شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alienali - 2015-11-20 11:06 AM

یه تفنگ توی سایت نمایندگی اومده به اسم اپاچی لول ثابت هم هست .
این تفنگ قنداق طرح استتار داره و از ارزونترین لول ثابت هاست

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - key - 2015-11-20 12:30 PM

(2015-11-20 12:23 AM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-19 11:25 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-19 11:14 PM)amen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی مدل لول ثابت از این سلاح دیده؟ توی تاپیک مشاوره خرید از مدل زیر شکنش سوال کرده بودند. اگه باشه که خیلی خوبه.
دوست عزیز این اسلحه لوله ثابت نداره.Khansariha (8)

داداش داره تازه وارد شده تو سایت ایر گان ی سر برو میبینی ولی اسم جهانییش tropedo 105 هست
Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1100 لوله ثابت نداریم. اون مدل همانطور که خودتون گفتید tropedo هستش . حالا اینکه نمایندگی داره به اسم آپاچی میفروشه یه بحث دیگه است. کلا این عبارت " آپاچی " توانایی عجیبی توی جذب مشتری داره Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - saheb - 2015-11-20 01:13 PM

دقیقا" ..... این آپاچی یه کلمه جادوییه ... یه سری لپ تاپ msi مدل آپاچی داریم که با توجه به بدرد نخور بودنشون خیلی هم پرفروشن !!!! در همه جا صادقه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aammiirr - 2015-11-22 01:13 AM

سلام
ببخشید حدود 10 روز پیش از دوستان خواستم ادرس فروشگاه هاتسان(که 1100th رو حدود 250 بده) رو بهم بدن ولی هیچ خبری نشد اگه دوستان میدونن یه اطلاعی بدن
متشکرم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - key - 2015-11-22 09:58 AM

(2015-11-22 01:13 AM)aammiirr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید حدود 10 روز پیش از دوستان خواستم ادرس فروشگاه هاتسان(که 1100th رو حدود 250 بده) رو بهم بدن ولی هیچ خبری نشد اگه دوستان میدونن یه اطلاعی بدن
متشکرم
دوست گرامی توی خصوصی براتون فرستادمKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garro - 2015-11-22 05:29 PM

دوستانی که واشر پمپش رو عوض کردین .لگدش در حدی هست که دوربین روش دووم بیاره؟؟
لگدش الان در چه حدی شده؟با لگد یه اسلحه شناخته شده مقایسه کنید
با تچکر

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aammiirr - 2015-11-22 11:58 PM

(2015-11-22 09:58 AM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-22 01:13 AM)aammiirr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
متشکرم
دوست گرامی توی خصوصی براتون فرستادمKhansariha (8)

با تشکر فراوان
ان شا الله تا چند روز اینده داداشم رو میفرستم از اونجا واسم بگیره فقط خدا کنه بهش چیز دیگه ایی قالب نکنن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2015-11-23 09:17 AM

(2015-11-22 05:29 PM)garro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که واشر پمپش رو عوض کردین .لگدش در حدی هست که دوربین روش دووم بیاره؟؟
لگدش الان در چه حدی شده؟با لگد یه اسلحه شناخته شده مقایسه کنید
با تچکر

سلام كلا ديكه لكد نداره البته با كريس كاريه فنر و ... و تعويض واشر من ي دوربين ٤*٣٢ كامو هم انداختم روش ك حالا تو بيست متر تير رو تير ميزنه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-11-25 06:22 PM

با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز....
امروز صبح واشری که از دوستمون آقای tinger گرفته بودم رو انداختم رو تفنگ ...واقعا به طرز باور نکردنی هم دقت و هم قدرتش عالی شد ...دقتش که اصلا با قبل قابل قیاس نیست ...هرچند که واشر قبلی هم داده بودم با پلی اورتال المان ساخته بودم . هزینه زیادی برام داشت اصلا ازش رازی نبودم ولی این واشر یه چیز دیگه ای است....
جاداره همینجا از دوست عزیزم اقایtinger نهایت تشکر رو کنم و واقعا ازتون ممنونم ...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
و پیشنهاد میکنم دوستانی که از این اصلا رازی نیستن فقط یه بار این واشر رو امتحان کنند....Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alienali - 2015-11-26 12:02 AM

(2015-11-25 06:22 PM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان عزیز....
امروز صبح واشری که از دوستمون آقای tinger گرفته بودم رو انداختم رو تفنگ ...واقعا به طرز باور نکردنی هم دقت و هم قدرتش عالی شد ...دقتش که اصلا با قبل قابل قیاس نیست ...هرچند که واشر قبلی هم داده بودم با پلی اورتال المان ساخته بودم . هزینه زیادی برام داشت اصلا ازش رازی نبودم ولی این واشر یه چیز دیگه ای است....
جاداره همینجا از دوست عزیزم اقایtinger نهایت تشکر رو کنم و واقعا ازتون ممنونم ...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
و پیشنهاد میکنم دوستانی که از این اصلا رازی نیستن فقط یه بار این واشر رو امتحان کنند....Khansariha (219)Khansariha (219)

در مورد این اسلحه عرض کنم
این اسلحه از ارزانترین تفنگهای بادی در بازار هست .
با مقداری پیگیری و کار روی اون میتونه به سلاح دقیق و قابل اعتمادی برای هدف زنی . اوقات فراقت و ... تبدیل بشه
من واقعا از این تفنگ راضی هستم و بعد از تعویض واشر و گریسکاری خیلی دقیق تر از قبل میشه .