شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-08-22 08:01 PM

(2015-08-22 04:32 PM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالی ....فقط اگر لطف کنید یه تست از لحاض قدرت بزارید ممنون میشیم....و چطور میشه تهیه کرد به چه قیمت
Khansariha (8)
اگرمنظورتون تهیه واشر هست که تاپیک فروش واشر باز شدهKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-08-25 09:56 AM

دوستان یک نکته کلی رو درباره تفنگهای فنری هاتسان بگم واون اینه که تفنگهای فنری هاتسان از لحاظ متریال وخان کشی لول و جنس فنر بسیار خوب هستند ولی خب طبیعتا بخاطر قیمت پایینشون ظریف کاریهای مثلا شرکت دیانا و وایرخ رو نداره.
در سیلندر تفنگهای رنجر مقدار زیادی روغن ریخته میشه که درابتدا خیلی سرعت تیر بالا میشه چون جنس واشر هم خشک است و تماس چندانی بادیواره سیلندر نداره و باتوجه به چرب بودن داخل سیلندر هم ،پیستون باسرعت به ته سیلندر کوبیده میشه وعلت لگد زیادش هم همینه.
دوستمون هم که گفته بود باتعویض واشر قدرتش کم شده بود در واقع علت همین بوده که پلی اورتان نرم هست و به دیواره سیلندر میچسبه و نمیزاره با سرعت پیستون کوبیده بشه، ولی خب بجاش لگد وتنش تفنگ رو بمقدار زیادی کن میکنه
اگر حالا دنبال قدرت هستید میتونید باواشررو با اسپره سیلیکون چرب کنید چون اسپره سیلیکون هم نمیسوزه
واشرها هم کلا باید تا 50تا شلیک آببندی بشن.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - KRALMAGNUM - 2015-08-25 12:50 PM

اقا میثم ممنون بابت واشر ها واقعا عالی مکش داره قدرت با گریس مس کربن خوب شده.
اما لگد تفنگ نصف که چه عرض کنم کمتر شده. دقتشم که خودش بد نیست اما خیلی بهتر شده.
تویه 50 متر هدفی اندازه 10*10 با مگسگ رو راحت میزنمKhansariha (8)
بازم ممنونKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - saeidx - 2015-08-28 03:05 PM

سلام دوستان...
با تعویض فنر 1100 با فنر خوب دیانا میشه قدرتش رو افزایش داد ؟؟؟؟
اگه میشه راهنمایی کنید دوستان.
راستی تاپیک فروش واشر رو میشه لطف کنید عزیزان ؟؟؟ تا واشرش رو هم تعویض کنم ؟
[تصویر: 44555651403009309976.jpg]

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-08-28 05:41 PM

(2015-08-28 03:05 PM)saeidx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان...
با تعویض فنر 1100 با فنر خوب دیانا میشه قدرتش رو افزایش داد ؟؟؟؟
اگه میشه راهنمایی کنید دوستان.
راستی تاپیک فروش واشر رو میشه لطف کنید عزیزان ؟؟؟ تا واشرش رو هم تعویض کنم ؟
تاپیکهای فروش رو باید در قسمت فروشگاه انجمن دنبال کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فنرهای تفنگهای رنجر کلا ازلحاظ کیفیت خوب هستند و به هییییچوجه نیاز به تعویض نیست و من نشون چندین استاد فنرساز دادم و تایید کردن آلمان هستند .هاتسان در قوی وبلند گرفتن فنرهاش بسیییار دستدلباز عمل میکنه و شما اگر میخواهید قدرت بیشتری بگیرید باید به فکر تیونهای دیگه باشید مثل تعویض واشر پیستون و اندکی روانکاری .

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-09-01 08:36 PM

سلام ....
از همه دوستان به خاطر این پست معذرت میخوام چون ندونستم چطور با مدیر انجمن تماس داشته باشم اینجا مطرح میکنم تا شاید مشکلم حل بشه.....
مدتی هست که نمیتونم وارد تایپ (ازمایش قدرت بروی اجسام) بشم درصورتی که قبلا زیاد پیام و عکس میزاشتم ....وقتی میخوتم وارد بشم چندین پیام میده که میگه یا فعال نیستی یا امکان دسترسی نداری و از این حرفها ....از مدیر انجمن درخواست راهنمایی دارم با تشکر از همه و عذر خواهی مجدد

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-09-09 11:45 PM

(2015-08-22 04:32 PM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالی ....فقط اگر لطف کنید یه تست از لحاض قدرت بزارید ممنون میشیم....و چطور میشه تهیه کرد به چه قیمت
Khansariha (8)
دوست خوبمون آقا بهنام با کاربری keral magnum ازاین واشر استفاده کرده وشاهد افزایش قدرت و دقت وکم شدن زیاد لگد وتنش تفنگ شده.Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-09-10 06:18 PM

سلام به تمام دوستان Khansariha (8)
کاش میشد در این پست تست قدرت این تفنگ بر روی اجسام رو قرار بدیم ...

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-09-10 08:56 PM

(2015-09-10 06:18 PM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام دوستان Khansariha (8)
کاش میشد در این پست تست قدرت این تفنگ بر روی اجسام رو قرار بدیم ...
تا‌پیک تست قدرت بر اجسام موجود هست ولی نظر من درباره هاتسان 1100 بعداز تغییراتی که دیگه همه دوستان میدونن بسیار مساعد هست چون شما واقعا هیچ تفنگ فنری نمیتونید بااین قیمت و این مشخصات پیدا کنید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-09-11 04:16 PM

سلام
با سلام به همه ی دوستان تک تیر انداز با تفنگ 1100
من به لطف آقا میثم (tinger) واشر فابریک تفنگم رو به واشر المانی تراشیده شده مجهز کردم.
با اینکه با مگسک تیر اندازی میکنم و مثل شما ها تیرانداز خوبی نیستم دقت تفنگ محشر شده! هر هدفی رو تا 50 متری به راحتی میزنم!
و همچنین فواید زیر:
*** دقت خوب
*** قدرت بیشتر
*** لگد نرمتر
*** صدای کمتر
*** پیچ های تفنگ دیگه شل نمیشند و نمیبرند
*** به احتمال زیاد هم عمر قطعات دیگه مثل قنداق, ماشه و فنر هم افزایش پیدا میکنه!

همچنین متذکر شوم که من این واشر رو بدون هیچ گونه روغن یا گریس زدم جا. خشک خشک!!!
اگه به گریس پایه مسی چیزی دسترسی داشتم اونوقت میشه که قدرت تفنگ نمایان میشهKhansariha (219)Khansariha (256)

به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم حتما نسبت به تعویض واشر سر پیستون تفنگ خود اقدام کنید و حرف دیگران را گوش نکنید.

از همه ی دوستان تشکر میکنم بخصوص اقا میثم عزیزKhansariha (48)