شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - farsomid - 2015-01-08 10:30 PM

درود اقا ما هم رفتیم یکش را امروز خریدیم . راستش تفنگ خوشکل و خوش دستیه چندتا شات با تی اس 22 باهاش زدیم قدرتش خیلی عالی ساچمه را که به دیوار اشپز خانه خورده بود کاملا تخت شده بود دقتش هم تو ده متری سر نوشابه پلاستیکی را از 5شات4 تاش به هدف خورد. عیبش بنظرم این بود که مسلح کردنش کمی سفت بود باید حتمی ی ضربه به لوله بزنی که بیاد پاین برگشتش هم همینطور. البته به نسبت280 تومن که دادم بالاتر از انتظارم خوب بودKhansariha (48)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - emino - 2015-01-10 12:23 AM

(2015-01-08 10:30 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود اقا ما هم رفتیم یکش را امروز خریدیم . راستش تفنگ خوشکل و خوش دستیه چندتا شات با تی اس 22 باهاش زدیم قدرتش خیلی عالی ساچمه را که به دیوار اشپز خانه خورده بود کاملا تخت شده بود دقتش هم تو ده متری سر نوشابه پلاستیکی را از 5شات4 تاش به هدف خورد. عیبش بنظرم این بود که مسلح کردنش کمی سفت بود باید حتمی ی ضربه به لوله بزنی که بیاد پاین برگشتش هم همینطور. البته به نسبت280 تومن که دادم بالاتر از انتظارم خوب بودKhansariha (48)

عزیز ts22 باهاش نزن فنر ضعیف میشه...
Khansariha (256)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2015-01-10 11:52 AM

سلام .
دیروز اولین برف امسال توی منطقه ما روی زمین نشت اگرچه مقدارش کم بود ولی بازار شکار با بادی رو حسابی گرم کرد
منم 1100 رو برداشتم با دوستان زدیم به دشت .
جای شما خای این تفنگ جلوی دیانا داران که همش از رنجر بد می گفتن حسابی ما رو رو سفید کرد .( واقعا با ساچمه آذرخش 2 عالی می زنه)
تیکا در هرفاصله ای (10 الی 40 متر ) همه فریز می شدن با یه دسته کبوتر برخوردیم که بیشتر از 300 تا بودن که به خاطر دشتی بودن منطقه نمی شد بیشتر 100 متر به هشون نزدیک شد.
دوستان در شکار دیروز چیزی که توی این تفنگ اذیت می کرد این بود که نمی شد بعد از مسلح کردن خالیش کرد.
برای اینکه بشه این قابلیت رو پیدا کنه چه تغییری باید در تفنگ داد؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - KRALMAGNUM - 2015-01-10 12:37 PM

با سلام. دوست عزیز یه میله باریک هست که رویه میل مسلح کردن میفته و یه فنر روش سواره که اونو در بیاری حله . من خودم دیروز با اذرخش 2 بالای 130 متر بقیشو نمیگم تا کسی چیزی نگه تیهو فریز کردم 2 بار نه یک بار البته من با روش شیم گذاری ستون درجه تونستم از این فاصله بزنم و قدرت اسلحه انقدی هست که بتونه بکشه انقده که از اون ور بدن شکار بزنه بیرون.
یا علی

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - farsomid - 2015-01-10 02:06 PM

فاصله 20 ی30 متری کمی پرت میزنه ماله چی میتونه باشه با ساچمه پرومگنوم زدم پنجاه تا شاد داشتم واشر هم فابریکشه ممکنه فنرش اروم بگیره دقتش خوب بشه البته بنظرم لگد نداره انقدر که بچه ها میگفتن Khansariha (226)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - صادق قرنجیکی - 2015-01-10 02:29 PM

(2015-01-10 12:37 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. دوست عزیز یه میله باریک هست که رویه میل مسلح کردن میفته و یه فنر روش سواره که اونو در بیاری حله . من خودم دیروز با اذرخش 2 بالای 130 متر بقیشو نمیگم تا کسی چیزی نگه تیهو فریز کردم 2 بار نه یک بار البته من با روش شیم گذاری ستون درجه تونستم از این فاصله بزنم و قدرت اسلحه انقدی هست که بتونه بکشه انقده که از اون ور بدن شکار بزنه بیرون.
یا علی
بهنام عزیز ، دقت و قدرت یک سلاح فنر پیستون زیر 25 ژول در این فاصلهی ای که شما ذکر کردید! دوست من ، قبلا هم خدمت دوستان عرض کردم ! یا متراژ دقیق رو بدونیند و حدودی نگید (چون حدودی معمولا خیلی متفاوت با وقاعیت است) و یا از رنج فایندر استفاده کنید و بعد بگید چیزی رو زدیم ، نه ایرادی رو مهارت و تیراندازی شما میگیرم و نه ! ولی خواهش می کنم در درج فواصل دقت بیشتری بفرمایید!

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - KRALMAGNUM - 2015-01-10 03:06 PM

نه قصد بیان دروغ یا چیزی دارم نه چشام بد میبینه حیف که مسافت بین ما مانع شده مگر نه اون جایی که من دیروز تیراندازی کردم رو میدیدد دیگه حرفی واسه گفتن نمیزاشت .
هرچند اصلا واسم مهم نیست کی باور میکنه کی نمیکنه زدم و میزنم و خواهم زد این فاصله ها چیزی نیست.
حالا خوبه قبل همه چی گفتم چیکار کردم اول از همه که این تفنگ رو اوردم پاین میزد اما با شیم گذاری کاری کردم که تو هر فاصله دوری راحت میشه زد حالا نمیدونم تفنگای من با بقیه فرق داره یا .....
بی خیال ما تو این دنیا هیشه سکوت کردیم الانم سکوت میکنیم تا تاپیک به بی راهه نره.
یا علی

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - andytanha - 2015-01-10 03:08 PM

(2015-01-10 12:37 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا علی

مدل فنری رو دارید یا ورتکسش رو ؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - صادق قرنجیکی - 2015-01-10 03:18 PM

(2015-01-10 03:08 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا علی

مدل فنری رو دارید یا ورتکسش رو ؟
دوست من در کلیت موضوع فرقی نمی کنه که ورتکس باشه یا فنرپیستون ! قدرت چند ژولی بالا پایین میشه! ! نه اینکه این فاصله رو نتونه بزنه! ولی زدن یک تیهو در این فاصله با این تفنگ جزو موارد نادری هست و اگه بشه هم تکرار پذیر بودن آن زیر سئوال هست! دوستمون بهنام تیرانداز قابلی هستند و در این شکی ندارم ولی زدن با این سلاح رو به صورت منطقی نمی تونم قبول کنم ! بهنام جان موضوع قدرت و بخصوص دقت قابل قبول برای از پای درآوردن پرنده ای مثل تیهو و یا کبک در این فاصله با این سلاح هست و موضوع شیم گذاری دوربین و دید و گرفتن میلدات بعدا میاد وسط!
در هر صورت آفرین به شما و از دوستان عذر میخوام که موضوع اصلی تاپیک رو با این بحث به خاکی بردم ، ولی خواهشی که دارم این است که موضوعات شکار و شکار کردن رو در تاپیک های اختصاصی سلاح ها بیان نکنید! این انجمن در راستای فرهنگ شکار و حفاظت از محیط زیست فعالیت می کنه و به تبع دوستانی هستند که با وجود منع قانونی باز شکار می کنند ولی حق بیان و توصیف وقایع شکار را در تاپیک های انجمن ندارند! Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2015-01-10 04:37 PM

یا علی

سلام . راستش من نگرفتم کدوم میله مد نظر شما هست .
اگه امکانش هست با یه عکس نشونش بدید لطفا.
اگه این میله رو برداریم توی ضامن شدن اسلحه اشکالی ایجاد نمی کنه؟