شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2015-02-02 04:13 PM

سلام. دوستانی که کالیبر 5.5 این سلاح و دارن ازش راضی هستن ؟
برای تیراندازی در فاصله 30-40 افت تیر زیاد نداره؟ ( برای شکار با مگسک)
دلیل پرسش اینکه یکی از دوستان خیلی تفنگم خوشش امده ولی کالیبر 5.5 دوست داره. والبته برای شکار می خواهد.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - farsomid - 2015-02-02 11:22 PM

(2015-02-02 04:13 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستانی که کالیبر 5.5 این سلاح و دارن ازش راضی هستن ؟
برای تیراندازی در فاصله 30-40 افت تیر زیاد نداره؟ ( برای شکار با مگسک)
دلیل پرسش اینکه یکی از دوستان خیلی تفنگم خوشش امده ولی کالیبر 5.5 دوست داره. والبته برای شکار می خواهد.
سلام بنده 5.5 دارم واشرش را عوض کردم قدرتش خیلی عالی شده . با ساچمه های 15 گرینی کمی افت داره 40 متر به بالا که البته تفنگهای دیگه هم این افت را دارن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alitker - 2015-02-20 03:23 PM

داداش از کجا خریدی 215 تومن؟؟؟؟؟
کدوم شهری؟؟؟؟؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - medial - 2015-02-20 07:09 PM

اصفهان کوچه سینما سپاهان

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alitker - 2015-02-20 08:31 PM

کی خریدی با این قیمت؟؟؟؟؟؟ Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - medial - 2015-02-20 08:58 PM

2 ماه یش

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alitker - 2015-02-20 09:36 PM

(2014-08-07 01:11 PM)hossi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه آخه من آدرس بدم بدرد شما نمی خوره عزیز جان من کرمانشاه هستم آدرس اونجا هم که رفتم خیابان دیزل آباد پاساژ بشیری بود
همانطور که گفتم هر شهری یه خیابان یا محدوده ای برای تعمیرکاران داره همونجا دهن دهن بپرسی اورینگ فروشی رو پیدا میکنی فقط باید همت کنی و اگه عشقت تفنگه وقت بگذاری خود من هم اولین بار که واژه پکینگ و پلی اورتان رو شنیدم از اساتید همین انجمن بوده. اینجا همه هدفشون کمک به همدیگه و ارتقا دانش خودشون و دیگرانه که توی کمتر سایتی یه همچین جو و فضایی دیدم شما هم برو بگرد اگه پیدا نکردی خودم برات میگیرم و میفرستم
نهایتش اینه دیگه ناراحتی ندارهKhansariha (8)Khansariha (48)

دمت گرم من کرمانشاهم خواستم بخرم بلد نبودم کجا داره
یه سوال داشتم از محضر اساتید محترم
دایی بنده چند وقت پیش یه تفنگ بادی ترک داشت(مارک و مدلشو نمیدونم) که جنس قنداقش از فایبرگلاس بود و متاسفانه از لگد خود اسلحه قسمت هایی از قنداقش شکست میخواستم بدونم کسایی که این اسلحه رو دارن با همچین موردی تو این اسلحه برخورد کردن؟؟؟؟
با سپاس فراوان

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2015-02-21 12:23 PM

(2015-02-20 09:36 PM)alitker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-07 01:11 PM)hossi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه آخه من آدرس بدم بدرد شما نمی خوره عزیز جان من کرمانشاه هستم آدرس اونجا هم که رفتم خیابان دیزل آباد پاساژ بشیری بود
همانطور که گفتم هر شهری یه خیابان یا محدوده ای برای تعمیرکاران داره همونجا دهن دهن بپرسی اورینگ فروشی رو پیدا میکنی فقط باید همت کنی و اگه عشقت تفنگه وقت بگذاری خود من هم اولین بار که واژه پکینگ و پلی اورتان رو شنیدم از اساتید همین انجمن بوده. اینجا همه هدفشون کمک به همدیگه و ارتقا دانش خودشون و دیگرانه که توی کمتر سایتی یه همچین جو و فضایی دیدم شما هم برو بگرد اگه پیدا نکردی خودم برات میگیرم و میفرستم
نهایتش اینه دیگه ناراحتی ندارهKhansariha (8)Khansariha (48)

دمت گرم من کرمانشاهم خواستم بخرم بلد نبودم کجا داره
یه سوال داشتم از محضر اساتید محترم
دایی بنده چند وقت پیش یه تفنگ بادی ترک داشت(مارک و مدلشو نمیدونم) که جنس قنداقش از فایبرگلاس بود و متاسفانه از لگد خود اسلحه قسمت هایی از قنداقش شکست میخواستم بدونم کسایی که این اسلحه رو دارن با همچین موردی تو این اسلحه برخورد کردن؟؟؟؟
با سپاس فراوان

سلام دوست عزیز نه این مشکل نداره الان من یه ساله این تفنگ رودارم خیلی هم خوب هست از تفنگای ترک (کرال ) خیلی بهتره اصلا لگدش به نظر من مناسبهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alitker - 2015-02-21 03:20 PM

جنس فایبر گلاسش مرغوبه یا کیفیتش پایینه؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alitker - 2015-02-21 08:17 PM

از دوستان کسی هست بتونه این تفنگ رو (1100)با قیمت مناسب برای کسایی که میخوان تهیه کنه؟Khansariha (399)Khansariha (399)