شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-06-22 10:29 AM

(2016-06-22 08:54 AM)aminxa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من مگسک تفنگم رو بعد از تعویض واشر تنظیم کردم و دقیق می زد با چند ساچمه که امتحان کردم ، اما الان با ساچمه آذرخش خریدم استفاده کنم نزدیک به 2-3 سانت به سمت
چپ و یک سانت هم بالا منحرف میزن دلیلش چی می تون باشه؟ شلیک هم صدای زیادی نسبت به بقیه ساچمه ها میده
سلامKhansariha (8)
فقط با ساچمه آذرخش مشکل داره یعنی با بقیه ساچمه ها سازگاری داره اگه اینطور باشه که مشکلی نیست.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-06-22 10:36 AM

(2016-06-22 08:54 AM)aminxa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من مگسک تفنگم رو بعد از تعویض واشر تنظیم کردم و دقیق می زد با چند ساچمه که امتحان کردم ، اما الان با ساچمه آذرخش خریدم استفاده کنم نزدیک به 2-3 سانت به سمت
چپ و یک سانت هم بالا منحرف میزن دلیلش چی می تون باشه؟ شلیک هم صدای زیادی نسبت به بقیه ساچمه ها میده

خب
دلیل صدای بلند به خاطر اینه که ساچمه شاید خیلی سبک باشه که مثل این میمونه تفنگ رو خالی شلیک میکنید.
چند سانت چپ و راست زدن هم به دلیل تعویض ساچمه هست ، ساچه های اذرخش زیاد کیفیت ندارند .
اگرنگرانی بابت اینکه اسلحت خرابه نگران نباش . با تعویض ساچمه ،هردو مشکل شما حل خواهد شد . Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-06-22 11:03 AM

(2016-06-22 10:36 AM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

خب
دلیل صدای بلند به خاطر اینه که ساچمه شاید خیلی سبک باشه که مثل این میمونه تفنگ رو خالی شلیک میکنید.
چند سانت چپ و راست زدن هم به دلیل تعویض ساچمه هست ، ساچه های اذرخش زیاد کیفیت ندارند .
اگرنگرانی بابت اینکه اسلحت خرابه نگران نباش . با تعویض ساچمه ،هردو مشکل شما حل خواهد شد . Khansariha (214)Khansariha (214)
دلیل صدای بلند اتفاقا به خاطر سبکی ساچمه نیست.به خاطر سفت جارفتن ساچمه اذرخش هست که باعث میشه فشار زیادی پشت ساچمه ایجاد میشه که در لحظه ازاد شدن صدای بیشتری میده

(2016-06-17 09:32 AM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام . من دیشب واشر سرپیستون رو عوض کردم (خیلی خیلی کم دور واشر سرپیستون رو گریس نسوز زدم). بعد از بستن کامل تفنگ ، وقتی میخوام اسلحه رو پر کنم ، صدای واشر سرپیستون هنگامی که میخواد بره پایین شنیده میشه . دلیلش چی میتونه باشه؟ یعنی واشر سر پیستون مشکل داره؟
و اینکه مشکل از لحاظ لگد و صدا خداروشکر مشکلش حل شده (بهتر شده) .
ولی همچنان صدای واشر سر پیستون یه خورده منو نگران کرده ! دلیلش چیه دوستان ؟ راهنمایی کنید.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (290)Khansariha (290)

دوست عزیز واشر جنسش پلاستیک هست و در تماس با فولاد اصلا صدا نداره.احتمال زیاد صدا مال محل تماس اهرم زیر لوله با شیار داخل بدنه سیلندر هست که زمانی که میره عقب صدای سایش اهن رو اهن یا خرخر میده.زبانه اهرم که داخل شیار میفته رو از همون گریست بزن صداش میفته.اگه از اونجا نیست دقیق تر بگو صدا از کجا میاد و چه جوریه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aminxa - 2016-06-22 07:40 PM

نقل قول :دلیل صدای بلند اتفاقا به خاطر سبکی ساچمه نیست.به خاطر سفت جارفتن ساچمه اذرخش هست که باعث میشه فشار زیادی پشت ساچمه ایجاد میشه که در لحظه ازاد شدن صدای بیشتری میده

سلامKhansariha (8)
برای تفنگ مشکلی پیش نمیاد؟ بخاطر این فشار زیاد؟
اگه ساچمه ها رو بشورم و استفاده کنم چی؟ تاثیر داره؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-06-22 07:59 PM

(2016-06-22 07:40 PM)aminxa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :دلیل صدای بلند اتفاقا به خاطر سبکی ساچمه نیست.به خاطر سفت جارفتن ساچمه اذرخش هست که باعث میشه فشار زیادی پشت ساچمه ایجاد میشه که در لحظه ازاد شدن صدای بیشتری میده

سلامKhansariha (8)
برای تفنگ مشکلی پیش نمیاد؟ بخاطر این فشار زیاد؟
اگه ساچمه ها رو بشورم و استفاده کنم چی؟ تاثیر داره؟

به نظر من ساچمه هاتو با روغن چرخ خیاطی چرب کن ببین چه نتیجه ای میگیری.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mortezaavadnejad - 2016-06-25 07:09 PM

سلام .من میخام ی رنجر آپاچی 1100 بخرم ی جا رفتم فروشنده دو مدل بهم معرفی کرده یکی رو میگه 250 تومن که 34 حلقه یکی رو میگه350 تومن 39 حلقه که کیفیتشم بالا تره ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن ک آیا راست میگه؟ قیمتش هم چطوره؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aminxa - 2016-06-25 07:29 PM

سلام
کلا هاتسان 1100 فنر فابریک 39 حلقه هست اگه اشتباه نکنم
قیمت نمایندگی هم 250 هست
که نهایت شما 250 قیمت تفنگ با 30 هزینه ارسال بخوای پرداخت کنی میشه 280

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - agaey - 2016-06-25 08:21 PM

سلام .بنده خوشحالم که به تازگی به جمع دوستان پیوستم.دوسال پیش یه رنجر125خریدم که فوراواشرش خراب شد بعدیش هم همین جور.خب دوستا دلیل مهم در طراحی این محصولات است ،سوراخ خروجی سرسیلند در بالا یعنی یک طرف سیلندر وزمان شلیک بیشترین فشار هواموقع خروج به یک طرف واشر سرپیستون واردمیشه درنتیجه اگه دقت کردید قسمت بالایی واشرسمت خروجی خرده میشه.من اول جای سوراخ تغیر دادم به وسط سیلندرومشکل کاملاحل شد معمولی ترین واشربندازی خراب نمیشه ،خب مسعله بعدی لگد خیلی زیاد که باتغیراتی درسرپیستون،یک قطعه لاستیک. {بوش کمک پراید}رادرسرپیستون قراروواشرروجلوش جاسازی کردم. زمان شلیک وقتی پیستون به سرسیلنر کوبیده میشه 70درصدلگد، انعتاف لاستیک کم میکنه.وخیلی دقت بالا میره.بوش کمک بهقطر یک سانت تراشیم بین پیستون وواشرقراردادم.دقت تفنک بطورباورنکردنی بالامیره.جالبتر اینکه هردوربین بهش نسب کنی ازتنظیم نمیافته..ازاساتید محترم عزرخواهی میکنم که درحضورشون جسارت کردم.دوستان سرافراز باشید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mortezaavadnejad - 2016-06-25 09:13 PM

ممنون از راهنماییتون ی سوال دیگه هم داشتم اینه که بین هاتسان 1100 و گامو شادو هزار کدوم بهتره

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-06-25 10:39 PM

(2016-06-25 08:21 PM)agaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .بنده خوشحالم که به تازگی به جمع دوستان پیوستم.دوسال پیش یه رنجر125خریدم که فوراواشرش خراب شد بعدیش هم همین جور.خب دوستا دلیل مهم در طراحی این محصولات است ،سوراخ خروجی سرسیلند در بالا یعنی یک طرف سیلندر وزمان شلیک بیشترین فشار هواموقع خروج به یک طرف واشر سرپیستون واردمیشه درنتیجه اگه دقت کردید قسمت بالایی واشرسمت خروجی خرده میشه.من اول جای سوراخ تغیر دادم به وسط سیلندرومشکل کاملاحل شد معمولی ترین واشربندازی خراب نمیشه ،خب مسعله بعدی لگد خیلی زیاد که باتغیراتی درسرپیستون،یک قطعه لاستیک. {بوش کمک پراید}رادرسرپیستون قراروواشرروجلوش جاسازی کردم. زمان شلیک وقتی پیستون به سرسیلنر کوبیده میشه 70درصدلگد، انعتاف لاستیک کم میکنه.وخیلی دقت بالا میره.بوش کمک بهقطر یک سانت تراشیم بین پیستون وواشرقراردادم.دقت تفنک بطورباورنکردنی بالامیره.جالبتر اینکه هردوربین بهش نسب کنی ازتنظیم نمیافته..ازاساتید محترم عزرخواهی میکنم که درحضورشون جسارت کردم.دوستان سرافراز باشید
میشه عکس بذاری؟ چجوری بوش رو بین پیستون و واشر جاساز کردی؟