شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-03-16 06:17 PM

(2016-03-16 05:47 PM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از همه ای دوستان مخصوصا آقا محسن عزیز بسیار ممنونم که به خوبی راهنمایی میکنند....ممنون از کمکتون ....
دوستان در مورد شل کردن پیچ کمر لوله همونجا که لوله میشکنه واسه مسلح شدن کسی نظری نداره که چطور سفتش کنیم که باز شل نشه .....من خودم خیلی با آجار دوسو سفتش میکنم ولی بعد از یه مدت البته شات زیاد باز شل میشه و یه لقی داره او پیچ کوچولو که کنارش هست رو هم سفتش میکنم ولی باز آزاد میشه البته خیلی کم
این سوال ها که میپرسم به نظر نه تنها مشکل من باشه بلکه خیلی از دوستان همین مشکل رو دارن و شاید کمکی به همه باشه ....
راه حلشون یا آلنی کردن پیچها یا چسبوندنشون با چسب مزدا هست که چسب گرونی برعکس لاک تایت نیست و حدود 3تومنه.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-03-16 09:57 PM

همونطور که آقا میثم فرمودن از چسب مزدا استفاده بکنین هم قیمیتش مناسبه و هم کیفیتش خوبه و لابلای رزوه ها را پر میکنه و پیچو سفت نگه میداره.
قدیما که تفنگ چینی داشتم از چسب دو قلو برای محکم شدن پیچهای قنداق استفاده میکردم که خیلی خوب جواب میداد که دیگه پیچها اصلا شل نمیشد. یادش بخیر چه دورانی بود...

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-03-22 10:33 AM

دوستانی که لول فنر برای 1100تراشیدن اگر ممکنکهست طول دقیق لول فنر رو بگن که چند سانت هست؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2016-03-28 08:20 AM

سلام به همه ی دوستان
قبل از عید مگسک اسلحه رو از جا درش آوردن منظورم همون مگسک جلوی لوله که رنگ نارنجی دازه و یه دونه مگسک کامو گرفتمو روش سوار کردم واقعا که الان خیلی دقیق شده و خیلی از دوربینی که قبلا داشتم بهتر هدفو میزنم .....در مورد پیچ قسمت کمر این اسلحه کاری که کردم این بود که رفتم یه دونه موره شماره 10 رو به سر پیچ کاربیت کردم و با سوهان تمیزش کردم و الان اون پیچی که باید با دو سو سفت میکردیم الا با آچر بوکس شماره 10 به راحتی و خیلی محکم سفت میشه و دیگه شل نمیشه ....البته مجبور شدم یکم داخل قنداق رو نراش بدم چون سر پیچ یکم بلند تر شده بودKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aminxa - 2016-03-29 02:26 PM

سلام
ببخشید ساچمه برای 1100
رنجر بهتر یا گامو پرو

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-03-29 07:44 PM

(2016-03-29 02:26 PM)aminxa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید ساچمه برای 1100
رنجر بهتر یا گامو پرو
سلام دوست عزیز.
ساچمه های دراگون رنجر و آذرخش ۲ روش خوب جواب میدن.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2016-04-05 02:07 AM

سلام کسی خبر از جک ورنکس بزای این سلاج داره؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mohsen.66 - 2016-04-13 10:48 AM

با سلام من هم خیلی وقته متظرم تا جک ورتکس برای سایر فنری های هاتسان هم وارد بشه
جناب شقاقی با عرض ادب و سلام با توجه به این که شما با نماینده هاتسان به طور مستقیم در ارتباط هستید لطفا پیگیر این موضوع هم باشید
با تشکر

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-04-13 09:33 PM

(2016-04-13 10:48 AM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من هم خیلی وقته متظرم تا جک ورتکس برای سایر فنری های هاتسان هم وارد بشه
جناب شقاقی با عرض ادب و سلام با توجه به این که شما با نماینده هاتسان به طور مستقیم در ارتباط هستید لطفا پیگیر این موضوع هم باشید
با تشکر
سلام محسن جان. خوبی داداKhansariha (8)
از دوربین واسه تفنگت چه خبر؟ آخرش دوربین خریدی واسش یا نه؟
جک نیترو اگه بیاد رو این تفنگ کمی افزایش قدرت و همچنین کاهش لگد تفنگ را شاهدیم. ایشالا هر چه سریعتر جک تموم مدلهای رنجر موجود بشه.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2016-04-14 12:11 AM

سلام پیگیر این بودم ک جک ورتکس واسه1100 کی میاد ک امروز زنگ زدم ب آقای ذکر علی گفتن تا 20 روز دیگه وارد میشه حالا درست و غلطش پای خودشون بعد قبل عید تو تو مهر بهشون درباره جک صحبت کردم گفتن بعد عید حالا بعد عید یعنی چن صد سال بعد عیدKhansariha (226)معلوم نیس