شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mohsen.66 - 2016-04-14 08:22 AM

(2016-04-13 09:33 PM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-13 10:48 AM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من هم خیلی وقته متظرم تا جک ورتکس برای سایر فنری های هاتسان هم وارد بشه
جناب شقاقی با عرض ادب و سلام با توجه به این که شما با نماینده هاتسان به طور مستقیم در ارتباط هستید لطفا پیگیر این موضوع هم باشید
با تشکر
سلام محسن جان. خوبی داداKhansariha (8)
از دوربین واسه تفنگت چه خبر؟ آخرش دوربین خریدی واسش یا نه؟
جک نیترو اگه بیاد رو این تفنگ کمی افزایش قدرت و همچنین کاهش لگد تفنگ را شاهدیم. ایشالا هر چه سریعتر جک تموم مدلهای رنجر موجود بشه.
سلام محسن جان خیلی ممنونم من هم امیدورام که زودتر جک مخصوص فنری های هاتسان بیاد البته با توجه به قیمت فکر کنم 120 هزار تومنی جک 125 به نظر میاد باید نمونه های ضعیفتر مثل آپاچی یا استرایکر جکشون ارزونتر باشه ببینیم حالا چی میشه و کی میاد در مورد دوربین هم محسن جان یه gamo 4*32 ir sporter گیر اوردم که البته بدون میلدات ولی حکی هست رتیکلش .ارادت
با تشکر

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-04-14 11:39 AM

(2016-04-14 08:22 AM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-13 09:33 PM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-13 10:48 AM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من هم خیلی وقته متظرم تا جک ورتکس برای سایر فنری های هاتسان هم وارد بشه
جناب شقاقی با عرض ادب و سلام با توجه به این که شما با نماینده هاتسان به طور مستقیم در ارتباط هستید لطفا پیگیر این موضوع هم باشید
با تشکر
سلام محسن جان. خوبی داداKhansariha (8)
از دوربین واسه تفنگت چه خبر؟ آخرش دوربین خریدی واسش یا نه؟
جک نیترو اگه بیاد رو این تفنگ کمی افزایش قدرت و همچنین کاهش لگد تفنگ را شاهدیم. ایشالا هر چه سریعتر جک تموم مدلهای رنجر موجود بشه.
سلام محسن جان خیلی ممنونم من هم امیدورام که زودتر جک مخصوص فنری های هاتسان بیاد البته با توجه به قیمت فکر کنم 120 هزار تومنی جک 125 به نظر میاد باید نمونه های ضعیفتر مثل آپاچی یا استرایکر جکشون ارزونتر باشه ببینیم حالا چی میشه و کی میاد در مورد دوربین هم محسن جان یه gamo 4*32 ir sporter گیر اوردم که البته بدون میلدات ولی حکی هست رتیکلش .ارادت
با تشکر
مبارکت باشه. این دوربین سری قدیمی دوربینهای زوم ثابت گامو هستش و جنس محکمی داره ایشالا واست خوب کار بده.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aliahmadiaa - 2016-04-18 08:18 AM

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستای گل
تایپیک را تا حدی اومدم جلو ولی زیاد راهنمایی برای خرید نشدم
اگه بودجه تا پونصد باشه چه مدلی را بهم معرفی میکنید
شادو 1000 هم بهم بعضی ها پیشنهاد کردن
مدل نیترو پیستون رنجر چطوره
و مدل های جدیدش
حالا اگه برام اول دقت مهم باشه و کیفیت قطعات هم جوری که به راحتی خراب نشه چه مدلی را پیشنهاد میکنید
اگه مدلی میگین لطفا بگین چه کالیبری دقت بیشتری داره
ببخشید اگه یکم طولانی شد Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2016-04-24 04:56 PM

سلام به دوست عزیز....
تا حدی که من اطلاع دارم اگر واسه دقت میخوای بری سراخ گروه کامو فکر کنم بهتر باشه ...البته هاتسان هم دقتش خوبه اگر بتونی یه سری تغیرات روش بدی...
از لحاظ کیفیت اگر کامو کپ از پلاستیک نبود به نظرم خوب میومد ولی در حال حاضر همش شده پلاستیکی ...هاتسان کیفیتش متوسط هست ...من خودم آپاچی 1100دارم به یه سری تغیرات دقتشو بالا بردم ...البته من بین هاتسان و کامو مقایسه کردم چون بودجه شما به وایرخ یا دیانا نمیرسه وگرنه اونها خیلی بهتر هستن ...

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ahmadkhabir - 2016-04-25 10:50 AM

(2016-04-18 08:18 AM)aliahmadiaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و مدل های جدیدش
حالا اگه برام اول دقت مهم باشه و کیفیت قطعات هم جوری که به راحتی خراب نشه چه مدلی را پیشنهاد میکنید

سلام

همینطور که دوست عزیزی در بالا گفت، دقت گامو شادو1000 خیلی بهتر از هاتسان رنجر1100
هاتسان 1100 از لحاظ قدرت از شادو1000 بهتر وقویتره ولی لگد بدی داره و در نتیجه دقت کمتری هم خواهد داشت
البته به دلیل لگد زیاد 1100 در انتخاب دوربین هم محدودیت خواهید داشت تا موقعی که فنر این تفنگ رام بشه (بعد 700-800 شلیک)

ولی در کل رنجر 1100 تفنگ خوبیه ونسبت به قیمتش ارزش خرید رو داره به شرطی که دقت زیاد مد نظر نباشه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - HamidArgha - 2016-04-25 10:05 PM

(2016-04-25 10:50 AM)ahmadkhabir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-18 08:18 AM)aliahmadiaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و مدل های جدیدش

سلام

همینطور که دوست عزیزی در بالا گفت، دقت گامو شادو1000 خیلی بهتر از هاتسان رنجر1100
هاتسان 1100 از لحاظ قدرت از شادو1000 بهتر وقویتره ولی لگد بدی داره و در نتیجه دقت کمتری هم خواهد داشت
البته به دلیل لگد زیاد 1100 در انتخاب دوربین هم محدودیت خواهید داشت تا موقعی که فنر این تفنگ رام بشه (بعد 700-800 شلیک)

ولی در کل رنجر 1100 تفنگ خوبیه ونسبت به قیمتش ارزش خرید رو داره به شرطی که دقت زیاد مد نظر نباشه
دوست عزیز رنجر1100 رو اول واشر پیستونش ولول فنرش رو عوض کنید بعد هم دوربین راحت روش جواب میده از نظر دقت هم از شادو 1000سر نباشه کمتر نیست.حتی خود شادو هم تا واشر پیستونش با نوع مرغوب عوض نشه دقتی ازش نمیتونی بگیری.من شادو داشتم 1100هم دارم.بنظر من شادو از وقتی کپ پلاستیکی زده دیگه ارزش خرید وصرف وقت وهزینه رو نداره اصلا.چون کپ پلاستیکیش یا از روز اول لقی لول رو داره یا بعد از مدتی دچارش میشهKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2016-04-25 11:34 PM

انصافا 1100 خیلی خوبه الان 2 سال دارمش تا حالا جایی کم نیوورده همه جا رو سفیدم کرده البته خیلی باید رو واشر و فنر کار کرد تا بشه تفنگ اولاش قدرت خیلی بالایی داشت و قت پایین ولی بعد از این که از میثم واشر و گریس گرفتم تیونش کردم درسته ک قدرتش یکم کم شده اونم بخاطر فنر ولی دقتش فوق العاده شده تو 20 متر گروپ 1 سانت میده البته با دوربین ک میتونین تو تاپیک گروپ ها ببینید بنظر من ارزش خریدش از شادو بیشتره

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2016-04-26 08:09 AM

(2016-04-25 11:34 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انصافا 1100 خیلی خوبه الان 2 سال دارمش تا حالا جایی کم نیوورده همه جا رو سفیدم کرده البته خیلی باید رو واشر و فنر کار کرد تا بشه تفنگ اولاش قدرت خیلی بالایی داشت و قت پایین ولی بعد از این که از میثم واشر و گریس گرفتم تیونش کردم درسته ک قدرتش یکم کم شده اونم بخاطر فنر ولی دقتش فوق العاده شده تو 20 متر گروپ 1 سانت میده البته با دوربین ک میتونین تو تاپیک گروپ ها ببینید بنظر من ارزش خریدش از شادو بیشتره

سلام .....
دوست عزیز شما از چه دوربینی واسه این تفنگ استفاده کردین...اگر لطف کنید مدل دوربین و قیمتشو بگین ممنون میشمKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2016-04-26 11:44 PM

دوربین من گامو 4*32 ب قیمت 150000 خریدم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - post - 2016-06-09 12:33 PM

سلام دوستان من بعد از انداختن حدود 30 تا ساچمه پیچ بدنه و ماشه شل میشه و مجبورم سفت کنم البته تفنگم نو هست لطفا راهنمایی بفرماید چکار کنم .در ضمن ساچمه اذرخش2 روش جواب میده با تشکر از دوستان.