شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-11-28 10:14 PM

با سلام خدمت دوستان
آیا کسی از این تفنگ تست کرونو گرفته یا نه؟ چون طبق اطلاعاتی که سازنده داده ، سرعت ساچمه در خروجی لوله در کالیبر 5.5 به مقدار245 متر بر ثانیه هست که وقتی این سرعت را با ساچمه پرو مگنوم توی نرم افزار chiargunمیزاریم ، قدرتی در حدود 30 ژول Khansariha (367)میده که این عدد با 21 ژولی که به این تفنگ نسبت میدن در تناقضه.
البته نا گفته نمونه که قدرتش تو این رنج قیمت بی نظیرهKhansariha (48)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2015-12-04 04:51 PM

سلام خدمت دوستان عزیز
بهترین ساچمه برای آین تفنگ در کالیبر 4.5 چه ساچمه ای است ؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - key - 2015-12-04 07:09 PM

(2015-11-28 10:14 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
آیا کسی از این تفنگ تست کرونو گرفته یا نه؟ چون طبق اطلاعاتی که سازنده داده ، سرعت ساچمه در خروجی لوله در کالیبر 5.5 به مقدار245 متر بر ثانیه هست که وقتی این سرعت را با ساچمه پرو مگنوم توی نرم افزار chiargunمیزاریم ، قدرتی در حدود 30 ژول Khansariha (367)میده که این عدد با 21 ژولی که به این تفنگ نسبت میدن در تناقضه.
معمولا این سرعت ها حداکثر سرعت هستند که با سبک ترین ساچمه کالیبر 5.5 قابل دسترسی هستند. معمولا ساچمه 11.5 گرین برای این رقم مورد استناد هستش. توی سلاح های دیانا هم به همین صورت هستش

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-12-06 02:23 PM

(2015-12-04 07:09 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-28 10:14 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
معمولا این سرعت ها حداکثر سرعت هستند که با سبک ترین ساچمه کالیبر 5.5 قابل دسترسی هستند. معمولا ساچمه 11.5 گرین برای این رقم مورد استناد هستش. توی سلاح های دیانا هم به همین صورت هستش

ظاهرا همینطوره که شما فرمودین . چون وقتی توی برنامه ساچمه را به 11.5 گرین تغییر دادم قدرتش حدود 22 ژول شد .
ممنون از راهنمایی

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aminhunt - 2015-12-06 11:07 PM

سلام به همه
دوست عزیز آقا مهران اصلا و ابدا به اعداد و ارقامی که برای تبلیغ گفته میشه اعتماد نکنید. این اعداد خیلی با واقعیت فاصله دارن و صرفا مشتری رو گول میزنن. مثلا همین سایت ایرگان که آدرسشو دادن سرعت ساچمه برای مدل 150 اسنایپر رو در کالیبر 5/5 زده 305!!!!
که با یه ساچمه 18 گرین تقریبا 41/5 ژول انرژی میده!!!! این اعداد هم با ساچمه های فوق سبک به دست اومدن هم خیلی توشون اغراق شده.
خوش باشین

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - avestairan - 2015-12-07 09:35 PM

(2015-11-25 06:22 PM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز....
امروز صبح واشری که از دوستمون آقای tinger گرفته بودم رو انداختم رو تفنگ ...واقعا به طرز باور نکردنی هم دقت و هم قدرتش عالی شد ...دقتش که اصلا با قبل قابل قیاس نیست ...هرچند که واشر قبلی هم داده بودم با پلی اورتال المان ساخته بودم . هزینه زیادی برام داشت اصلا ازش رازی نبودم ولی این واشر یه چیز دیگه ای است....
جاداره همینجا از دوست عزیزم اقایtinger نهایت تشکر رو کنم و واقعا ازتون ممنونم ...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
و پیشنهاد میکنم دوستانی که از این اصلا رازی نیستن فقط یه بار این واشر رو امتحان کنند....Khansariha (219)Khansariha (219)

با تشکر از شما بابت راهنمایی و با تشکر از tinger عزیز
من سعی کردم با این دوست خوبمون تماس بگیرم اما نمی دونم چرا امکان پیغام دادن به ایشون نیست ، ممنون می شم مدیران عزیز راهنمایی کنند که مشکل از کجاست یا اینکه این دوست عزیز با من تماس بگیرند
ممنون

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-12-07 10:20 PM

(2015-12-06 11:07 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه
دوست عزیز آقا مهران اصلا و ابدا به اعداد و ارقامی که برای تبلیغ گفته میشه اعتماد نکنید. این اعداد خیلی با واقعیت فاصله دارن و صرفا مشتری رو گول میزنن. مثلا همین سایت ایرگان که آدرسشو دادن سرعت ساچمه برای مدل 150 اسنایپر رو در کالیبر 5/5 زده 305!!!!
که با یه ساچمه 18 گرین تقریبا 41/5 ژول انرژی میده!!!! این اعداد هم با ساچمه های فوق سبک به دست اومدن هم خیلی توشون اغراق شده.
خوش باشین

با سلام خدمت دوستان
آقا امین حق با شماست . سرعت ساچمه را با سبکترین ساچمه قابل استفاده اعلام می کنند ولی در مورد آپاچی 1100 فکر کنم حدود 20 ژول قدرت را داشته باشه و اینو با مقایسه اثر تخریب ساچمه روی اجسام مختلف توسط آپاچی و مگنوم 350 تست کردم .

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2015-12-08 10:13 AM

(2015-12-04 04:51 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان نظری ندارن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - andytanha - 2015-12-08 05:42 PM

(2015-12-08 10:13 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-04 04:51 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان نظری ندارن

سلام بستگی به خودتون داره من برای 460 از رنجر مارشال استفاده میکنم وزنش 10.34 گرین هست عالی جواب داده بستش 250 تای 10 تمن
اما خوب میتونی از اذرخش هم استفاده کنید
Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-12-13 09:01 AM

استفاده از ساچمه برای این تفنگ هر کی ی چیزی رو استفاده میکنم ...من خودم چندین نوع ساچمه استفاده کردم و بیشتر تست قدرت روی اجسام میگرفتم ....من از ساچمه کامو سر گنبدی پرو مگنوم و سر تختش مچ استفاده میکنم ...و بعضی وقتها هم از سر تخت بیژن....اما سر تخت کامو هم قدرتش زیاده هم واقعا دقت داره ....ساچمه های بهتر و گرون تر هم هست مثل باراکودا ....