شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garshasb - 2015-06-14 07:55 AM

(2015-06-14 01:45 AM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-14 12:51 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-14 12:45 AM)rezasede نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممننون از پاسخ هایتون
یکجا خوندم نوشته بود که شلیک سریع و پشت سرهم میتونه فنر تفنگ رو ضعیف کنه!
یه همچین چیزی ممکنه؟
در ضمن اگر روزی که باهاش رفتم بیرون یک بسته ساچمه زدم طوریه؟منظورم فاصله کوتاهه

هاتسان یکی از کم استهلاک ترین تفنگهاست
اما هر فنری در صورت منقبض موندن زیاد یا استفاده نکردن زیاد یا شلیک های بالای ۳۰تا و پشت سرهم فنر رو ضعیف میکنه، حتی بعضی وقتها فنر میشکنه.

دوست عزیز شما واسه این گفته سند و مدرکی هم دارید که اثبات کنه یا اینکه خودتون به این نتیجه رسیدینKhansariha (226)
عزیزم تفنگ باید باز شه و قطعاتش دیده شه تا بشه گفت کم استهلاک، خوب هاتسان خیلی کم فنر میشکونه و پیچیده ترین قسمتش ماشه هست،
نگفتم بهترین یا بد ترینه اما واقعا کم استهلاکن،

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-06-14 08:02 AM

سلام به تمام دوستان.....
به نظر من اینکار که پنبه رو بزارید داخل لوله و با یه ساچمه شلیک کردن لوله تمیز بشه کار درستی نیست چون اگر بود ساجمه داخل لوله گیر نمیکرد کار اصولی و بهتر همونی هست که دوست عزیزمون فرمودند که با یه نخ و پارچه و اسپره انجامش بدی......بابت شلیک پشت سر هم در یک روز باید بگم که من شخصا با این اصلا در یک روز حدود 150 شلیک داشتم و روزهای اول تقریبا 20 الی 30 شلیک هر روز تا تقریبا یک ماه انجام میدادم نه اینکه بخوام دوام تفنگ رو امتحان کنم نه فقط به خاطره تست ساجمه ها و تست قدرت تفنگ این همه شلیک میکردم و شکر خدا به غیر از یه واشر سر پیستون که 15 هزارتومن بود چیزی تعویض نکردم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ziaeianho - 2015-06-14 10:44 AM

دوستان برای تمیز کردن لوله فقط از ست تنظیف لوله استفاده کنید غیر از این خوب تمیز نمیشه و براده های ساچمه بین خانها میمونهKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-06-14 11:42 AM

سلام
از همه ی دوستان بخصوص ziaeianho و دانا و گرشاسپ و تینگر عزیز متشکرم بابت کمک و راهنماییتونKhansariha (48)
الان رفتم تو کار دوربین ولی نمیخام زیاد هزینه کنم حدود 150
این دوربین خوبه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشته انتی شوک و حتی برای ranger 125th هم میشهKhansariha (219)
مارکش خوبه؟ کیفیت؟ دقت؟
و میشه تو همین بازه دوربین های ارزون قیمتی معرفی کنید؟
راستی اگر یه دوربین خراب شد میشه تعمیرش کرد؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ziaeianho - 2015-06-14 11:49 AM

(2015-06-14 11:42 AM)rezasede نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از همه ی دوستان بخصوص ziaeianho و دانا و گرشاسپ و تینگر عزیز متشکرم بابت کمک و راهنماییتونKhansariha (48)
الان رفتم تو کار دوربین ولی نمیخام زیاد هزینه کنم حدود 150
این دوربین خوبه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشته انتی شوک و حتی برای ranger 125th هم میشهKhansariha (219)
مارکش خوبه؟ کیفیت؟ دقت؟
و میشه تو همین بازه دوربین های ارزون قیمتی معرفی کنید؟
راستی اگر یه دوربین خراب شد میشه تعمیرش کرد؟
این دوربینو نمیشناسم ولی سنتر پوینت خیلی بهتره یابان کمپ زیر ۳۰۰ داره میفروشه سنتر جواب خودشو داده

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-06-15 09:40 AM

حدود 150 میخواهم . هزینه ی بیشتر ندارم Khansariha (290)
خواهش میکنم سوالامو جواب بدید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ziaeianho - 2015-06-15 09:56 AM

(2015-06-15 09:40 AM)rezasede نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود 150 میخواهم . هزینه ی بیشتر ندارم Khansariha (290)
خواهش میکنم سوالامو جواب بدید
دوست من دوربین مناسب سلاح شما از نظر قیمت سنتر پوینت هست دوربین های با این مبلغی که شما در نظر دارید روی سلاح شما جواب نمیده عجله نکن مبلغ رو افزایش بده که همون ۱۵۰ تومان هم دور نریزیKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-06-16 10:26 AM

سلام ...
دوست عزیز حق بادوستمونziaeianhoهست چون لگد این تفنگ زیاد هست و اگر این دوربین های عادی و کم قیمت بگیری واقعا هم ناراحتتمیکنه به خاطر از تنظیم در رفتم و هم پولتو دور ریختی .....شما باید با یه هزینه ی بالاتر از قیمت خوده اسلحه یه دوربین آنتی شوک سنتر یا لیپرز تهیه کنی که لگد اسلحه مهار بشه.....من یه دوربین خیلی ارزون گرفتم 70 هزار تومن از همین دوربین کوچیک ها و سبک که بعد از مدتی همه چیش ریخت به هم و تار شد که دیروز بازش کردم و تعمیرش کردم و دیدم به خاطر لگد تمام پیچهاش در رفته و با چسب محکم کاری کردم و درست شد و حدود 50 تا 60 شلیک کردم دیکه بهم نریخت...اما به نظر شخصی خودم اگر بخوام هزینه کنم حتما یه دوربین خوب و انتی شک میخرم تا ارزانKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-06-16 09:26 PM

با سلام خدمت دوستان
من هم بانظر اساتید در مورد دوربین برای این تفنگ موافقم وتا حد امکان بهتره که دوربینهای آنتی شوک استفاده بشه.اما خودم از دوربین 3-9*32 استفاده کردم که الان بعد از شلیک 500 ساچمه هنوز هیچ مشکلی براش پیش نیومده و فکر میکنم دلیلش سایز 32 قطرلنز دوربین هست . که فکر میکنم هرچه قطر کمتر باشه در اثر لگد آسیب کمتری می بینه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garshasb - 2015-06-16 11:50 PM

(2015-06-16 09:26 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
من هم بانظر اساتید در مورد دوربین برای این تفنگ موافقم وتا حد امکان بهتره که دوربینهای آنتی شوک استفاده بشه.اما خودم از دوربین 3-9*32 استفاده کردم که الان بعد از شلیک 500 ساچمه هنوز هیچ مشکلی براش پیش نیومده و فکر میکنم دلیلش سایز 32 قطرلنز دوربین هست . که فکر میکنم هرچه قطر کمتر باشه در اثر لگد آسیب کمتری می بینه
سلام دوسته عزیز، اسیبه کمتر بخاطر سایز عدسیه چشمی نیست، بخاطره وزنه دوربینه، یعنی اگه یه دوربین با زومه ثابت و قطر عدسیه چشمی زیره ۴۰ استفاده کنید بیشترین طوله عمر رو دارین.