شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-07-28 07:40 PM

سلام....
دوست عزیز خیلی ممنون میشیم که شما دقیقا نتیجه کارتون رو با تصویر و توضیحات اعلام کنید...
اگر جسارت نباشه حتما بعد از گریس زدن و بستن سلاح تعدادی شلیک کنید و بعد شروع به آزمایش قدرت و دقت کنید...
با تشکر فراوان

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - saeidx - 2015-07-31 04:41 PM

سلام بر دوستان ...
دیروز یه آپاچی 1100 اس گرفتم ... اکثر پستاتون رو هم خوندم ولی چیزی که خواستم رو پیدا نکردم !
سوالی دارم این مدل به درد شکار میخوره ؟ بر فرض میتونه خرگوش بزنه یا که نه ؟!
ظاهرا که چیز جالبیه ! و قدرتشم زیاده ! ولی دیگه بقیشو نمیدونم.
فقط کمی حس میکنم که دقت کمی داره ...( با مگسک ).
[تصویر: 21912858893643458298.jpg]

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - cornet - 2015-07-31 05:09 PM

سلام داداشKhansariha (8)
تفنگ بسیار زیباییه ... مبارکت باشهKhansariha (8)
اول باید روشن بشه که انتظار شما از دقت .... یعنی چه دقتی؟؟ و تو چه فاصله ای؟؟
اول با ساچمه ی استاندارد نظیر jsb 18/13گرینی استفاده کنید ثانیآ از رست (تکیه گاه) مناسب ، بطوری که حتی المقدور لرزش تفنگ حذف بشه .
.
Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ziaeianho - 2015-07-31 05:11 PM

دوست عزیز الان سلاح نو هست و لگد زیادی داره بعد از استفاده بهتر میشهدر مورد شکار این سلاح شکاری هست چرا بدرد نخوره ولی تا فاصله معینKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ziaeianho - 2015-07-31 05:36 PM

اون بخاطر لگدش هست واشر سر پیشتونش هم عوض کنید از این بهتر میشه ولی انتظار دقت خیلی زیاد رو نداشته باشید ساچمه خوب هم در دقت بی تاثیر نیست بگذارید سلاح کمی اب بندی بشه بعد فکر دوربین باشیدKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - cornet - 2015-07-31 05:41 PM

(2015-07-31 05:17 PM)saeidx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس از دوستان عزیز.
صبح از فاصله 15 متری باهاش یه کبک رو زدم و از تخریبی که در بدن کبک ایجاد کرده بود راضی بودم .. منتهی برای بردهای مفید مثل خرگوش که زیاد لازمش دارم.
با ساچمه 20 گرینی اکسترم 100 هدف رو زدم....
با 24 گرینی هم تستش کردم قدرت خیلی زیادی رو داره و تخریب زیادی انجام میده فقط مشکلی که داره دقت این ساچمس که مناسب این تفنگ نیست .. فک کنم بخاطر وزن زیادش باشه.
با ساچمه باک شات 18 گرینی هم خوبه...
ولی چیزی که شنیدم این بود که این مدل با مگسک دقت بالایی نداره ؟!

داداش ارادت
اول اینکه فصل شکار نیستااااا Khansariha (226) بعدش، جونم برات بگه: موضوعاتی مثل "" زدم... و میخوام بزنم "" و قس علی هذا .. رو خواهشآ delete کن!! تا ""چیز نشده"" چیززززKhansariha (399)
در ثانی: این ساچمه ها دیگه از کجا آوردی ؟؟! من که تا حالا نشنیدم Khansariha (271) زیرخاکین؟
چهارمآ خخ : احتماآ مگسک شما تنظیم نشده ... والا مگسک گناهی نداره!! ماموره و معذورKhansariha (214)خخخ
موفق باشیKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ziaeianho - 2015-07-31 05:45 PM

[تصویر: images-11.jpeg]
خیلی در دقت تاثیر داره البته بعد از اب بندی سلاح Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - saeidx - 2015-07-31 06:07 PM

سپاس از شما دوستان عزیز .. ممنونم.
چشم جملاتم رو از این پس اصلاح میکنم مشکلی نیست ...
چون فکر کردم مثل انجمن های شکار میشه براحتی به این امر پرداخت .. خوب بگذریم.
در مورد ساچمه ها که اینا هستن :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید واشر فابریکش عوض بشه ؟ یا که لزوم زیادی نداره ؟Khansariha (8)
[تصویر: 03083978...550731.jpg]
نمیتونم پستام رو ویرایش کنم ؟!

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ziaeianho - 2015-07-31 06:10 PM

برادر عزیز
واشر فابریکش از کیفیت پایینی برخوردار هست بعد ۳ یا ۴ بسته ساچمه عوض بشه دقت بالاتر میره .
لطفا این پست هایی که در مورد شکار گذاشتید حذف کنید . سپاس Khansariha (8)
(2015-07-31 06:07 PM)saeidx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 03083978...550731.jpg]
نمیتونم پستام رو ویرایش کنم ؟!
هیچ کدوم از ساچمه هایی که استفاده میکنید به دقت jsb نمیرسه برادر Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-07-31 06:27 PM

(2015-07-31 05:45 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: images-11.jpeg]
خیلی در دقت تاثیر داره البته بعد از اب بندی سلاح Khansariha (8)

این پلی اورتانی که درعکس بالا هست و 99درصد واشرهایی که میبینم پلی ا‌رتان چینی هستند البته کارراه انداز هستند ولی کیفیت و مقاومت پلی اورتانهای آلمانی رو ندارن این نمونه پلی اورتان آلمانی هست که برای رنجر 135 تراشیدم به اختلاف رنگ این واشر با عکس واشر بالا دقت کنید:

اینم واشر دیانا27 تراشیده با پلی اورتان آلمان: