شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - سید علی - 2021-12-08 12:06 PM

با سلام واحترام

یادش بخیر سال 93 بود فکر کنم این صحفه (تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH ) ایجاد کردم فکر نمیکردم اینچنین فعال بشه خداروشکر که مفید بود.
دوستانی هم که میخوان این تفنگ رو خرید کنن خوب قبلش از تجربیات دیگر دوستان در این صحفه استفاده کنن
واز دوستانی که در اینجا تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتن و میزارن کمال تشکر رو دارم.

موفق وسربلند باشید.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amn - 2021-12-08 02:59 PM

سلام.
حالا اصلا جَک نیترو میخواید چکار مگه فنری چطوره ؟
ما اینهمه استفاده کردیم خیلی هم خوب بوده.
از نظر من نباید سلاح رو تغییر داد حالا این ظر شخصیه خودمه.
موفق باشید فعلا خداحافظ
(2021-12-08 12:06 PM)سید علی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام واحترام

یادش بخیر سال 93 بود فکر کنم این صحفه (تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH ) ایجاد کردم فکر نمیکردم اینچنین فعال بشه خداروشکر که مفید بود.
دوستانی هم که میخوان این تفنگ رو خرید کنن خوب قبلش از تجربیات دیگر دوستان در این صحفه استفاده کنن
واز دوستانی که در اینجا تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتن و میزارن کمال تشکر رو دارم.

موفق وسربلند باشید.

سلام.
فدایی دارید اقا شما استاد مایید ؛ عجب ۲۷۰ زیبایی هم دارید.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mordabi - 2021-12-08 09:07 PM

سلام دوستان و ایجاد کننده مدیر محترم
اولا من تشکر ویژه دارم از شما که این امکان رو بوجود اوردید که دوستان و کاربران از تجربیات این تفنگ 1100 نهایت بهره و استفاده صحیح رو یاد بگیرن منم زمانی اماتور بودم هیچ چی بلد نبودم کم کم از تجربه دوستان استفاده کردم یاد گرفتم
این تفنگ در سراسر جهان موجوده البته با مدرک حرف میزنم توی یتوتیوب فيلم تست و تخریبش هست و مشتری زیادی داره ولی الان دیگه به فنری زیاد اهمیت نمیدن همش دنبال پی سی پی هستن البته فنری جا خودشو داره پی سی هم حا خودش چون فنری مخارجش کمتره و نهگداریش اسانتره من خودم سنتی فکر میکنم به همین بسنده کردم با تشکر
عرض کنم خدمت اون دوستمون که فرمودن فنر بهتره بله بهتره عیبی هم نداره
ولی جک نیترو همون گاز پیستون یک درجه از فنر بهتره
چون لگد کم در عوض دقت زیاد
فنر ارتعاشش بیشتره
جک درسته خراب بشه دیگه هیچ شلیکی نمیشه کرد ولی جک همچنان قدرتش یکسانه و شلیکهای موفق تر
تفنگ نرمتر ممنون

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amn - 2021-12-08 11:52 PM

(2021-12-08 09:07 PM)mordabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان و ایجاد کننده مدیر محترم
اولا من تشکر ویژه دارم از شما که این امکان رو بوجود اوردید که دوستان و کاربران از تجربیات این تفنگ 1100 نهایت بهره و استفاده صحیح رو یاد بگیرن منم زمانی اماتور بودم هیچ چی بلد نبودم کم کم از تجربه دوستان استفاده کردم یاد گرفتم
این تفنگ در سراسر جهان موجوده البته با مدرک حرف میزنم توی یتوتیوب فيلم تست و تخریبش هست و مشتری زیادی داره ولی الان دیگه به فنری زیاد اهمیت نمیدن همش دنبال پی سی پی هستن البته فنری جا خودشو داره پی سی هم حا خودش چون فنری مخارجش کمتره و نهگداریش اسانتره من خودم سنتی فکر میکنم به همین بسنده کردم با تشکر
عرض کنم خدمت اون دوستمون که فرمودن فنر بهتره بله بهتره عیبی هم نداره
ولی جک نیترو همون گاز پیستون یک درجه از فنر بهتره
چون لگد کم در عوض دقت زیاد
فنر ارتعاشش بیشتره
جک درسته خراب بشه دیگه هیچ شلیکی نمیشه کرد ولی جک همچنان قدرتش یکسانه و شلیکهای موفق تر
تفنگ نرمتر ممنون

سلام دوست عزیز.
بله قطعا نیتروپیستون از فنر پیستون بهتره به همین دلایلی که خودتون گفتید.
اما من میگم بهتره که تفنگ رو از اون چیزی که کارخونه براش در نظر گرفته تغییر ندیم.
مثلا دیدم بعضی ها فنری رو نیترو میکنن و برعکس که من زیاد خوشم نمیاد.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mordabi - 2021-12-09 01:07 AM

ممنون
الان کارخونه خودش صادر میکنه هم جک هم فنر البته الان جدیدا هاتسان 1100 فنرش دوحالته هستش یکی فنر فابریک یک هم فنر با عرض کمتر داخلی فنره فابریک لول فترم لاغر کردن
یعنی دو فنر در قالبه یک لول فنر
کلا بعضا تو ترکیه با جک نیترو میفروشن یعنی فابریکن با جک عرضه میکنن
حیف که نمیاد ایران
الان جدیدا پیستون المینومی طراحی کردن با اورینگ دور پیستون با وزن 140 گرمی
این پک شامل پیستون گاز و پیستون المینومی میشه خیلی جالبه ممنون تشکر
ببخشید استاد
من یک عدد دوربین نورکنیا 3*9*40 دارم اک ولی تا حالا نبستم رو تفنگم ترسیدم داغون بشه به نظرتون وصلش کنم یا نبدم موندم خودمم جواب بده یا نه اگه کسی از دوستان تجربه داره راهنمایی بکنه ممنون

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amn - 2021-12-09 09:27 AM

سلام دوست عزیز.
من در جریان این مدل نیتروپیستون ش نبودم.
این جور که از دو عدد فنر میگید شده مثل گوهر های قدیم.خخخ واقعا عالی بودن.

و دوربین هم اگه گامو 4×32 آرم حک بگیرید خیلی بهتره ولی فکر نمیکنم مشکلی برای دوربین ایجاد کنه.
البته من تا ب حال از دوربین نوریکا استفاده نکردم.
ولی در کل هاتسان دوربین شکن قهاریه خخخخخخ.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amn - 2021-12-09 01:04 PM

راستی.
الان خیلی ها روی هاتسان ۱۱۰۰ دوربین بوشنل میندازن که کیفیتش از نوریکا پایین تره و خوب جواب داده.
حالا این نوریکا هم باید جواب بده.Khansariha (219)
البته من خودم یه گامو ۴ × ۳۲ دارم و جرات نکردم ببندمش روی هاتسان .
اما مشکلی پیش نمیاد.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - fkh - 2022-02-02 08:43 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
صالح جان فنر هاتسان 1100 رو میشه برای شادو 1000 استفاده کرد؟
داخل پیستونش میره؟از لحاظ قطر میگم.چون اندازش رو میشه کوتاه کرد.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amn - 2022-02-02 08:59 PM

سلام فریبرز جان عزیز.
نه جا نمیره قطرش بیشتره.
فنر هانتر جاش بزار قدرتش بیشتر میشه. جا هم میره