شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Ali - 2015-05-28 03:20 PM

انشاالله که مشکلی پیش نیاد ولی من جوش استفاده کردم چون پیچ برید و متاسفانه نصفش داخل پیستون افتاد!!!دیگه یدفعه اونکارو کردم راحت شدم و خیالم راحت بود چون کوه که کوهه وقتی آب روش روون میشه بمرور زمان دره درست میشه،چه برسه یه پیچ آهنی ...Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-05-30 05:46 PM

سلام به دوستان .....
سوالی که داشتم اینکه چه موقع لازم هست فنر تفنگ رو تعویض کرد یعنی تا چند شلیک....و بهترین و قویترین فنر چه مارکی هست....ممنون از دوستان

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-05-30 11:13 PM

غیر سوال این دوست عزیزمون اینکه کی باید بفهمیم که واشر سر پیستون این تفنگ دیگه خراب شده؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - KRALMAGNUM - 2015-05-30 11:24 PM

سلام. دوست عزیز من سه مدل از این رنجر ها داشتم همشون همون 100 تا تیر اول قدرته 25 ژول رو داره بعد 100 شلیک فاتحه واشر پیستونش خوندس و دقتشم خیلی میاد پایین.
به خاطر واشرش فروختمشون اما در کل نصبت به قیمتش خیلی خوبه.
یا علی

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - medial - 2015-05-31 01:13 AM

سلام
به خاطر لگد جفتک مانند تفنگ قنداق در قسمت پیچ ها پوسیده و موقع مصلح (مصله مسلح ...)کردن کلا از جا در اومد و قنداق شکست . یه تیکه که اتوماتی میزاره رو زامن شکسته . میخواستم جوشش بزنم گفتم ببینم جنس پیستون از چیه؟
آلمینیوم یا فلز ؟
لوله هم کمی به چپ کجه که میدونم نمیشه کاریش کرد

هر کس خواست اینا بخره اگه واقعا نمیتونه بیشتر پول بذاره بخرتش و اگر نه بره سراق چیزای بهتر

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - avestairan - 2015-05-31 12:18 PM

من بعد از حدود 300 تا تیر اقدام به نصب دوربین کردم ، جهت نصب دوربین هم از پایه ی چهارپیچ استفاده کردم اما متاسفانه بعد از شلیک حدود 20 تیر ، نشانه ی دوربین چرخید! و از حالت + به ضربدر در اومد !!!! بردم نشون دادم گفت باید دوربین باز بشه و مشکلش رفع بشه
دوربین هم گامو IR WR 3-9*50
به این سرعت باید دوربین به هم بریزه ؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-05-31 10:34 PM

دوست عزیز اولین مشکلی که برای دوربین گامو روی این تفنگ پیش میاد چرخش رتیکل هست که دلیلش هم قدرت زیاد و در تنیجه لگد قوی اونه.
البته این مشکل به راحتی قابل حله و با چسب قطره ای میشه از این قضیه پیش گیری کرد.
من خودم از روز اول دوربین بستم و تا الان بهد از شلیک حدود 300 ساچمه هنوز براش اتفاقی نیفتاده

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-06-01 11:47 AM

سلام
من همه ی این تاپیک رو خوندم ولی اخرش متوجه نشدم که:
واشر فابریک این تفنگ خوبه؟ یا چقدر کار میده!
یا اینکه اگر خراب شد برم براش یکی با پلی اورتان بسازم؟
یا اینکه اگه خراب شد برم یدونه اصلی اش رو بگیرم؟
حالا من چه کنم؟ برم یدونه اصلی شرکتی اش رو بگیرم یا یکی بسازم؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - dana - 2015-06-01 06:12 PM

دوستان کسی جواب سوال منو نداد ...منظورم واضع بود ....بعد از چند شلیک قدرت فنر تفنگ کم میشه و باید تعویض بشه ...کاری به واشر سر پیستون ندارم...ممنون

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2015-06-01 06:19 PM

سلام .
من این تفنگ و حدودا اواخر پاییز خریدم تا حالا چیزی در حدود 1000 تیر زدم .
1. بعد از 1000 تیر افت قدرت انچنانی نداشت.
2. بعد از حدود 200 تیر یه دوربین 4*32 زوم ثابت معمولی روش بستم تاحالا دوربین از جاش تکون نخورده و مشکلی هم نداشته . (گوش شیطون کر)
3. دقت برای شکار خوبه البته فکر می کنم 5.5 بهتر باشه مال من 4.5 هست .
4. با ساچمه آذرخش و جت خوب هدف می زنه .