شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-07-14 07:51 PM

تونستم هوووورا ممنون و سپاس گذارتونمKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-07-14 08:44 PM

دوست عزیز تبریک میگم
وقتی مکانیزم عملکردشو درک کنی خیلی راحت میشه
موفق باشین.Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-07-14 09:16 PM

فقط خودم دارم تستش میکنم Khansariha (266) یکمی سفته و بعضی وقت ها نمیچکونه!
دارم بدون فنر و ... امتحان میکنم زور میزارم پشت پیستون و ماشه رو میچکانم. بعضی وقت ها نمیشه!
ممکنه بخاطر خشک بودن قطعاتش باشه؟ چون من همهشونو پاک کردم!Khansariha (110)
....
....
....
....
راستی تا هفته ی دیگه من مسافرت میکنم به شهر مشهد کسی از دوستان اهل مشهد هست که واشر جنس خوب داشته باشه؟؟؟؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alimaleki - 2015-07-14 10:50 PM

(2015-07-14 09:16 PM)rezasede نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط خودم دارم تستش میکنم Khansariha (266) یکمی سفته و بعضی وقت ها نمیچکونه!
دارم بدون فنر و ... امتحان میکنم زور میزارم پشت پیستون و ماشه رو میچکانم. بعضی وقت ها نمیشه!
ممکنه بخاطر خشک بودن قطعاتش باشه؟ چون من همهشونو پاک کردم!Khansariha (110)
....
....
....
....
راستی تا هفته ی دیگه من مسافرت میکنم به شهر مشهد کسی از دوستان اهل مشهد هست که واشر جنس خوب داشته باشه؟؟؟؟

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)دوست عزیزاقایrezasede اگرتفنگ رابتوانید بیاورید من یک دوست تعمیر کار حرفه ای دارم که کارش حرف ندارد Khansariha (219)البته باقیمت منصفانه اگر نتوانستید تفنگ رابیاورید واشر تراشیده شده جنس المانی هم دارد این هم ادرس دقیق که البته به پایانه مسافربری وحرم مطهر نزدیک است Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر [تصویر: P1020195.jpg]

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-07-15 07:56 AM

سلام
خیلی مممونم بابت ادرس
توی این مسافرت نمیتونم تفنگم رو ببرم.برای خرید واشر حتما یه سری به این مغازه میزنم.اگه برایم مقدور بود حتما می اوردمش.
بحرحال خیلی سپاس دوست خوبمKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - saberi nezhad - 2015-07-24 08:36 AM

با تشکر از دوست عزیز مشهدی آقای ملکی بابت آدرس تعمیر گاه جزیره شکار بنده هم حدود یک هفته قبل در سفری که به مشهد داشتم به ایشون مراجعه کردم .استاد خوش اخلاق وخوش برخوردی هستندو واشر پیستون پلی اوتان گرفتم چون تفنگ همراهم نبود روی به تفنگ مشابه تست کردندوبمن دادند.البته هنوز نصبش نکردم.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-07-24 01:53 PM

من نمونه واشر فابریک هاتسان۱۱۰۰رو میخوام که باپلی اورتان آلمامی تعداد بتراشم هرکس داره و میتونه برام پست کنه بفرسته.خصوصی پ

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - kish - 2015-07-26 02:30 PM

سلام دوستان من فردا میرم پیش دوستم که برام واشر پیستون بتراشه من از جنس نرم تراشیدم خوب نبود و

امروز یک جنش عالی ازش گرفتم فردا می تراشه من گریس پایه مس 1500 درجه تحمل دارم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - kish - 2015-07-28 02:34 PM

من رفتم پیش دوستم کوچه ناظم الطبا برام از جنس خوب المانی برام تراش زد گریس پایه مس تحمل 1500 درجه هم دارم امروز می بندم ونتیجه اعلام می کنم
من درخدمتم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2015-07-28 04:43 PM

ببینم چ کار میکنیKhansariha (226)Khansariha (226)