شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-01 12:32 PM

(2016-09-01 11:23 AM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داداش ساچمه سی گرینی به درد این تفنگ نمیخوره.دیگه شلیک نمیکنه.فوتش میکنه بیرون فقط

7-8 تا امتحانی زدم نمیگم خیلی عالی بود خفن بود اما قدرت پرتابش قابل قبول بود تو 20-25 متر ساچمه میترکه. . .

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-03 10:18 AM

دوستان رو این نوع صلاح میشه رد دات نصب کرد پایش میخوره؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aminxa - 2016-09-03 12:57 PM

نقل قول :دوستان رو این نوع صلاح میشه رد دات نصب کرد پایش میخوره؟

سلام
بله میشه نصب کرد
یکی از دوستان نصب کرده بودن توی همین انجمن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-03 02:53 PM

کسی میدونه چنده قیمتش؟ ازن رد دات های بسته که زوم 4 برابر دارن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - malekcom - 2016-09-03 10:34 PM

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی .
امروز فرصتی شد و یک قبضه اسلحه رنجر 1100 آپاچی را به قیمت 240 تومان خریداری کردم و در ابتدای امر با توجه به توصیه دوستان واشر ( پکینگ ) را با نمونه زرد رنگ آلمانی تعویض کردم . حالا سوالم از دوستان این هست که 1- تعمییر کار اون قطعه فلزی سر فنر را حذف کرد و گفت کارایی روی این تفنگ نداره و حتی باعث ایجاد لگد بیشتر میشه 2- موقع مسلح کردن یک صدای خفیفه کشیده شدن واشر به بدنه پیستون میاد که تعمییر کار گفت مشکلی نیست و به خاطر قطر بیشتر واشر هست . مورد دیگه اینکه با توجه به نو بودن سلاح بعد از تعویض واشر قدرت تفنگ تغییری نداشت اما دقتش خیلی بالا رفت. حال دوستان در صورت تمایل بنده را در مورد موارد ذکر شده راهنمایی بفرمایند. پیشاپیش از پاسخ دوستان سپاسگذاری میکنم.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-09-04 09:35 AM

(2016-09-03 10:34 PM)malekcom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز فرصتی شد و یک قبضه اسلحه رنجر 1100 آپاچی را به قیمت 240 تومان خریداری کردم و در ابتدای امر با توجه به توصیه دوستان واشر ( پکینگ ) را با نمونه زرد رنگ آلمانی تعویض کردم . حالا سوالم از دوستان این هست که 1- تعمییر کار اون قطعه فلزی سر فنر را حذف کرد و گفت کارایی روی این تفنگ نداره و حتی باعث ایجاد لگد بیشتر میشه 2- موقع مسلح کردن یک صدای خفیفه کشیده شدن واشر به بدنه پیستون میاد که تعمییر کار گفت مشکلی نیست و به خاطر قطر بیشتر واشر هست . مورد دیگه اینکه با توجه به نو بودن سلاح بعد از تعویض واشر قدرت تفنگ تغییری نداشت اما دقتش خیلی بالا رفت. حال دوستان در صورت تمایل بنده را در مورد موارد ذکر شده راهنمایی بفرمایند. پیشاپیش از پاسخ دوستان سپاسگذاری میکنم.
سلامKhansariha (8)
اول از همه مبارکت باشه و تفنگ خوبی خریدی. در مورد سلاحت هم بگم قطعه فلزی(واشر مرکزی) که سر فنر قرار دارد چون فولادی هست تاثیری در عملکرد تفنگ نداره و تعمیرکار درست گفته و با برداشتنش هم لگد کمتر میشه هم فنر تفنگت کمتر فشار روش میاد. حالا اگه این قطعه تفلون خشکه بود تاثیر خوبی داشت ولی فولادی بدرد نمیخوره. در مورد واشر پیستون هم مشکلی نیست و به دلیل ضخامت واشر پیستونه که کمی بزرگتر گرفته شده و در اثر اصطکاک این صدا به گوش میرسه و اگه کمی گریس نسوز زده بود بهش کمتر صدا شنیده میشد و از نظر عملکرد، واشر پیستون براش مشکلی پیش نمیاد.در کل مشکلی نمیبینم و بعضی از دوستان هم که واشر عوض کرده بودند میگفتند هنگام کوک کردن تفنگ صدا واشر شنیده میشه که اشکالی ندارد.Khansariha (256)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-04 10:01 AM

(2016-09-03 10:34 PM)malekcom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز مبارکه. . .
میشه آدرس تعمیر کار رو بدید اگه تهران هستید و اینکه هزینش چقدر شد؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - malekcom - 2016-09-04 10:34 AM

(2016-09-04 10:01 AM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز مبارکه. . .
میشه آدرس تعمیر کار رو بدید اگه تهران هستید و اینکه هزینش چقدر شد؟

سلام دوست عزیز . بنده مشهد هستم . اما با هزینه ی باز و بستش 30 تومن شد.
(2016-09-04 09:35 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
اول از همه مبارکت باشه و تفنگ خوبی خریدی. در مورد سلاحت هم بگم قطعه فلزی(واشر مرکزی) که سر فنر قرار دارد چون فولادی هست تاثیری در عملکرد تفنگ نداره و تعمیرکار درست گفته و با برداشتنش هم لگد کمتر میشه هم فنر تفنگت کمتر فشار روش میاد. حالا اگه این قطعه تفلون خشکه بود تاثیر خوبی داشت ولی فولادی بدرد نمیخوره. در مورد واشر پیستون هم مشکلی نیست و به دلیل ضخامت واشر پیستونه که کمی بزرگتر گرفته شده و در اثر اصطکاک این صدا به گوش میرسه و اگه کمی گریس نسوز زده بود بهش کمتر صدا شنیده میشد و از نظر عملکرد، واشر پیستون براش مشکلی پیش نمیاد.در کل مشکلی نمیبینم و بعضی از دوستان هم که واشر عوض کرده بودند میگفتند هنگام کوک کردن تفنگ صدا واشر شنیده میشه که اشکالی ندارد.Khansariha (256)
سلام مجدد و تشکر بابت توضیحاتتون . جهت تکمیل پرسشم این عکس را از اینترنت پیدا کردم و واشر ذکر شده را در عکس مشخص کردم تا سایر دوستانی که مثل بنده تازه کار هستند با این واشر اضافی ودردسر ساز سر فنر آشنا شوند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-04 11:07 AM

این واشر اضافی و دردسر ساز فقط یه حسن داره اونم اینه که طول عمر فنر صلاح رو بالا میبره

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-04 01:56 PM

دوستان تو تهران کسی رو سراغ ندارن این صلاح رو تیون کنه یا واشر پلی اورتان داشته باشه؟