شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2015-05-22 09:10 PM

راجع به واشر پیستون ،اگر واشر با جنس پلی اورتان حتی چینیش وتوسط یک پکینگ تراش باتجربه تراشیده بشه حتما از جنس واشر فابریک هاتسان بهتره چون اصلا جنس واشر پیستون محصولات هاتسان اصلا پلی اورتان نیست ویک پلیمر خاص هست که اصلا برای این کارمناسب نیست.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-05-22 11:36 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز
دو روز پیش وقتی میخواستم دوربین را با پایه یک تکه لیوپولد روی تفنگ سوار کنم متوجه شدم که به خاطر ترمز پایه فابریکی که روی تفنگه ، پایه دوربین توی شیار جاش نمیشه . واسه همین ترمز را باز کردم و سر و ته فقط با یدونه پیچ بستمش .
امروز بعد از شلیک حدودا 30 تا ساچمه پیچ ترمز برید و استپ پایه کنده شد.
به نظر دوستان اگه پایه دوربین را خیلی محکم کنم بازم نیاز به اون استپر هست یا نه ؟؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Ali - 2015-05-22 11:58 PM

(2015-05-22 11:36 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز
دو روز پیش وقتی میخواستم دوربین را با پایه یک تکه لیوپولد روی تفنگ سوار کنم متوجه شدم که به خاطر ترمز پایه فابریکی که روی تفنگه ، پایه دوربین توی شیار جاش نمیشه . واسه همین ترمز را باز کردم و سر و ته فقط با یدونه پیچ بستمش .
به نظر دوستان اگه پایه دوربین را خیلی محکم کنم بازم نیاز به اون استپر هست یا نه ؟؟

100% نیاز به اون پیچ هست و البته نیاز به محکم کاری اون پیچ هم هست،اگر میتونید ی پیچ کمکی یا ی مانع یا هرچیزی به هرنحوی بگذارید چون اون پیچ هم بعد از همون حدود شلیک ممکنه ببره و اون موقع کارتون سختتر میشه.قبلا تو این تاپیک پیشنهاد داده بودم چطور محکم کاری کنید مپیتونید بخونید.Khansariha (8)(با جوش یا چسب زدن)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-05-23 11:14 PM

یدونه استپر مثل فابریک خودش براش درست کردم فقط یکم کوچیکتر که زیاد جای پایه دوربینو نگیره ،یه کمی هم از قسمت جلوی پایه دوربین باربرداری کردم .
استپر را با همون 2 تا پیچ محکمش کردم و دوربینو بستم .
فعلا که توپ شد.
. امید به خدا تا آینده

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - salaraboonasr - 2015-05-24 11:34 PM

من این تفنگو ی سالی میشه دارم دادم برام واشرشو از پلی اورتان بتراشن ک درست بشه قدرت و دقتش ولی نشد ک نشد ی دوربین بوشنل هشتاد تمنی انداختم روش خرابش کرد کلا با مگسک بهتره چند روز پیش هم رفتم واشر فابریکشو خریدم یکمم فنرش جمع شده بود از هم بازش کردم فاصله های بین حلقه ها رو الان ک شده انگار روز اولش تنها مشکلش مگسک گردشه ک زیاد جالب نیس کسی میدونه چجوری میشه مگسکشو یکم درست کرد ک بهتر بشه؟
ممنون

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - rezasede - 2015-05-26 01:22 PM

(2015-05-24 11:34 PM)salaraboonasr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این تفنگو ی سالی میشه دارم دادم برام واشرشو از پلی اورتان بتراشن ک درست بشه قدرت و دقتش ولی نشد ک نشد ی دوربین بوشنل هشتاد تمنی انداختم روش خرابش کرد کلا با مگسک بهتره چند روز پیش هم رفتم واشر فابریکشو خریدم یکمم فنرش جمع شده بود از هم بازش کردم فاصله های بین حلقه ها رو الان ک شده انگار روز اولش تنها مشکلش مگسک گردشه ک زیاد جالب نیس کسی میدونه چجوری میشه مگسکشو یکم درست کرد ک بهتر بشه؟
ممنون

سلام
میشه لطف کنید بگید تو این 1 سال چند ساچمه یا چند بسته باهاش زدید؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - shekarmi - 2015-05-26 08:47 PM

(2015-05-22 11:36 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام دوست عزیز خودت رو با بستن پیچ ترمز خسته نکن ..نمیشه ... بعد از ده شلیک هر نوع پیچی باشه بریده میشه ..یه هفته روی این ترمز دوربین کار کردم و در آخر پیچ های ترمز را دور انداختم و جای پیچ ها جوش برق زدم و بعد با سنگ فرز صافش کردم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-05-27 08:59 PM

(2015-05-21 11:27 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخ و راهنمائیتون
با اجازتون منم با تایید یکی از دوستام آخر یدونه 1100S برداشتم و روش دوربین تاسکو سوار کردم . قدرتش فوق العادس فقط امیدوارم دوربین روش دوام بیاره

(2015-05-26 08:47 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام دوست عزیز خودت رو با بستن پیچ ترمز خسته نکن ..نمیشه ... بعد از ده شلیک هر نوع پیچی باشه بریده میشه ..یه هفته روی این ترمز دوربین کار کردم و در آخر پیچ های ترمز را دور انداختم و جای پیچ ها جوش برق زدم و بعد با سنگ فرز صافش کردم

ممنون از راهنمائیتون
توی این چند روز نزدیک 100 تا شلیک باهاش داشتم . تا الان هنوز تکون نخورده البته پیچ های پایه را خیلی محکم کردم .
در مورد جوشکاری شکل تفنگ زشت نمیشه؟ میشه ازش یک عکس بدین؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - medial - 2015-05-28 01:14 AM

شما که خیلی مسئله را سختش کردیت . من از همون پیچ فابریک استفاده کردم ولی چون جا نمیشد سوراخ را با دریل بزرگ ترش کردم خیلی هم خوب جواب داد الانم یه 400 تایی باز تیر زدم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mehranht - 2015-05-28 02:35 PM

(2015-05-28 01:14 AM)medial نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما که خیلی مسئله را سختش کردیت . من از همون پیچ فابریک استفاده کردم ولی چون جا نمیشد سوراخ را با دریل بزرگ ترش کردم خیلی هم خوب جواب داد الانم یه 400 تایی باز تیر زدم

منم فعلا باهاش مشکلی ندارم و دیگه اصلا تکون نخورده