شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - agaey - 2016-06-29 09:11 AM

(2016-06-29 04:48 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق عزیز الان من چند روزه واشرام تموم شدن و هربار برای تراشیدن واشر جدید به یه مشکل بزرگ برمیخورم واون گیر نیومدن جنس خوب قبلی هست.

شماکه دنبال جنس خوب برا واشر میگردی ،ازهمون بوش کمک پراید درست کن ،جنسش به حدی محکمه که باتیغ موکت بر هم به سختی برش میخوره،ومهمتر انعتاف داره،لگد تفنگ کمتر میشه ودوربین خوب روش جواب میده.استاد

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-06-29 04:18 PM

(2016-06-29 09:11 AM)agaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-29 04:48 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق عزیز الان من چند روزه واشرام تموم شدن و هربار برای تراشیدن واشر جدید به یه مشکل بزرگ برمیخورم واون گیر نیومدن جنس خوب قبلی هست.

شماکه دنبال جنس خوب برا واشر میگردی ،ازهمون بوش کمک پراید درست کن ،جنسش به حدی محکمه که باتیغ موکت بر هم به سختی برش میخوره،ومهمتر انعتاف داره،لگد تفنگ کمتر میشه ودوربین خوب روش جواب میده.استاد
اون به کارمون نمیاد پلی اورتان ها تنها گزینه هستن به علت ضد ضربه بودن ،ضد خش و اصطکاک، ضد حرارت و ارتجاعی بودن از همه مهمتر قابلیت تراش آسان و قابلیت شکل پذیری.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-06-29 04:36 PM

(2016-06-29 09:11 AM)agaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوش کمک پراید ضد حرارت نیس و در نقطه مرگ پیستون به راحتی تغییر شکل میده.من قبلا امتحان کردم.تا ده تا تیر خوب بود بعدش اصلا باد نمیداد

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mohammadalipoor - 2016-06-29 04:51 PM

سلام دوستان هاتسان ی مدل اپاچی 1100 زیر باز شو داره چطوره خوبه به نظر تونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-06-29 04:58 PM

من واقعیتش پونزدهم همین ماه میخوام برم هد زنی تو محلمون . تا قبل پونزدهم یعنی به دستم میرسه؟
من چطوری میتونم جنس یک پکینگ خوب رو تشخیص بدم ؟
چه ویژیگی هایی رو باید داشته باشه. ؟Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - agaey - 2016-06-29 05:28 PM

بعید میدونم شما بوش کمک دست گرفته باشی.من ازشون چه واسه دوستان چه واسه خود تراشیدم بیش ازسه سال باتعدادشات بسیار بالاخراب نشده. بعد ازدوستان که این مطلب میخونن یک نمونه رابافندک اتمی حرارت بدن ببینن چقدر تحمل داره موردبعد این بوش روی کمک قراردادن که فشارتحمل کنه وهیچ تغییرشکلی نمیکنه.مشکل چیز دیگه است عزیر.درضمن این بوش بقدری محکم که به سختی تراش میخوره. فقط باتیغ وسنگ فرض میشه بهش شکل دلخواه داد.مشکل جای دیگه است.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-06-29 06:39 PM

اقا میثم ببخشید . من چند بار این سوال رو از شما میپرسم ، ولی جوابی دریافت نمیکنم .
چگونه میشه یک جنس پکیننگ پلی اورتان المانی رو تشخیص داد ؟
( بقیه دوستان هم اگه اطلاعاتی در این مورد دارند بازگو کنند ممنون میشم . )
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-06-29 07:41 PM

(2016-06-29 06:39 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا میثم ببخشید . من چند بار این سوال رو از شما میپرسم ، ولی جوابی دریافت نمیکنم .
چگونه میشه یک جنس پکیننگ پلی اورتان المانی رو تشخیص داد ؟
( بقیه دوستان هم اگه اطلاعاتی در این مورد دارند بازگو کنند ممنون میشم . )
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
جواب دادم دیگه.
بیشتر تجربه میخواد و به چشمه. یه پکینگ تراش ۲۰سال سابقه هم بعضی وقتا اشتباه میکنه.
درتهران هم اکثرجاها چینی رو جای المانی غالب میکنن.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mohammadalipoor - 2016-06-29 07:42 PM

اگه ممکنه منم راهنمایی کنین
Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - agaey - 2016-06-29 09:12 PM

(2016-06-29 07:42 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه ممکنه منم راهنمایی کنین
Khansariha (8)

هرچی که دلت گرفته بخر ،بعدش یکی دوماه روزی یکبار باز بستش کن ،هم استاد میشی وهم دیگران استاد میکنی.دوست من لول ثابت پرت هوا دارن باید درستش کنی وسنگینترن ولی کمرشکن ساده تر وسبکترن راهترتیون میشن.یه مطلب خیلی مهمتر هست که بعد به عرض دوستان میرسونم. درمورد هاتسان.