شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - key - 2016-09-04 08:32 PM

[/quote]
سلام مجدد و تشکر بابت توضیحاتتون . جهت تکمیل پرسشم این عکس را از اینترنت پیدا کردم و واشر ذکر شده را در عکس مشخص کردم تا سایر دوستانی که مثل بنده تازه کار هستند با این واشر اضافی ودردسر ساز سر فنر آشنا شوند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

[/quote]

سلام. دوست عزیز اون قطعه که علامت زدید موقع مسلح کردن اسلحه به لول فنر پشت سرش میرسه و اجازه نمیده که فنر که تحت فشار هستش موج بیفته. در واقع باعث حفظ یکنواختی شکل فنر در حالت فشرده میشه و در نتیجه احتمال شکستگی فنر رو از اون قسمت کاهش میده. به نظر من اگه حذف اون قطعه عملکرد رو به لحاظ نرمی شلیک بهتر میکنه شما سعی کنید از یه لول فنر بلندتر استفاده کنید تا به فنر آسیب نرسه. دوستانی که توی کار تیون سلاح های هاتسان هستند میدونند که یکی از نقاظ ضعف فنی این سلاح لول فنر کوچک اون هستش

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-09-04 09:59 PM

سلام مجدد و تشکر بابت توضیحاتتون . جهت تکمیل پرسشم این عکس را از اینترنت پیدا کردم و واشر ذکر شده را در عکس مشخص کردم تا سایر دوستانی که مثل بنده تازه کار هستند با این واشر اضافی ودردسر ساز سر فنر آشنا شوند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

[/quote]

سلام. دوست عزیز اون قطعه که علامت زدید موقع مسلح کردن اسلحه به لول فنر پشت سرش میرسه و اجازه نمیده که فنر که تحت فشار هستش موج بیفته. در واقع باعث حفظ یکنواختی شکل فنر در حالت فشرده میشه و در نتیجه احتمال شکستگی فنر رو از اون قسمت کاهش میده. به نظر من اگه حذف اون قطعه عملکرد رو به لحاظ نرمی شلیک بهتر میکنه شما سعی کنید از یه لول فنر بلندتر استفاده کنید تا به فنر آسیب نرسه. دوستانی که توی کار تیون سلاح های هاتسان هستند میدونند که یکی از نقاظ ضعف فنی این سلاح لول فنر کوچک اون هستش
[/quote]

دقیقا درسته حرفتون

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - malekcom - 2016-09-04 10:23 PM

ینی به نظر دوستان برم دوباره نصبش کنم این قطعه بالای فنرو .

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-05 09:36 AM

(2016-09-04 10:23 PM)malekcom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ینی به نظر دوستان برم دوباره نصبش کنم این قطعه بالای فنرو .

نه اگه دقت بالا برات ملاکه لول فنر بلند نصب کن
(2016-09-04 01:56 PM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تو تهران کسی رو سراغ ندارن این صلاح رو تیون کنه یا واشر پلی اورتان داشته باشه؟

کسی نمیدووونه؟؟؟Khansariha (226)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hoseinm0324 - 2016-09-05 10:10 PM

سلام اقا میثم واشر داره صفحه۴۳پیج فروش واشر هست یه سری بزن

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-06 10:50 AM

(2016-09-05 10:10 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا میثم واشر داره صفحه۴۳پیج فروش واشر هست یه سری بزن

میدونم ولی مثل اینکه دیگه ندارن یا وقتش رو ندارن که بتراشن...

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hoseinm0324 - 2016-09-06 12:46 PM

خوداقامیثم گفت که می خوادبتراشه من خودمم منتظرم بتراشه که یدونه سفارش بدم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-10 01:31 AM

سلام دوستان کسی تو تهران آدرسی نداره بده واسه تیون کردن رنجر۱۱۰۰ یه نفری که این کاره و حرفه ای باشه

Sent from my HUAWEI TIT-AL00 using Tapatalk

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-09-15 06:30 PM

سلام به همه دوستانKhansariha (8)
یه سوالی داشتم. رنجر 1100 بنده بعضی اوقات ماشه درگیر نمیشه و به نظر خطرناک میاد. میخواستم بدونم دوستان این مشکل واسشون پیش اومده یا نه؟ به نظرتون از پیچ تنظیم ماشه میتونه باشه؟
با تشکرKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-09-15 06:55 PM

(2016-09-15 06:30 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستانKhansariha (8)
یه سوالی داشتم. رنجر 1100 بنده بعضی اوقات ماشه درگیر نمیشه و به نظر خطرناک میاد. میخواستم بدونم دوستان این مشکل واسشون پیش اومده یا نه؟ به نظرتون از پیچ تنظیم ماشه میتونه باشه؟
با تشکرKhansariha (8)
اگر منظورتان بر این هست که ماشه بعد از کوک کردن سلاح عمل نمیکند میتوانم به شما بگویم که مشکل از سیستم ماشه شما هست ، یا پین جابه جا شده و یا تنظیم ماشه شما بهم خورده . Khansariha (8)