگ سر میخورند ! شما حتما پیچ استوپ خود پایه دوربین داخل شیار تفنگ قرار بدید و حتما یه استوپر جنس خوب که که حداکثر قیمتش 15 تومنه رو پشت پایه تفنگ بزارین . صد در صد جواب میگیرید .
اگه میترسین که پیچ استوپر پایه دوربینتون میشکنه ، نمونه همون پیچ رو ببرید پیش یه پیچ و مهره ساز حرفه ایی و بگید براتون با جنس درجه 1 و عالی بسازه .
موفق باشید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-10-09 10:31 AM

(2016-10-08 07:36 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایون دقت داشته باشید !،پایه دوربین معمولی و حتی جنس خوب رو این تفنگ سر میخورند ! شما حتما پیچ استوپ خود پایه دوربین داخل شیار تفنگ قرار بدید و حتما یه استوپر جنس خوب که که حداکثر قیمتش 15 تومنه رو پشت پایه تفنگ بزارین . صد در صد جواب میگیرید .
اگه میترسین که پیچ استوپر پایه دوربینتون میشکنه ، نمونه همون پیچ رو ببرید پیش یه پیچ و مهره ساز حرفه ایی و بگید براتون با جنس درجه 1 و عالی بسازه .
موفق باشید

دوربین محکمو خوب فیکس شده پایش یه تیکه هست پیچ استپ هم سرجاش بسته شده.تو چهل متری یه دایره به ابعاد در نوشابه رو شاید از یه بسته تیر دوتاش بخوره توش.بقیش کنارش.یکی بالا.یکی پایین.چپ راست

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-10-09 10:41 AM

(2016-10-08 07:35 PM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-08 07:07 PM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش شما بدون دوربین رو پایه ثابت چند تا تیر بزن گروپ بگیر ببین درست میزنه یانه الان من با رنجر ۱۱۰۰ خودم تیون هم نشده در بطری رو تو ۱۵ تا ۲۰ میزنم بدون دوربین

Sent from my HUAWEI TIT-AL00 using Tapatalk

اره داداش با مگسک تیر رو تیره

پس متاسفانه دوربینت خرابه داداش گلم... از من میشنوی رو این تفنگ دوربین نذار البته این یه نظر شخصیه دوربین رو پی سی پی باید گذاشت که فاصله نزدیک هدفت 40-50 متر باشه رو این تفنگها که ما تو شهر و کوچه خیابون و پارک و باغ استفاده میکنیم دوربین فقط محدودیت دید و فرار شکار و نهایتا خستگی... الان من خودم یه دوربین دارم 480 خریدم فعلا گذاشتم مونده که اگه تونستم یه pcp بگیرم بذارم روش

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-10-09 11:31 AM

(2016-10-09 10:31 AM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-08 07:36 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشید

دوربین محکمو خوب فیکس شده پایش یه تیکه هست پیچ استپ هم سرجاش بسته شده.تو چهل متری یه دایره به ابعاد در نوشابه رو شاید از یه بسته تیر دوتاش بخوره توش.بقیش کنارش.یکی بالا.یکی پایین.چپ راست

شما یه استوپر پشت پایه دوربین بزار . امتحانش ضرر نداره

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-10-09 11:38 AM

اگه مشکل از دوربین باشه رو پی سی پی ببندی درست میشه یا باید تعمیر بشه؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-10-09 03:35 PM

اگه مشکل از دوربین باشه که فرقی نمیکنه رو هرچی بذاری خرابه ولی اگه بتونی رو یه تفنگ کم لگد مثل چینی یا شادو1000 امتحان کنی مطمعن میشی

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-10-10 11:12 AM

دوستان اونایی که دوربین بستن رو این تفنگ تو سی چهل متر کسی گروپ گرفته؟چند سانت بوده؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2016-10-10 12:35 PM

والا من دوربین بستم گامو 4*32 تو 25 متر گروپ 1.5 سانت داده عکسشم اگه پیدا کردم میزارم نا گفته نماند تفنگ من تیون شده هست و شک.. رای زیادی باهاش کردم کالیبرشم 5.5Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-10-19 07:02 PM

(2016-10-10 11:12 AM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اونایی که دوربین بستن رو این تفنگ تو سی چهل متر کسی گروپ گرفته؟چند سانت بوده؟
تو صفحات قبل که خودت هم دیدی و صحبت کرده بودیم در موردش .... من با رنجر 1000 با دوربین گامو 3-9*40 تو 40 متر بود فکر کنم به اندازه یه 500 تومنی با تنظیم دقیق گروپ گرفتم .