شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2015-12-29 10:35 AM

سلام دوسنانی که واشر تفنگ و عوض کردن می تونن از مراحل باز و بسنه کردن تفنگ عکس بزارن ؟
من می خوام بازش کنم می خوام بدونم تنهایی می شه فنرش رو دوباره جازد؟
من یه 4.5 داشتم که خیلی ازش راضی بودم که دادمش به دوستم الان یه 5.5 گرفتم خیلی پرت می زنه و پیچهای بغل قنداق هم هی شل می شه مشکل از چی می تونه باشه ؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2015-12-29 02:28 PM

(2015-12-29 10:35 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوسنانی که واشر تفنگ و عوض کردن می تونن از مراحل باز و بسنه کردن تفنگ عکس بزارن ؟
من می خوام بازش کنم می خوام بدونم تنهایی می شه فنرش رو دوباره جازد؟
من یه 4.5 داشتم که خیلی ازش راضی بودم که دادمش به دوستم الان یه 5.5 گرفتم خیلی پرت می زنه و پیچهای بغل قنداق هم هی شل می شه مشکل از چی می تونه باشه ؟

سلام دوست عزیز شل شدن پیچ ها میتونه با زدن گریس ب فنر و بقیه اجزا و عوض کردن واشر سرپیستون حل بشه چون تنش های فنر رو میگیره و قدرت و دقت بهتر میشه مخصوصا دقت دربازه باز کردنشم خیلی راحته خیلی کار به خصوصی نمیخاد انجام بدین فنرشم به راحتی میتونین خودتون ب تنهایی جا بزنین لا اقل من خودم ب تنهایی جا میزدم Khansariha (365)Khansariha (365)Khansariha (365)Khansariha (365)Khansariha (365)Khansariha (365)بدون وسیله ی خاصیKhansariha (214)
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - showkaran - 2016-01-07 10:43 AM

سلام خدمت دوستان

واسه اين مدلميشه فرو با نيترو پيستون عوض کرد، از دوستان کسي اين کرو کده ؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2016-01-07 05:42 PM

سلام دوستان . ضمن تشکر ویژه از آقا میثم بابت واشر و گریس
من تفنگم باز کردم و واشر رو عوض کردم و گریس کاری کردم که خیلی از تنش تفنگ کم شد اما یه مشکلی وجود داره اینکه تفنگ همش چپ و بالا می زنه هرچی هم سعی کردم باز هم بعد از تنظیم دوباره می خوای تیر اندازی کنی باز هم همون مشکل ایجاد می شه . ساچمه هم جت و نینجا رنجر که با هردو همین نتیجه را داشت .
منتظر راهنمایی های دوستان هستم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-01-07 07:05 PM

(2016-01-07 05:42 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تفنگم باز کردم و واشر رو عوض کردم و گریس کاری کردم که خیلی از تنش تفنگ کم شد اما یه مشکلی وجود داره اینکه تفنگ همش چپ و بالا می زنه هرچی هم سعی کردم باز هم بعد از تنظیم دوباره می خوای تیر اندازی کنی باز هم همون مشکل ایجاد می شه . ساچمه هم جت و نینجا رنجر که با هردو همین نتیجه را داشت .
شکاف درجه تفنگهای رنجر کلا سرجای خود ودر مرکز نیست من شاید تاحالا شاید با20تا از تفنگهای رنجر کار کردم ولی تک و توک شکاف درجه درست بوده و معمولا وقتی شکاف درجه رو دقیقا وسط میزاری یا چپ میزنه یاراست و مجبور بودم برای اینکه مرکز بزنه پیچ شکاف درجه رو کاملا به مقدارزیاد سمت راست یاچپ بکشم.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - key - 2016-01-07 07:52 PM

(2016-01-07 07:05 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-07 05:42 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکاف درجه تفنگهای رنجر کلا سرجای خود ودر مرکز نیست من شاید تاحالا شاید با20تا از تفنگهای رنجر کار کردم ولی تک و توک شکاف درجه درست بوده و معمولا وقتی شکاف درجه رو دقیقا وسط میزاری یا چپ میزنه یاراست و مجبور بودم برای اینکه مرکز بزنه پیچ شکاف درجه رو کاملا به مقدارزیاد سمت راست یاچپ بکشم.
قویا نظر جناب tinger تایید میشه تقریبا هیچکدوم از شکاف درجه ها سنتر نیستند. معمولا هم به چپ میزنه که باید گاهی تا انتها شکاف درجه رو به راست ببرید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garshasb - 2016-01-07 08:15 PM

سلام
دوست عزیز همونطور که میثم عزیز و دیگر دوستان اشاره کردند شکاف درجه در وسط کپ نیست و به سمت چپ متمایل هست، البته این عیب نیست و با چرخوندن تورت شکاف درجه به سمت جلو مشکل برطرف میشه و سیستم نشانه روی هم محور لوله قرار خواهد گرفت.
اینکه با تنظیم مجدد مشکل حل نمیشود به دلیل هم محور نبودن سیستم نشانه روی و دوربین است.
اگر از شکاف درجه استفاده میکنید و بعد از تنظیم هنوز مشکل وجود دارد یعنی همچنان چپ و بالا میزند به نظر من علت تاب لوله است و باید گرفته شود،
و اگر از دوربین برای نشانه روی استفاده میکنید حتما دوربین را باز و به حالت تنظیم کارخونه دربیاورید و با شیم گذاری دوربین را تنظیم و سپس صفر دقیق اعمال کنید.
ارادتKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2016-01-08 12:15 AM

سلام جک نیترو پیستون رو میشه برا این سلاح استفاده کزد؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garshasb - 2016-01-08 03:56 PM

سلام
فنر تمامی مدلهای هاتسان را میتوان با جک ورتکس تعویض کرد فقط جک دومیناتور در نمایندگی موجود نیست.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2016-01-08 04:01 PM

(2016-01-08 03:56 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
فنر تمامی مدلهای هاتسان را میتوان با جک ورتکس تعویض کرد فقط جک دومیناتور در نمایندگی موجود نیست.
محمد جان مطمعن هستی جک ورتکس به 1100 میخوره؟ چون عباس آقا گفت فقط به مدل 80 و 1000میخوره.