شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

Re: RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hossi - 2014-07-01 11:42 PM

از کجا میتونم پیدا کنم دوست عزیز؟
باید بدم تراشکاری؟
قبلشم ماله خودشو ببرم که بشه نمونه؟
مگه جنسه واشر سر پیستون نرم نیست بعد این پلی اوتان جنسش خشکه؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - emino - 2014-07-01 11:45 PM

پکینگ تراش براتون میتراشه فقط اون واشره خودش رو برای نمونه ببرید و اون براتون با پلی اورتان المانی بتراشه و شما واشرو عوض کنید و از تیر اندازی لذت ببریدKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
Khansariha (256)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hossi - 2014-07-01 11:47 PM

آدرسش کجاست؟
اگه امکانش هست آموزشه باز کردنه این سلاح رو با عکس بذارید خیلی عالی میشه چون فکر کنم اینجا تنها منبعی هست راجب محصولات هاتسان رنجر
جایی دیگه چیزی پیدا نکردم هر چی گشتم این کار میتونه بدای ما و دیگر دوستانی که این سلاح رو دارن یا میخوان بگیرن منبعی کامل و جامعی باشه
البته اگه برتتون مقدور باشه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - emino - 2014-07-02 01:56 AM

(2014-07-01 11:47 PM)hossi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدرسش کجاست؟
اگه امکانش هست آموزشه باز کردنه این سلاح رو با عکس بذارید خیلی عالی میشه چون فکر کنم اینجا تنها منبعی هست راجب محصولات هاتسان رنجر
جایی دیگه چیزی پیدا نکردم هر چی گشتم این کار میتونه بدای ما و دیگر دوستانی که این سلاح رو دارن یا میخوان بگیرن منبعی کامل و جامعی باشه
البته اگه برتتون مقدور باشه

این طور که بوش میاد شما تازه کار هستی و به نظر من تفنگو بازش نکن چون سیستم ماشش پیچیده هست و نمیتونی ببندیش بهتره بدی اهل فن

Re: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hossi - 2014-07-05 11:23 PM

درسته پیچیده اس ولی بد نیست مثل عکس هایی که از باز کردن سایر سلاح ها تو نت هست راجبه این سلاح هم باشه
فعلا که اسلحه سالمه خدارو شکر اما اگه مشکلی پیش اومد بازش میکنم و مراحلشو عکس میذارم اگرم نتونستم ببندم میدمش اهل فن:)
راستی امروز مگسکه تری گلو رو ریشه کن کردم و با یه سری تغیراته جزیی اصلاحش کردم
انشالا در اولین فرصت عکسش رو میذارم
چون من بدون دوربین کار میکردم در فاصله ی بیست متری گروپ هاش خیلی جمع تر شد و میشد گفت دقتش دو برابر شده

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - سید علی - 2014-07-07 08:20 AM

سلام
منم یک قبضه از این سلاح گرفتم به زودی دوربیتش رو صفر میکنم وگروپ شو برای دوستان میزارم
همچنین تست قدرتش روی اجسام رو هم میزارم
موفق وپیروز باشیدKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hossi - 2014-07-08 12:28 AM

به سلامتی
مباکت باشه انشالا
منتظرم
من تا آخر هفته به سلاحه خودم دسترسی ندارم سر کارم انشالل در اولین فرصت عکس میذارم از تغییرات انجام شده
دوربین شماچه مدلیه دوست عزیز؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - سید علی - 2014-07-08 08:19 AM

(2014-07-08 12:28 AM)hossi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به سلامتی
مباکت باشه انشالا
منتظرم
من تا آخر هفته به سلاحه خودم دسترسی ندارم سر کارم انشالل در اولین فرصت عکس میذارم از تغییرات انجام شده
دوربین شماچه مدلیه دوست عزیز؟

سلام
در اولین فرصت گروپ میگیرم چون فعلا سرم خیلی شلوغه
دوربین من لیوپولد 32*4 هست
اینم عکس سلاح به همراه دوربینش

[تصویر: IMG_۲۰۱۴۰۷۰۶_۲۳۲۸۲۷-1.jpg]

موفق وپیروز باشید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - سید علی - 2014-07-09 03:01 PM

باسلام
اینم یک کرنوگرافی از این سلاح البته نوع فنریش نه نوع ورتکسش مورد تایید هست همچنین آدرس سایت مرجع روهم قرار میدم
تادوستان از لحاظ فنی اطلاعات دقیقی داشته باشند

[تصویر: 14049052091.png]

اینم آدرس سایت مرجع

[تصویر: 14049052092.png]

موفق وپیروز باشیدKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hossi - 2014-07-09 04:01 PM

کسی میدونه واشر سر پیستونه این سلاح رو کجا میشه گیر آورد؟