شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-02-22 12:21 PM

منظورتون همون ساچمه های سرگنبدی که جعبه قرمزی داره و بسته ای ۱۶۰۰۰ تومنه هستش. به نظر من ساچه خیلی خوبی هستش و دقت قابل قبولی داره. من خودم باهاش نزدم ولی بچه ها راضین. یه ساچمه ارزون ایرانی هست آذرخش ۲ باهاش با رنجر ۱۲۵ گروپ گرفتم در حد باقلوا. خودت یه بار امتحان کن ببین چطوره؟ بسته ای هم حدود ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومنه.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garro - 2016-02-22 09:40 PM

ساچمه های آذرخش وزنش سبک نیست؟؟الان تفنگ با این ساچمه ها لگد داره شدید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2016-02-23 12:12 AM

من آذرخش استفاذه کرذم ب نظر من یکم برا رنحز 1100 سنگینه مخصوصا مال من ک فنرش ضعیفه 18 گرین وزنش هس ک فک کنم15 گرین برا سلاح من بهتر باشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-02-23 05:31 AM

(2016-02-22 09:40 PM)garro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: IMG-5419.jpg]

سلام. ساچمه های آذرخش شامل ساچمه های وزن متوسط قرار میگیره و من خودم روی hatsan 125 استفاده میکنم و مشکلی باهاش ندارم چه از لحاظ لگد چه از لحاظ دقت و بر روی تفنگ هایی تا محدوده قدرت۲۶ ژول بسیار عالی جواب داده مثل دیانا ۵۲ ولی رنجر شما نهایتش ۲۰ ژول انرژی داره که به نظر مناسب میاد.

ولی بازم ایرادی نداره اگه سنگینتر خواستی ساچمه دراگون رنجر هم ساچمه بدی نیست و کاملا مناسبه. قیمتشم حدود بسته ای ۱۵۰۰۰

[تصویر: IMG-2196.jpg]

یه ساچمه ایرانیه دیگه هم هست به نام صاعقه ۲ که ۲۵ گرین وزنشه اونایی که رنجر۱۳۵ داشتند خیلی ازش تعریف میکردن ولی فک نکنم واسه تفنگت مناسب باشه یعنی زیادی سنگینه. قیمتشم حدود ۱۱۰۰۰ تومنه.
شاد وپیروز باشی Khansariha (8)
(2016-02-23 12:12 AM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من آذرخش استفاذه کرذم ب نظر من یکم برا رنحز 1100 سنگینه مخصوصا مال من ک فنرش ضعیفه 18 گرین وزنش هس ک فک کنم15 گرین برا سلاح من بهتر باشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

[تصویر: IMG-519.jpg]

وزنش ۱۵.۴ گرین هستش نه ۱۸ گرین. مشکلی نداره اگه تفنگ هم ضعیف شده میتونی استفاده کنی. Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2016-02-23 12:44 PM

(2016-02-23 05:31 AM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-02-22 09:40 PM)garro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: IMG-5419.jpg]

سلام. ساچمه های آذرخش شامل ساچمه های وزن متوسط قرار میگیره و من خودم روی hatsan 125 استفاده میکنم و مشکلی باهاش ندارم چه از لحاظ لگد چه از لحاظ دقت و بر روی تفنگ هایی تا محدوده قدرت۲۶ ژول بسیار عالی جواب داده مثل دیانا ۵۲ ولی رنجر شما نهایتش ۲۰ ژول انرژی داره که به نظر مناسب میاد.

ولی بازم ایرادی نداره اگه سنگینتر خواستی ساچمه دراگون رنجر هم ساچمه بدی نیست و کاملا مناسبه. قیمتشم حدود بسته ای ۱۵۰۰۰

[تصویر: IMG-2196.jpg]

یه ساچمه ایرانیه دیگه هم هست به نام صاعقه ۲ که ۲۵ گرین وزنشه اونایی که رنجر۱۳۵ داشتند خیلی ازش تعریف میکردن ولی فک نکنم واسه تفنگت مناسب باشه یعنی زیادی سنگینه. قیمتشم حدود ۱۱۰۰۰ تومنه.
شاد وپیروز باشی Khansariha (8)
(2016-02-23 12:12 AM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: IMG-519.jpg]

وزنش ۱۵.۴ گرین هستش نه ۱۸ گرین. مشکلی نداره اگه تفنگ هم ضعیف شده میتونی استفاده کنی. Khansariha (8)

سلام داداش روش اشتیاه نوشته 18 گرین هس

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garro - 2016-02-23 05:37 PM

white wolf شما خودت وزن کردی؟؟من وزن نکردم ولی تقریبا مشخصه که از ساچمه های 18.5 گرینی که الان دارم سبک تره.اینا هم بلند ترن و هم زمخت تر.البته من الان به ساچمه آذرخش دسترسی ندارم وگرنه امتحان میکردم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-02-23 06:12 PM

سلام داداش روش اشتیاه نوشته 18 گرین هس
[/quote]

سلام. والا نمیدونم توی عمل خودم شلیک کردم به نظر سبک تره و روی جعبه ساچمه هم نوشته ۱۵.۴ گرین. Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mozaffary - 2016-02-26 01:18 PM

سلام دوستان سوال خیلی فوری و مهم ازتون دارم که ممنون میشم کمکم کنید . بین دیانا 5.5 و 4.5 کدومشو انتخاب کنم . من علاقمند به دور زنی هستم . اهداف دور و دوربین نصب میکنم . برد موثر کدوم بیشتره . خوب سرعت هم برام مهمه .

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - climber7043 - 2016-02-26 01:53 PM

(2016-02-26 01:18 PM)mozaffary نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان سوال خیلی فوری و مهم ازتون دارم که ممنون میشم کمکم کنید . بین دیانا 5.5 و 4.5 کدومشو انتخاب کنم . من علاقمند به دور زنی هستم . اهداف دور و دوربین نصب میکنم . برد موثر کدوم بیشتره . خوب سرعت هم برام مهمه .

سلام عزیز.
بهتر بود سوالتون را توی تاپیک دیانا مطرح میکردید. خب حالا اشکالی نداره.
اما درباره سوالتون باید بگم کدوم مدل دیانا را میگید؟ مدلشو بگو بعد.Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mozaffary - 2016-02-26 02:26 PM

معذرت میخوام . یادم رفت . دیانا مگنوم 350

دوستان ایا شما هم کانالی برای تلگرام یا گروه فعالی سراغ دارید . اگه هست ممنون میشم لینک عضویت بدید