شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-06-15 04:56 PM

(2016-06-15 02:42 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ، گروپ کالیبر ۴/۵ بدون تیون و با مگسک چطوره ؟ خیلی از شادو ۱۰۰۰ بدتره یا نه؟

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
خودم هر دوشون رو تست کردم ، شادو 1000 تو 8 متری با مگسک ساچمه میزد رو ساچمه و دقتش عالی بود و اما آپاچی 1100 یا استرایکر 1000 اس هم بدون تیون خوب میزد ولی لگد داشت و اگه کسی بلد نباشه تفنگ رو طوری دسش بگیره که لگد رو مهار کنه قطعا رو دقت تاثیر گذاره. خب از این که بگذریم دقتش تا یه بسته ساچمه معمولی بود و بعد یه بسته خوب شد یعنی فنر کمی نرمتر شد و میشد دری نوشابه رو تا 15 متری راحت زد بدون تیون دقتش متوسط رو به بالا بود و بعد از تعویض واشر پیستون دقتش خیلی خوب شد. پس تعویض واشر پیستون واجبه و اینطوری از تیر اندازی بیشتر لذت میبری.
یا علی

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-06-15 06:46 PM

(2016-06-13 09:52 AM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-12 02:06 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام . من الان با این اسلحه هاتسان رنجر1000xتقریبا 400تا شات باهاش داشتم . الان میخوام یه واشر سرپیستون با گریس نسوز از اقا میثم عزیز تهیه کنم . میتونم روی این تفنگ بعد تعویض واشر سر پیستون ،یک دوربین گامو3-9*40 بندازنم روش؟جواب میده؟
اینم مدل و عکسش دوربینه گامو3-9*40e[تصویر: index.jpg]

سلام دوست عزیز.من تجربه این تفنگو دارم.به جز واشر و گریس برا کم شدن لگد هرموقع بازش کردی یه دونه واشر شیر اب بذار داخل پیستون زیر لول فنر فلزی که میخوره سر فنر و چند حلقه واشر به اندازه واشرهای ته فنر که داخل لول فنر پلاستیکیه هست از یه تیوپ دوچرخه یا موتور ببر و به جای واشر خودش بنداز.اونوقت به معنای واقعی لگد کم میشه.اگه خاستی بگو تو پی وی کامل برات شرح بدم

داخل عکس روی لول فنر دوتا واشر میبینی که یکیش فلزی یکیش پلاستیکی هست.بجای اون پلاستیکی سه چهار تا واشر اندازه خودش از یه تیوپ دربیار و بجای اون بنداز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم لول فنر فلزی که داخل پیستون میخوره دوتا واشر اب دقیقا بذار اونجا که تو عکس نشون دادم میشه بین پیستون و لول فنر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم داخل پیستون هست که وقتی لول فنرو جا زدی واشرها اونجا میفتن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-06-15 09:47 PM

آقا مصطفی دمت گرم بابت عکسها و اینکه وقت گذاشتی.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-06-17 09:32 AM

دوستان سلام . من دیشب واشر سرپیستون رو عوض کردم (خیلی خیلی کم دور واشر سرپیستون رو گریس نسوز زدم). بعد از بستن کامل تفنگ ، وقتی میخوام اسلحه رو پر کنم ، صدای واشر سرپیستون هنگامی که میخواد بره پایین شنیده میشه . دلیلش چی میتونه باشه؟ یعنی واشر سر پیستون مشکل داره؟
و اینکه مشکل از لحاظ لگد و صدا خداروشکر مشکلش حل شده (بهتر شده) .
ولی همچنان صدای واشر سر پیستون یه خورده منو نگران کرده ! دلیلش چیه دوستان ؟ راهنمایی کنید.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (290)Khansariha (290)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-06-17 11:50 AM

(2016-06-17 09:32 AM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام . من دیشب واشر سرپیستون رو عوض کردم (خیلی خیلی کم دور واشر سرپیستون رو گریس نسوز زدم). بعد از بستن کامل تفنگ ، وقتی میخوام اسلحه رو پر کنم ، صدای واشر سرپیستون هنگامی که میخواد بره پایین شنیده میشه . دلیلش چی میتونه باشه؟ یعنی واشر سر پیستون مشکل داره؟
ولی همچنان صدای واشر سر پیستون یه خورده منو نگران کرده ! دلیلش چیه دوستان ؟ راهنمایی کنید.Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (290)Khansariha (290)
عکس واشر پیستون رو اگر میتونی بذار .

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-06-17 12:41 PM

(2016-06-17 11:50 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-17 09:32 AM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسی ازش ندارم . ولی نمونش اینه :

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-06-17 01:43 PM

(2016-06-17 12:41 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-17 11:50 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر از جنس آلمانی میتراشید برات بهتر بود.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-06-17 04:47 PM

(2016-06-17 01:43 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-17 12:41 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر از جنس آلمانی میتراشید برات بهتر بود.

چطوری میشه جنس المانی با چینی رو تشخیص داد ؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aminxa - 2016-06-22 08:54 AM

سلام
من مگسک تفنگم رو بعد از تعویض واشر تنظیم کردم و دقیق می زد با چند ساچمه که امتحان کردم ، اما الان با ساچمه آذرخش خریدم استفاده کنم نزدیک به 2-3 سانت به سمت
چپ و یک سانت هم بالا منحرف میزن دلیلش چی می تون باشه؟ شلیک هم صدای زیادی نسبت به بقیه ساچمه ها میده

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aminxa - 2016-06-22 10:28 AM

نقل قول :ساچمه فیت میره داخل لوله یا شل میره داخل؟ فقط با ساچمه آذرخش اینطوره؟

آره فیت میره داخل ، بعد از شلیک هم مثل اینکه توی لوله دود یا یه چیزی میمونه بعد از شلیک باید فوت کنم تا باز شده
فقط هم آذرخش اینجوری 3-4 تا بسته دارم ازش از همه یکی ، دوتا شلیک کردم همینجوری بودن