شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - key - 2016-06-09 12:57 PM

(2016-06-09 12:33 PM)post نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من بعد از انداختن حدود 30 تا ساچمه پیچ بدنه و ماشه شل میشه و مجبورم سفت کنم البته تفنگم نو هست لطفا راهنمایی بفرماید چکار کنم .در ضمن ساچمه اذرخش2 روش جواب میده با تشکر از دوستان.

به ساچمه ارتباطی نداره. پیچها رو باز کنید و کمی نوار تفلون بپیچید و دوباره ببندید. اگه باز هم حل نشد اول پیچها رو کامل سفت کنید و کمی چسب اکواریوم روی پیچ بزنید. چسب که خشک شد از اسلحه استفاده کنید. چسب اکواریوم رو روی پیچ بزنید نه زیرش. یه وقت هم خواستید جهت تعمیرات باز کنید چسب اکواریوم درسته از جاش در میاد

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - post - 2016-06-09 03:08 PM

ممنون دوست عزیز بهترین ساچمهایی که روی این تفنگ در کالیبر22 جواب بده کدومه؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - key - 2016-06-09 03:58 PM

از لحاظ وزن با برند ؟ کلا من معتقدم توی این قدرت نهایت ساچمه 18 گرین مناسب باشه. ساچمه آذرخش هم ظاهرا کارایی قابل قبولی داشته روی این مدل هاتسان. فقط لوله اسلحه رو خیلی کثیف میکنه. شما اول اچمه ها رو خوب با مایع ظرفشویی بشور بعدش بزار یه ساعتی تو سرکه بمونه دیگه سیاه نمیکنه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-06-12 02:06 PM

دوستان سلام . من الان با این اسلحه هاتسان رنجر1000xتقریبا 400تا شات باهاش داشتم . الان میخوام یه واشر سرپیستون با گریس نسوز از اقا میثم عزیز تهیه کنم . میتونم روی این تفنگ بعد تعویض واشر سر پیستون ،یک دوربین گامو3-9*40 بندازنم روش؟جواب میده؟
اینم مدل و عکسش دوربینه گامو3-9*40e[تصویر: index.jpg]

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-06-12 06:57 PM

(2016-06-12 02:06 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام . من الان با این اسلحه هاتسان رنجر1000xتقریبا 400تا شات باهاش داشتم . الان میخوام یه واشر سرپیستون با گریس نسوز از اقا میثم عزیز تهیه کنم . میتونم روی این تفنگ بعد تعویض واشر سر پیستون ،یک دوربین گامو3-9*40 بندازنم روش؟جواب میده؟
سلامKhansariha (8)
ایشالا که جواب میده فقط تفنگت رام شده باشه یعنی فنر نرمتز از گذشته باشه و با تعویض واشر پیستون و استفاده از مقدار کم گریس نسوز بسیار موثر و مفیده تو کم کردن لگد، برای بستن دوربین موردی وجود ندارد ولی پیشنهاد میکنم سنتر پوینت حالا هر مدلی که خواستی ببند چون تا حدودی آنتی شوک هستن و مشکل چرخیدن رتیکل ندارند ولی متاسفانه بعضی از گاموها در دراز مدت به علاوه وسط دوربین که رو عدسی حک شده بر اثر لگد اسلحه میچرخه و باید بدی تعمیرگاه و ... آخرش هم هیچی.
یا علی

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - sadeghhutsan - 2016-06-13 09:18 AM

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی . البته من یه خورده عجله کردم و دوربین رو خریدم . ولی الان نمیخوام دوربین رو روی تفنگ ببندم.منتظرم یه پولی دستم بیاد که واشر و گریس نسوز رو از اقا میثم عزیز بخرم ،بعدش با خیال راحتتر دوربین رو نصب کنم.(هر چند این تفنگ به قول دوستان مثل اسب جفتک میندازه! خخخخخخ)
بازم ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-06-13 09:52 AM

(2016-06-12 02:06 PM)sadeghhutsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز.من تجربه این تفنگو دارم.به جز واشر و گریس برا کم شدن لگد هرموقع بازش کردی یه دونه واشر شیر اب بذار داخل پیستون زیر لول فنر فلزی که میخوره سر فنر و چند حلقه واشر به اندازه واشرهای ته فنر که داخل لول فنر پلاستیکیه هست از یه تیوپ دوچرخه یا موتور ببر و به جای واشر خودش بنداز.اونوقت به معنای واقعی لگد کم میشه.اگه خاستی بگو تو پی وی کامل برات شرح بدم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-06-14 06:34 PM

(2016-06-13 09:52 AM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز.من تجربه این تفنگو دارم.به جز واشر و گریس برا کم شدن لگد هرموقع بازش کردی یه دونه واشر شیر اب بذار داخل پیستون زیر لول فنر فلزی که میخوره سر فنر و چند حلقه واشر به اندازه واشرهای ته فنر که داخل لول فنر پلاستیکیه هست از یه تیوپ دوچرخه یا موتور ببر و به جای واشر خودش بنداز.اونوقت به معنای واقعی لگد کم میشه.اگه خاستی بگو تو پی وی کامل برات شرح بدم
سلام آقا مصطفی گلKhansariha (8)
ممنون بابت روش هایی که واسه کم کردن لگد این تفنگ گفتی و این یه تجربه با ارزش هستش و تقریبا میشه رو اکثر فنریهای بد لگد اجرا کرد.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mhas - 2016-06-14 06:37 PM

خواهش میکنم.ایشالا که مفید بوده باشهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - shahsavar - 2016-06-15 02:42 PM

دوستان ، گروپ کالیبر ۴/۵ بدون تیون و با مگسک چطوره ؟ خیلی از شادو ۱۰۰۰ بدتره یا نه؟

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk