شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2014-11-29 12:35 PM

سلام.
تنها فرقشون در قنداق هست و از لحاظ اجزایی داخلی فرقی ندارن.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2014-12-06 04:34 PM

سلام .
دوستان مدتی بود که اسم این اسلحه در ایران و تفاوت آن با مدل موجود در سایت هاتسان ذهنم رو مشغول کرده بود بعد از کلی گشتو گذار در اینترنت و دیدن کلیپ های مختلف از این اسلحه متوجه شدم که هاتسان برای مشتری های مختلف بنا به خواست مشتری تغیراتی در اسلحه میده. ( اگر اشتباه متوجه نشده باشم)
همچنین در چند کلیپ دیدم که نوشته های روی بدنه کامل متفاوت از هم بوده
قدرت اسلحه هم در مدل ورتکس حداکثر قدرت 17 ژول ودر مدل فنری 21 ژول ذکر شده

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - صادق قرنجیکی - 2014-12-06 05:09 PM

دوست عزیز قبلا هم دوستان ذکر کرده بودند که اسم رسمی این مدل در وب سایت رسمی این شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستش ! که در ایران و به سفارش شرکت نوری با فروشندگی فروشگاه ذکرعلی به نام آپاچی 1100 ارایه شده است. در کل اسم اصلی جذاب تر و مخاطب پسند تر بوده ولی خوب اقای نوری هم از طبع ایرانی ها به خوبی آگاهی داره و می دونه که قبلا سمسارزاده نیز مدلی به اسم آپاچی رو خوب فروخته بود و اصولا در کشورمون اسم های اینچنینی مخاطب بیشتری داره (جدای از توجه به کیفیت و ... خود سلاح )
این مدل برادر کوچیک تر و جدیدتر مدل قبلی یعنی استرایکر 1000 هستش که از نظر طول لوله و سیستم فرقی با قبلی نداره و فقط قنداق تامبهول ان باعث جذابیت ظاهریش شده ! از مدل های ورتکس ریویویی ندیدم ! قدرت خروجی 17 ژول ! دوست من اگه امکان داره منابعی که دارید رو در اینجا به اشتراک بمگذارید!
ممنون Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - farsomid - 2014-12-09 02:09 PM

درود. بنده هم توی اصفهان 1100 ورتکس ندیدم . سایتش هم مود 80 و 125 ورتکس ش را دارهKhansariha (215)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - medial - 2014-12-09 02:24 PM

درسته . من دیروز مدل فنریشا گرفتم و طی تحقیقتت چند روزه فهمیدم مدل ورتکس حداکثر قدرت 17 ژول قدرت داره و فنری 21 یادم نمیاد کدوم سایت دیدم .
من که باهاش خیلی حال کردم مخصوصا قیافه قنداقش

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2014-12-09 05:11 PM

(2014-12-06 05:09 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز قبلا هم دوستان ذکر کرده بودند که اسم رسمی این مدل در وب سایت رسمی این شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستش ! که در ایران و به سفارش شرکت نوری با فروشندگی فروشگاه ذکرعلی به نام آپاچی 1100 ارایه شده است. در کل اسم اصلی جذاب تر و مخاطب پسند تر بوده ولی خوب اقای نوری هم از طبع ایرانی ها به خوبی آگاهی داره و می دونه که قبلا سمسارزاده نیز مدلی به اسم آپاچی رو خوب فروخته بود و اصولا در کشورمون اسم های اینچنینی مخاطب بیشتری داره (جدای از توجه به کیفیت و ... خود سلاح )
این مدل برادر کوچیک تر و جدیدتر مدل قبلی یعنی استرایکر 1000 هستش که از نظر طول لوله و سیستم فرقی با قبلی نداره و فقط قنداق تامبهول ان باعث جذابیت ظاهریش شده ! از مدل های ورتکس ریویویی ندیدم ! قدرت خروجی 17 ژول ! دوست من اگه امکان داره منابعی که دارید رو در اینجا به اشتراک بمگذارید!
ممنون Khansariha (8)
سلام
توی یوتوب سرچ کنید پیداش می کنید .
توی یکی از کلیپ ها روی سیلندر زیر اسم سلاح حک شده بود حداکثر قدرت 17 ژول و البته توی چندتا ریویو هم گفته شده 17 ژول (البته در مدل ورتکس تیپ 3)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 11002.jpg]

امروز یه کرنو از مدل فنری دیدم قدرت 28 ژول زده بود.
[تصویر: 1100.jpg]

قطعات داخلی اسلحه
[تصویر: 11003.jpg]

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - BERETA - 2014-12-09 06:01 PM

سلام به همه دوستان کیفیت آپاچی1100درحد شادو1000قدیم هست یانه مثل بقیه محصولات هاتسان زود خراب میشه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2014-12-11 12:40 PM

(2014-12-09 06:01 PM)BERETA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان کیفیت آپاچی1100درحد شادو1000قدیم هست یانه مثل بقیه محصولات هاتسان زود خراب میشه
سلام .
با توجه تجربه شخصی خودم در استفاده از تفنگ کرال و شادو 1000 باید عرض کنم به نظر من نسبت به کرال هم از نظر کیفیت قنداق و هم لول و خانکشی کیفیت خیلی بهتری داره
اما در مورد شادو به نظر کیفیتی برابر دارن البته من هنوز قطعات داخلی این اسلحه رو هنوز چک نکردم . باید دید نظر اساتید که اسلحه رو باز کردن در این زمینه چیه .

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - whitewolf - 2014-12-11 08:43 PM

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2014-12-13 12:14 PM

سلام .
من امروز یه تست قدرت روی قوطی رب گوچه 1 کیلویی انجان دادم که نتیجه اش به شرح زیر شد.( کالیبر 4.5 و فاصله تا قوطی ها 8 متر)
1 . ساچمه جت سر تخت از 2 تا قوطی رد شد و توی قوطی سوم موند یعنی سوراخ کردن 5 ورق حلبی
2. ساچمه جت نوک تیز عبور از 3 تا قوطی و گیر کردن در قوطی چهارم یعنی 7 ورق حلبی
3 . ساچمه اذرخش 2 و گامو پرو مگنوم نتیجه مثل جت نوک تیز. البته یه مقدار فرو رفتگی در لایه 8 بیشتر بود.

کسی تست کرده قدرت این اسلحه درقیق چند ژول هست ؟
دوستان به نظر شما دوربین رو در چه فاصله ای صفر کنم ؟