شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - ziaeianho - 2015-06-13 11:42 AM

(2015-06-13 07:56 AM)dana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام دوستان .....من یه دوربین ارزون واسه این تفنگ گرفتم کهاصلا روش جواب نداد تنظیمش که میکردم 10 تا 20 شلیک اولی خیلی خوب بود اما باز تنظیمش بهم میریخت وووسعی کردم به مگسک تمرین کنم که الان تقریبا خیلی خوب شده توفاصله 30 -35 متری راحت هدفو میزنم ......چیزی که میخواستم بگم بابت قدرتش هست که دیروز در فاصله تقریبا 70 متری یه حلب روغن 5 کیلویی رو هدف گرفتم و بعد از 4 شلیک تونستم به هدف بزنم و چندتای هدف زدم و از دوطرف حلبه رد کرده بود ضمنا اینهم بگم که من با این اصلحه حدود2000شلیک داشتم و فکر میکردم که باید فنرشو عوض کنم اما حالا دیدم که لازم نیست.
مبارکتون باشه انشاا... ماشش بچکه براتون Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-06-13 02:24 PM

خارق العاده استKhansariha (219)
ممکنه این تفنگ شانسی خوب دراومده باشه؟ یا عموما خوبند؟
ببخشید دانای عزیز میشه بگید ساچمه تون چی بوده؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-06-13 05:17 PM

جناب دانا از اینکه تا 2000 شات خیالمون را بابت فنر راحت کردین ممنون
امیدواریم حالا حالاها مشکلی پیش نیاد.Khansariha (256)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-06-13 05:40 PM

سلام به تمام دوستان ...از این که تایپ منو خوندید و نظر دادین ممنون......
من همیشه وقتی واسه هدف زنی میرم عادت کردم که از چند نوع ساچمه که موجود دارم استفاده کنم آخه من خیلی از رفتار و اثری که ساچمه روی هدف میزاره خیلی لذت میبرم خخخخخ ((((هرکی از یه چیزی لذت میبره دیگه))))خدمت شما عرض کنم که از چهار نوع شاجمه استفاده میکنم دو نوع پرومکنوم دارم که یکیش به گفته فروشندها قدیمی هست و زیاد توی بازار ندیدم کل شیراز فقط یه مغازه داره ....عکسهاشو ن رو داخل تایپ تست اجسام گذاشتم.....دومین ساچمه پرومکنوم مهمولی و سومین ساچمه مچ سرکرد کامو و چهارمین ساچمه سرتخت بیژن هست البته با st -10 چند تا شلیک کردم ....ساچمه پرومکنوم و st-10 تو اون فاصله از دوطرف حلب رو میکرد .... ساچمه سرتخت مچ کامو ورق دومی رو سوراخ میکرد کوچولو ولی رد نمیشد و بیژن ورق دومی رو غور میکرد.....چقدر وقت قبل هم که فنر تفنگ رو بیرون آوردم خدایش نه خمیدکی و نه از حالت اولیه در رفته بود ....منکه از این تفنگ واقعا و فعلا که 2000 ساچمه زدم رازی هستم به قول یکی از دوستان میگفت مگه چند هزینه کردی فوق فوقش خراب که بشه و به طرز محال که درست نشه با 220000هزار تومن یکی دیگه.....
ببخشید که اینقدر پرحرفی کردمKhansariha (48)Khansariha (8)
راستی یه چیزی که یادم رفت بگم بابت شانسی در رفتن تفنگ ....من به شخصه اینو قبول ندارم که بگیم شانسی شده آخه وقتی یه شرکتی یه چیزی رو تولید میکنه و در یه رده زمانی مثلا امسال تولید فلان شرکت ، همشون تقریبا یکی هستن چون این اصلحه ها دست ساز نیستند که بکیم طرفی که داشت درست میکرده واسه این یکی دقت بیشتر وزمان بیشتری رو گذاشته پس به نظرم همه ی تفنگ های این مدل تقریبا در یک رده هستن ..اما میشه با بهتر نگهداری این اصلحه و شلیک نکردن ساچمه های بی کیفیت و سبک عمرشو بیشتر کرد

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-06-13 07:02 PM

سلام
خیلی ممنون از امیدواریتون

دوستان من امروز خواستم داخل لوله رو تمیز کنم پنبه ی روغنی گذاشتم داخلش و یدونه ساچمه که با شلیک خارج نشدند.
مجبور شدم دوباره تفنگ رو شارژ کنم و یه دونه ساچمه دیگه گذاشتم داخلش! با شلیک همه در اومدند
به نظرتون چه مشکلی پیش اومد برا تفنگ؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garshasb - 2015-06-13 07:18 PM

(2015-06-13 07:02 PM)rezasede نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان من امروز خواستم داخل لوله رو تمیز کنم پنبه ی روغنی گذاشتم داخلش و یدونه ساچمه که با شلیک خارج نشدند.
مجبور شدم دوباره تفنگ رو شارژ کنم و یه دونه ساچمه دیگه گذاشتم داخلش! با شلیک همه در اومدند
نه دوست عزیز، مشکلی نیست، از ستهای تنظیفه بادی استفاده کن در صورت نبود از ساچمه های مخصوصه تفنگه بادی استفاده کن، در صورت نبود با یه نخ ماهیگیری که یه دستماله ابریشمیه کوچولو تو کمر نخ بستی و به اسپریه زنگ بر چرب از همونایی که سوییچ تمیز میکنن اغشته کن بعد نخ رو از لوله رد کن و خیلی اروم کله اوله رو تمیز کن، نخ نایلون رو با پارچه تمیز، بگیر که مشکلی پیش نیاد،

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-06-13 08:11 PM

(2015-06-13 07:02 PM)rezasede نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوست عزیز
با توجه به این که شما هم مثل خودم مدت زیادی نیست که از این تفنگ استفاده میکنین و همچنین نظر به اینکه توی پیستون این تفنگ از روغن استفاده نمیشه ، فکر کنم به این زودی ها نیاز به تمیز کردن لول نداشته باشه .
البته دوستان با تجربه تر هم اگر نظری دارن لطف کنن بفرمایند.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-06-14 12:45 AM

سلام ممننون از پاسخ هایتون
یکجا خوندم نوشته بود که شلیک سریع و پشت سرهم میتونه فنر تفنگ رو ضعیف کنه!
یه همچین چیزی ممکنه؟
در ضمن اگر روزی که باهاش رفتم بیرون یک بسته ساچمه زدم طوریه؟منظورم فاصله کوتاهه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - garshasb - 2015-06-14 12:51 AM

(2015-06-14 12:45 AM)rezasede نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه همچین چیزی ممکنه؟
هاتسان یکی از کم استهلاک ترین تفنگهاست اما هر فنری در صورت منقبض موندن زیاد یا استفاده نکردن زیاد یا شلیک های بالای ۳۰تا و پشت سرهم فنر رو ضعیف میکنه، حتی بعضی وقتها فنر میشکنه.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - HamidArgha - 2015-06-14 01:45 AM

(2015-06-14 12:51 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-14 12:45 AM)rezasede نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه همچین چیزی ممکنه؟

هاتسان یکی از کم استهلاک ترین تفنگهاست
اما هر فنری در صورت منقبض موندن زیاد یا استفاده نکردن زیاد یا شلیک های بالای ۳۰تا و پشت سرهم فنر رو ضعیف میکنه، حتی بعضی وقتها فنر میشکنه.

دوست عزیز شما واسه این گفته سند و مدرکی هم دارید که اثبات کنه یا اینکه خودتون به این نتیجه رسیدینKhansariha (226)