شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - royall - 2014-10-27 12:44 AM

(2014-10-26 11:48 PM)Zba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خان کشی این اسلحه رو دیدم.خیلی خوبه!!!!!
اما خان کشی 135 رو با دیانا 35 مقایسه کردم و به جرات میتونم بگم خان کشی رنجر بهتر بود!!!!!
اینو واقعا دارم میگم

دوست عزیز تشخیص کیفیت خانکشی یک سلاح فقط با نگاه قابل تشخیص نیست و باید موارد دیگر از جمله همخوانی با ساچمه های مختلف رایج بازار و دقت در فواصل بالا و ضریب بالستیکی که به ساچمه میده و .... رو هم برسی کنید و بعد در مورد لول سلاحی مثل 350 قضاوت کنید
Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Cayalouss.The.Removal - 2014-10-27 01:49 AM

رویال جان فک میکنم اگه اشتباه نکنم خانکشی رو تراجکتوری تاثیر داره و ضریب بالستیک به فرم، جنس و وزن ساچمه.تقدیم با احترامKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Zba - 2014-10-27 10:46 AM

درسته.
منم با هر دو سلاح دو نوع ساچمه تی اس 22 و پرو مگنوم گامو و چی اس بی اگزگت 18 گرینی رو امتحان کردم.همه ساچمه ها عالی جواب دادند.
در مورد دقت چون هر دو اسلحه های لگد زنی هستند نمیشه تو فواصل بالا انتظار دقت خوب ازشون داشت هر چقدر که خان لوله خوب باشه.
با احترام
Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2014-11-02 10:19 AM

سلام
من دیروز این اسلحه رو خریدم و چند نکته در موردش برام جالب بود که می خواستم نظر دوستان رو یدونم

1. روی اسلحه زده hatsan ranger apachi 1100 th و ارم هاتسان روش داخل دایره یه ستاره هست در حالی که در ارم هاتسان یه تیر کمان داخل دایره هست. و اسم شرکت هم hatsan renger هست
2. روی سایت هاتسان و همچنین سایتهای خارجی اسلحه ای به اسم اپاچی 1100 نداریم .

3. یعنی این اسلحه کپی اسلحه هاتسان توسط یه شرکت دیگه برای بازار ایران هست؟
4. جریان این یک سال گارانتی در ایران که روش چاپ شده چیه؟
5. صدای اسحله خیلی زیاده و لگد زیادی داره این طبیعی هست؟
6. کی روش دوربین نصب کنم؟

در ضمن من تفنگ 230 خریدم .

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - BARZOV - 2014-11-02 07:05 PM

دوست عزیز والا قضیه این رنجرها یکم پیچیدست. اصل کارخانه رنجر میگن مال لهستان هست اما امتیاز تولید محصولات رنجر رو به هاتسان داده البته بعضی ها هم میگن همچین چیزی نیست! در مورد آرمش هم باید بگم بله حق با شماست اما ممکنه علامت ستاره نشان رنجر باشه و از طرفی دیگر چون محصول نام آپاچی به همراه داره و همچنین نماد ستاره،ممکنه ساخت چین باشه!!!
معمولات بعضی از محصولات نام های مختلفی دارن به همین دلیل ممکنه یکی از اون نامها در سایت مربوطه درج شده باشه و شما باید همه ی نامها رو جستجو کنید.بعید میدونم اسمش تو سایت کارخونش درج نشده باشه.
در مورد سوال سومتنون فکر کنم نخیر.
قضیه ی گارانتی رو هم بیخیال بشید چون اکثرا کسی جوابگو نمیشه و غالبا تو بازار همین روال هست.(مخصوصا برای بسیاری از کالاهای خارجی)
صدا و لگد هم فکر نکنم مشکلی داشته باشه.تفنگ شما هم قدرت شادو هزار هست و برای 5.5 21 ژول و برای 4.5 17 ژول قدرت داره.(اگر اشتباه نکنم) امابه طور کلی احساستون در این باره بسته به اینه که قبل از این چه تفنگی داشتید.
اگر دوربین با کیفیتی داشته باشید همین الان هم میتونید ببندید چون با این قدرت معمولا نمیتونه تفنگ دوربین خراب کنی باشه. اما در این مورد آخری با دوستان با تجربه تر بیشتر مشور کنید.
موفق باشید.Khansariha (256)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hossi - 2014-11-04 02:49 PM

دوست عزیز من با شادو هزار مقایسه کردم قدرتش خیلی بالاتر از شادو هزاره

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alirezasalehi - 2014-11-09 12:46 AM

(2014-11-02 10:19 AM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من دیروز این اسلحه رو خریدم و چند نکته در موردش برام جالب بود که می خواستم نظر دوستان رو یدونم

1. روی اسلحه زده hatsan ranger apachi 1100 th و ارم هاتسان روش داخل دایره یه ستاره هست در حالی که در ارم هاتسان یه تیر کمان داخل دایره هست. و اسم شرکت هم hatsan renger هست
2. روی سایت هاتسان و همچنین سایتهای خارجی اسلحه ای به اسم اپاچی 1100 نداریم .

3. یعنی این اسلحه کپی اسلحه هاتسان توسط یه شرکت دیگه برای بازار ایران هست؟
4. جریان این یک سال گارانتی در ایران که روش چاپ شده چیه؟
5. صدای اسحله خیلی زیاده و لگد زیادی داره این طبیعی هست؟
6. کی روش دوربین نصب کنم؟

در ضمن من تفنگ 230 خریدم .
سلام.مبارکتون باشه
این اسم مختص بازار ایرانه،اسم تفنگ در بازار جهانی STRIKER EDGE هست
بیخیال گارانتی بشید چون قطعاتش فراوانه
شما واشر رو عوض کنید هم لگد هم صدا خیلی بهتر میشه
دوربین ضدشک باید روش نصب کنید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - chekel - 2014-11-12 05:30 PM

سلام .
یه دوربین 4*32 گلدن ایگل دارم می خوام روی آپاچی ببندم فکر می کنید جواب بده؟
یه دوربین 3*9-32 اوپتیما هم دوستم داره که 100 می فروشه این دوربین چطور روی آپاچی جواب می ده؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - alirezasalehi - 2014-11-13 05:57 PM

(2014-11-12 05:30 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .
یه دوربین 4*32 گلدن ایگل دارم می خوام روی آپاچی ببندم فکر می کنید جواب بده؟
یه دوربین 3*9-32 اوپتیما هم دوستم داره که 100 می فروشه این دوربین چطور روی آپاچی جواب می ده؟
سلام دوست عزیز
فکر نکنم هیچ کدوم جواب بدن
فقط دوربین های سنتر،لیپرز و اسنایپر فکر کنم جواب بدن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - tinger - 2014-11-13 06:56 PM

(2014-09-11 03:14 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من برای رنجر 1100 خودم یه واشر دادم از جنس پلی اورتان آلمانی برام تراشیدن بعضی از دوستان میگفتن که تفنگ با این کار پر قدرت و سر حال میشه ولی این تفنگ از روز اولشم ضعیف تر شده Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)کسی میتونه بگه چرا؟؟موقعی که دست رو سوراخ واشر سر پیستون میزارم خوب مکش داره ولی به نظرم چون پلی اورتان نرمه توسرعت واشر تا میشه جنس خوده واشر فابریک خیلی سخت بود ولی این نرمه کسی میتونه اهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
Khansariha (8)Khansariha (8)
به احتمال خیلی زیاد دور قطرواشرت رو یکی دو میل بیشتر گرفته وهمین لاعث میشه در سیلندربه سختی حرکت کنه وباعث کاهش قدرت بشه .اگر مکشش از حد معمول بیشتره ابن احتمالی که دادم بیشترقوت میگیره الان دوباره امتحان کن ببین چندثانیه انگشتت رو میک میزنه؟اگربیشتراز 5ثانیه مکش ادامه پیداکرد یعنی اینکه واشر به پیستون بزرگه.