شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Mohammadsardar - 2021-08-14 12:11 AM

(2021-08-13 08:11 PM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قیمت هم بین2/600و 2/900شیراز هست مشهد هم یا 100با لا یا پایین
بدون تیون هم من تا 30متر ته سیگار میزدم باساچمه نخجیر سر تیز Khansariha (214)

خیلی ممنون Khansariha (8)پس اگه اینجوریه دقتش واسم کافیه فقط جناب شما دوربین دارید اگه دارید نامشو لطف کنید واگه نه لطف کنید وبگید مگسک رو زیر هدف میگیرید یا دقیقن خال هدف رو بازم سپاس از جوابتونKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - RezaHatamiHunter - 2021-08-14 06:09 AM

خواهش میکنم
تفنگی که من داشتم توی 10متر تنظیمش کردم
15متر رو دقیق میزد
19متر هم دقیق
25متر
5سانت بالا میزد
33متر دقیق
40دوسانت پایین
50متر 7سانت پایین
.
.
.
200متر
در ارتفاع 30متریبالاتر از هدف قرار داشتم
7/8متر پایین میزد
دوربین هم نداشتم
Khansariha (256)Khansariha (8)
Khansariha (214)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - Mohammadsardar - 2021-08-14 09:00 AM

خیلی ممنون Khansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - RezaHatamiHunter - 2021-08-14 10:06 AM

خواهش

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amn - 2021-11-17 08:00 PM

سلام دوستان.
اینم یه ریویو نسبتا کامل از هاتسان ۱۱۰۰

معرفی سلاح بادی هاتسان ۱۱۰۰ تی اچ ساخت ترکیه.
به جرات میتوان گفت بهترین تفنگ بادی تولید شده در کمپانی هاتسان. اسلحه هاتسان ۱۱۰۰ میباشد.
این تفنگ ۳ کیلو گرم وزن دارد و دارای ۲۴ ژول توان خروجی است.
دقت این سلاح کاملا مناسب شکار و هدف زنی در فواصل متوسط میباشد و دارای قدرت تخریب قابل قبولی است.
بهترین راه برای افزایش بازدهی و دقت و حتی قدرت این سلاح تعویض واشر سر پیستون با واشر پلی اورتان المانی است.
هاتسان ۱۱۰۰ در ۴ مدل تولید می شود که عبارتند از :
●سلاح هاتسان ۱۱۰۰ تی اچ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

●سلاح هاتسان ۱۱۰۰ اس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

●سلاح هاتسان ۱۱۰۰ ایکس

این سه مدل فقط و فقط در نوع قنداق شان تفاوت دارند.
●سلاح هاتسان ۱۱۰۰ تی اچ نیو

در این مدل طول قنداق سلاح کمی کمتر شده و همچنین گپ نگه دارنده لوله اش سنتاتیک شده.

در سلاح هاتسان ۱۱۰۰ تی اچ که اینجا مورد بحث است ماشه سلاح سنتاتیک است و گپ سلاح فولادی.
ماشه این سلاح در تولیدات اول کارخانه فولادی بوده اما جدیدا ماشه پلاستیکی شده است.
اما از کیفیت سلاح چیزی کم نشده است.

این اسلحه دارای ضامن اتوماتیک ماشه نیز میباشد که بعد از مسلح سازی ضامن میشود.
ساختار شلیک ان فنر پیستون است و به صورت کمر شکن مسلح و فشنگ گذاری می شود.
بهترین دوربین ها برای این اسلحه عبارتند از :
●دوربین تفنگ گامو ۴ × ۳۲

●دوربین تفنگ گامو ۳ - ۹ × ۴۰

●دوربین تفنگ سنتر پوینت ۴ - ۱۶ × ۵۰

●دوربین تفنگ بوشنل ۳ - ۹ × ۴۰

و به علت قدرت بالای تفنگ بهتر است که از ساچمه های با کیفیت و با وزن ۱۸ گرین برای ان استفاده کرد و مناسب ترین ساچمه ها برای ان بیژن مچ و هاتسان رنجر دراگون است.

پایان.
موفق باشید فعلا خداحافظ

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mordabi - 2021-12-01 10:52 PM

سلام دوستان گرامی
سلام عرض ادب به تمامی دوستان و مدیر
اولا خوش امد گویی خودم که خیلی به زور عضو این تالار شدم (هفت خان رستم)
بریم سر اصل مطلب تیون هاتسان 1100
تیون بر پایه سه قطعه هست لول فنر و واشر پیستون و خود پیستون
1 واشر اصلی جنسش خشک و سفته من واشرش و از نمونه خود تفنگ دادم تراش زدن از پلی اورتان زرد المانی البته چینی هم باشه کار میکنه ولی نصف این المانی من قبل میفروختم تا 6000 تا کارکرد الانم داره کار میکنه کمپرس عالی مکش عالی
2 بریم سراغ لول فنرش که خیلی کوتاهه من لول فنریک تیکه دادم تراش زدن از جنس اهن البته از جنس پلی امید هم میشه تولید کرد شاید بشکنه لول فنر یک تیکه نمیزاره فنر تاپ بخوره و عمرش زیاد میشه و ارتعاشش کم
3 بریم سراغ پیستون که یکم بیش از حد سنگینه وزن فابریکش بدون بوش فنر 260 گرمه من با سوراخ کاریه که روش کردم وزنش 40 گرم کم شد الان 220 گرمه (پس زدگی خیلی کم شده همون لگد سرعت تیر زیاد شده تخریب همونه چون سبک شده فنر با سرعت پیستون هول میده در نتیجه تفنگ نرمتر و سریعتر حرکت میکنه قدرتشم همونه

بعد مونده گریس کاری نرم کاری که اونم با گریس مخصوص نسوز پایه مس تیونش کردم
فقط یک لایه نازوک رو پیستون زدم اگه زیاد از حد بزنی هم لول کثیف میشه هم دلیزلینک راه میندازه
بعد رفتم سراغ ماشه که اونم گریس کاری کردم نرمتر شد
الان تفنگم هم بدون لگد شده هم نرمتر و هم دقیق تر
این تجربه کمش 7ساله که با این روش تیون میکنم و نتیجه هم گرفتم
ممنون از دوستان اگه سوالی جیزی باشه در خدمتم ممنون فعلا Khansariha (48)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amn - 2021-12-01 11:25 PM

(2021-12-01 10:52 PM)mordabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گرامی
سلام عرض ادب به تمامی دوستان و مدیر
اولا خوش امد گویی خودم که خیلی به زور عضو این تالار شدم (هفت خان رستم)
بریم سر اصل مطلب تیون هاتسان 1100
تیون بر پایه سه قطعه هست لول فنر و واشر پیستون و خود پیستون
1 واشر اصلی جنسش خشک و سفته من واشرش و از نمونه خود تفنگ دادم تراش زدن از پلی اورتان زرد المانی البته چینی هم باشه کار میکنه ولی نصف این المانی من قبل میفروختم تا 6000 تا کارکرد الانم داره کار میکنه کمپرس عالی مکش عالی
2 بریم سراغ لول فنرش که خیلی کوتاهه من لول فنریک تیکه دادم تراش زدن از جنس اهن البته از جنس پلی امید هم میشه تولید کرد شاید بشکنه لول فنر یک تیکه نمیزاره فنر تاپ بخوره و عمرش زیاد میشه و ارتعاشش کم
3 بریم سراغ پیستون که یکم بیش از حد سنگینه وزن فابریکش بدون بوش فنر 260 گرمه من با سوراخ کاریه که روش کردم وزنش 40 گرم کم شد الان 220 گرمه (پس زدگی خیلی کم شده همون لگد سرعت تیر زیاد شده تخریب همونه چون سبک شده فنر با سرعت پیستون هول میده در نتیجه تفنگ نرمتر و سریعتر حرکت میکنه قدرتشم همونه

بعد مونده گریس کاری نرم کاری که اونم با گریس مخصوص نسوز پایه مس تیونش کردم
فقط یک لایه نازوک رو پیستون زدم اگه زیاد از حد بزنی هم لول کثیف میشه هم دلیزلینک راه میندازه
بعد رفتم سراغ ماشه که اونم گریس کاری کردم نرمتر شد
الان تفنگم هم بدون لگد شده هم نرمتر و هم دقیق تر
این تجربه کمش 7ساله که با این روش تیون میکنم و نتیجه هم گرفتم
ممنون از دوستان اگه سوالی جیزی باشه در خدمتم ممنون فعلا Khansariha (48)

سلام دوست عزیز
ورود تون رو به انجمن خوش امد میگم.
ماشالله برای خودتون استادی هستید‌.
فقط بهتر بود وزن پیستون رو کم نمیکردید چون باعث میشه فنر زود تر بشکنه.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mordabi - 2021-12-01 11:44 PM

دوستان با عرض پوزش من فراموش کردم در مورد جک نیترو سوالی بپرسم که ایا جک نیترو واسه هاتسان 1100 وارد شده یا نه اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره حتما بگه تو خوده ترکیه هست ولی ایران وارد نکردن من که ندیدیم البته واسه 125 هستش ولی واسه 1100 ننیدنم ممنون از همه

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - amn - 2021-12-02 05:09 PM

سلام دوست عزیز یه دوستی اینجا دارم که اسلحه فروشه اینشون میگفتن جک نیترو هاتسان ۱۱۰۰ وارد نشده اما برای ۱۲۵ هست.

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - mordabi - 2021-12-08 12:19 AM

سلام ممنون میدونستم واسه 125 خیلی وقته موجوده من واسه 1100 یکی سفارش دادم جک 125 درسته داخله پیستون جا رفت ولی اخرش که پین میخوره نشد جا به جا بشه کلا ضامن 1100 نگذاشت اخره جک درست جا بره میخواستم با تراش انجامش بدم ولی ترسیدم خراب بشه پسش دادم باید جک خودش باشه نمیشه تبدیل کرد شایدم جک هانتر بخوره بهش ولی اطلاعی ندارم ممنون