شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-08-31 12:13 PM

BUSHNELL BANNER 3-9-40 VACUUM این دوربین رو هم خریدم که بذارم روش با توجه به آنتی شوک بودنش بازم باید صبر کنم فنرش نرم بشه؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-08-31 02:36 PM

(2016-08-31 10:49 AM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون دوست عزیز دستتون درد نکنه

یه سوال دیکه هم داشتم این واشرها فقط مخصوص اون مدلهای فنریه؟ یا به اونایی که جک نیتروژنی ورتکس دارن هم میخوره؟ اصلا ورتکس بندازم یا نه به نظرتون؟
خواهش میکنم دوست عزیزKhansariha (8)
واشر های تفنگهای فنری رنجر با هم فرق میکنن مثلا مدلی که مال تفنگ شماست به رنجر ۱۰۰۰s میخوره و به رنجر ۱۲۵ ورتکس نمیخوره و ازش کوچیکه و اما در مورد جک نیترو پیستون فکر نکنم مدل رنجر ۱۱۰۰ وارد شده باشه و اونایی نمایندگی موجود داره مخصوص رنجر ۱۲۵ و ۱۳۵ میباشد.
اگه هر موقع موجود شد بندازی بد نیست و تفنگ نرمتر کار میکنه ولی الان به همین فنر بسنده کن چون فنر دردسرهای جک رو نداره.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-08-31 02:56 PM

بابت پاسخ ممنون میشه سوال دوربین رو هم پاسخ بدین؟
من این دروبین BUSHNELL BANNER 3-9-40 رو خریدم تو دفترچش زده ضد آب و مه و شوک الان بذارمش رو اصلحه نو و کار نکرده یا نذارم؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-08-31 03:01 PM

(2016-08-31 02:56 PM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابت پاسخ ممنون میشه سوال دوربین رو هم پاسخ بدین؟
من این دروبین BUSHNELL BANNER 3-9-40 رو خریدم تو دفترچش زده ضد آب و مه و شوک الان بذارمش رو اصلحه نو و کار نکرده یا نذارم؟

دوست عزیز شما باید حداقل 500 شات و حداکثر700 تا بدون دوبین انجام بدید تا تفنگ رام بشه . در غیر این صوت به دوربین آسیب جدی وارد میشود .
موفق باشید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-08-31 03:15 PM

حتی با وجود اینکه آنتی شوکه؟ پس دوربین رو باز میکنم ممنون

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-08-31 03:49 PM

(2016-08-31 03:15 PM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتی با وجود اینکه آنتی شوکه؟ پس دوربین رو باز میکنم ممنون
بله . حتی با وجود انتی شوک بودن دوربین ! چون این دوربین ها ازکیفیت انتی شوک بودن بالایی برخوردار نیستند و اسما انتی شوک هستند .

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-08-31 08:40 PM

(2016-08-31 12:13 PM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BUSHNELL BANNER 3-9-40 VACUUM این دوربین رو هم خریدم که بذارم روش با توجه به آنتی شوک بودنش بازم باید صبر کنم فنرش نرم بشه؟
سلامKhansariha (8)
دوربین بوشنل دوربین بدی نیست و یکی از خصوصیات خوب این دوربین شفافیت لنزها هست ولی رتیکل دوربین بر اثر لگد تفنگ ممکنه بچرخه و خراب بشه و این مدل از دوربین اصلا آنتی شوک نیست و به درد تفنگهایی مثل شادو ۱۰۰۰ میخوره. ولی خب اشکالی نداره وقتی تفنگت لگدش کمتر شد میتونی با خیال راحت روش دوربین ببندی.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - NONameD - 2016-09-01 10:08 AM

(2016-08-31 08:40 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-31 12:13 PM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
دوربین بوشنل دوربین بدی نیست و یکی از خصوصیات خوب این دوربین شفافیت لنزها هست ولی رتیکل دوربین بر اثر لگد تفنگ ممکنه بچرخه و خراب بشه و این مدل از دوربین اصلا آنتی شوک نیست و به درد تفنگهایی مثل شادو ۱۰۰۰ میخوره. ولی خب اشکالی نداره وقتی تفنگت لگدش کمتر شد میتونی با خیال راحت روش دوربین ببندی.

تو دفترچه نوشته بود آنتی شوک...
هرچند من بازش کردم اما مگسک بزرگه و اذیت میکنه به نظرتون رد دات چطوره؟ من تا حالا استفده نکردم اصلا قیمتش چنده؟
یه مساله دیگه هم اینکه درسته این صلاح یکم لگدش بالاست اما خیلی لگدش فرقی با مدلهای مگنوم نداره اگه صلاح خوب تو دست مهار بشه خیلی دقیقه من تو 25 متر باهاش ساچمه رو ساچمه زدم ( اینو گفتم واسه اون دوستانی که از بی دقتی صلاح همش مینالن و قر میزنن) من گامو ویسپر هم داشتم خداروشکر نخریده بودم بهم کسی داده بودتش قیمتش تقریبا دوبرابر این صلاحه ولی کیفیت ساختش افتضاحه اسباب بازیه انگار اول سیتم ماشش خراب میشه بعد هم انحراف شدید ساچمه و گیر کردن تیر تو سایلنسر سرلوله... تمام اینا تو تقریبا یک ماه 300-350 شات اتفاق افتاد خوبیش فقط کم صدا سبک و کم لگد بودنش هست

ببخشید من هی سوال میپرسم یه سری ساچمه 30 گرینی دارم ازشون استفاده کنم چطوره به نظرتون؟ باتوجه به اینکه یکم سنگینه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-09-01 11:23 AM

نه داداش ساچمه سی گرینی به درد این تفنگ نمیخوره.دیگه شلیک نمیکنه.فوتش میکنه بیرون فقط

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-09-01 12:00 PM

(2016-09-01 10:08 AM)NONameD نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-31 08:40 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)

تو دفترچه نوشته بود آنتی شوک...
هرچند من بازش کردم اما مگسک بزرگه و اذیت میکنه به نظرتون رد دات چطوره؟ من تا حالا استفده نکردم اصلا قیمتش چنده؟
یه مساله دیگه هم اینکه درسته این صلاح یکم لگدش بالاست اما خیلی لگدش فرقی با مدلهای مگنوم نداره اگه صلاح خوب تو دست مهار بشه خیلی دقیقه من تو 25 متر باهاش ساچمه رو ساچمه زدم ( اینو گفتم واسه اون دوستانی که از بی دقتی صلاح همش مینالن و قر میزنن) من گامو ویسپر هم داشتم خداروشکر نخریده بودم بهم کسی داده بودتش قیمتش تقریبا دوبرابر این صلاحه ولی کیفیت ساختش افتضاحه اسباب بازیه انگار اول سیتم ماشش خراب میشه بعد هم انحراف شدید ساچمه و گیر کردن تیر تو سایلنسر سرلوله... تمام اینا تو تقریبا یک ماه 300-350 شات اتفاق افتاد خوبیش فقط کم صدا سبک و کم لگد بودنش هست

ببخشید من هی سوال میپرسم یه سری ساچمه 30 گرینی دارم ازشون استفاده کنم چطوره به نظرتون؟ باتوجه به اینکه یکم سنگینه
سنگین ترین ساچمه ایی که مناسبش باشه 18 گرین هستش . من به شما رنجر و پرومگنوم پیشنهاد میکنم .
موفق باشید