شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Zba - 2014-12-27 03:16 PM

دوست من 1100 بسیار تفنگ خوبیه.......
به جای اینکه به این حرف ها گوش بدیبرو خودت یه 1100 بگیر دست و باهاش تیر اندازی کن که ببینی چه تفنگه خوبیه.......
قنداق چوبش هم عالیه......
فقط یه مشکل داره و اونم واشر سر پیستون هست که اصلاً کیفیت نداره و باید همون اول عوضش کنی.
دقتش با واشر جدید عالی....قدرتش عالی.....قیمتش فوق العاده خوب.....کیفیت هم بسیار خوب.
اینم یه عکس زیبا از این اسلحه:
[تصویر: 27_94_striker_1000_x.jpg]

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - صادق قرنجیکی - 2014-12-27 03:38 PM

نقل قول :دقتش با واشر جدید عالی....قدرتش عالی.....قیمتش فوق العاده خوب.....کیفیت هم بسیار خوب.
دوست من ! صفات بالا در رابطه با سلاح های فنرپیستون هاتسان حتی پس از تیون هم خیلی صادق نیست! سلاح های فنرپیستون و نیتروپیستون هاتسان در رده قیمتی خود قابل قبول هستند و بعضا هم کیفیت قابل قبولی هم ندارند!
مواردی همچون :
- کیفیت پایین زاج کاری بخصوص در مناطق مرطوب
- دقت پایین در ماشین کاری قطعات و نبود ظرافت لازم
- استفاده از فنری اختصاصی و واشر سرپیستون بی کیفیت در مقایسه با سایر قطعات
من تجربه استفاده از مدل 80 این برند رو داشتم که به خوبی هم تیون شده بود و البته دقت خوبی هم داشت! ولی واژه بسیار خوب ! دقت و قدرت عالی زیاد برازنده آن نیست. در حالتی که در قطعاتی مثل واشر سرپیستون و هادی فنر تیون شود دقت به مراتب بالاتری نسبت هب حالت اولیه خود پیدا می کند. ولی مشکل زاج و یا نداشتن ظرافت در طراحی قطعات رو نمیشه کاریش کرد. در ضمن کیفیت قنداق آن عادی است ولی به هر حال در مقابل قیمتی که پرداخت می کنید بد نیست!

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Zba - 2014-12-27 03:50 PM

شما دارید فقط 280 هزار تومان برای خرید این سلاح هزینه میکنید!!!!
استفاده از کلمه عالی و خیلی خوب به هیچ وجه برازنده رنجر نیست!!!!چون این کلمه رو من فقط برای وایریخ 100 و دی استیت ایر رنجر سلاح هایی در این حد استفاده میکنم.
اما باید این تفنگ رو با تفنگی هم قیمت مثلا کرال مگنوم مقایسه کنیم که با تعویض واشر واقعا در مقایسه با کرال عالیه!!!

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - huntergun - 2014-12-27 05:52 PM

ینی شما این اسلحه رو بهتر از shadow1000>می Khansariha (289)دونید؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Zba - 2014-12-27 06:03 PM

من که با شادو های قدیمی که کپ فلزی بودن و کیفیتشون خوب بود تا حالا کار نکردم.......
الان اکثر شادو های بازار کپ پلاستیک بی کیفیت هستند و فقط لوله خوبی دارنKhansariha (367)
بله...به نظر من 1100 از شادو بهتره....
فنرش خیلی بهتر و با کیفیت تره و قدرتش هم بیشتره و محکم تره و دقتش با تعویض واشر بهتر میشه. از همه نظر هم با کیفیت تره. چه از نظر قطعات و چه قنداق.
Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - huntergun - 2014-12-27 06:44 PM

(2014-12-27 06:03 PM)Zba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که با شادو های قدیمی که کپ فلزی بودن و کیفیتشون خوب بود تا حالا کار نکردم.......
الان اکثر شادو های بازار کپ پلاستیک بی کیفیت هستند و فقط لوله خوبی دارنKhansariha (367)
بله...به نظر من 1100 از شادو بهتره....
فنرش خیلی بهتر و با کیفیت تره و قدرتش هم بیشتره و محکم تره و دقتش با تعویض واشر بهتر میشه. از همه نظر هم با کیفیت تره. چه از نظر قطعات و چه قنداق.
Khansariha (8)

اقا شرمنده فقط اینکه خیالم از جانب ضامن و امنیت راحت باشه؟ضامن فلزیه یا اینکه پلاستیکی مثل اپاچی؟Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Zba - 2014-12-27 06:58 PM

ماشه های رنجر اوایل بی کیفیت بودن و بعضی وقت ها در میرفتن........ولی الان کیفیت ماشه ها خیلی خوبه......
از نظر ماشه و ضامن خیالت راحت بسیار محکم و ایمنه و فلزیه.
من این تفنگو داشتم برای مدتی و بسیار ازش راضی بودم.
Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - KRALMAGNUM - 2014-12-27 07:46 PM

سلام دوستان. در مورد این اسلحه من از نزدیک دیدمش ظاهر زیبایی داره قدرتش خوبه طول فنرش زیاده 43 حلقه فنرشه.
دقتش یکم از کرال بهتره.
میخواستم یکی بگیرم که فعلا نمیتونم چون یه سری مشکلات واسم پیش اومد و یه گزینه به طورم خورد که هرچی پول داشتم واسه اون گزینه گذاشتم کنار. نشد بگذریم. اما در اولین فرصت یکی از این هاتسان ها میگیرم به نظر من از شادو بهترهKhansariha (8)
یا علی.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Zba - 2014-12-27 08:08 PM

تازه اگه واشر سرپیستونش عوض بشه دقتش بهتر هم میشه.....
بهترین گزینه زیر 500 هزار تومن از نظر من همین 1100 هست. از همه نظر نسبت به قیمتش عالیه.
قنداق خیلی زیبا و با کیفیتی هم داره
Khansariha (219)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - KRALMAGNUM - 2015-01-07 11:13 PM

سلام دوستان من از کجا میتونم واشر سر پیستون واسه این اسلحه تهیه کنم البته از جنس پکینگ تراش. متاسفانه در شهر ما پکینگ تراش نیست اگر کسی میتونه واسم تهیه کنه بهم پیام خصوصی بده
ممنونKhansariha (8)
یا علی