شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH (/showthread.php?tid=1882)

تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - سید علی - 2014-06-30 10:03 AM

باسلام
هدف از ایجاد این تایپیک به اشتراک گذاشتن تجربیات شخصی خودم وهمچنین انتقال آن به دیگران هست
اول اینکه من باتفنگ های دیگر رنجر کار نکردم ونمیدونم خوبه یابد فقط از تجربیات دیگران استفاده کردم یک ماه پیش یک قبضه از این سلاح رو برای یکی از اقوام خریدم همش استرس داشتم که زود خراب نشه،دقیق نباشه ویااینکه پول مردم روحروم کرده باشم
اما حالا بعد از یک ماه خدارو شکر میکنم که این اسلحه مارو سربلند کرد
کیفیت ساختش خوبه،دقتش عالی،وقدرتشم عالی هست
اما در باره قدرتش چیزی حدود ۲۱ ژول هست
وانتخابی به مراتب بهتر از شادو هزاری هست که بیشتر قتعاتش پلاستیک هست وقیمتی داره که اسلا به نظر من پول دور ریختن
وزن اسلحه سه کیلو کرم هست وتاحالا ما به هرچی شلیک کردیم هم دقیق به هدف خورده هم هدف رو متلاشی کرده
باساچمه پرمگنوم خوب جواب میده
راستش خودم میخواستم چند روز پیش یک قبضه از این سلاح بخرم اما بنا به دلایلی هنوز بصر کردم
اینم مشخصات فنیش
[تصویر: IMG_۲۰۱۴۰۶۲۸_۱۵۵۳۴۹.jpg]
در یک فرصت مناسب یک گروپ از این اسلحه میزارم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - aliph - 2014-06-30 11:49 AM

متشکر سید جان
قیمتش چنده سید جانKhansariha (8)؟
از دوستان اگر کسی خرید کرده لطف کنه یه گروپ تو۱۵متری بزاره

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - emino - 2014-06-30 12:48 PM

(2014-06-30 11:49 AM)aliph نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متشکر سید جان
قیمتش چنده سید جانKhansariha (8)؟
از دوستان اگر کسی خرید کرده لطف کنه یه گروپ تو۱۵متری بزاره

قیمتش 320 تومن هست فقطم 4.5Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - MILADSOBHI - 2014-06-30 01:07 PM

گفتن اخه 260 یا270تومن

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - سید علی - 2014-06-30 01:24 PM

سلام به همه Khansariha (8)
قیمت قنداق پلاستیکیش چیزی حدود۲۷۰تا ۲۸۰ بسته به مدلش چون هم مدل s داره هم th که مدل s قیمتش۱۰۰۰۰ هزار تومان کمتره و اینیکه من توضیح دادم th بود قیمت قنداق چوبیش هم ۱۰۰ هزارتومان گرون تر هست
من خودم ۲۶۸ هزار تومان خریدم در اولین فرصت یک گروپ تو ۱۵ متر میزارم همچنین تست قدرتش روی اجسام روهم تصویر برداری میکنم ومیزارمKhansariha (8)
درضمن تفنگی که من خریدم کالیبر ۲۲ یا ۵\۵ میلیمتر هست
موفق وپیروز باشید

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hunter extreme - 2014-06-30 03:57 PM

سلام

دوستان خانکشی این سلاح چطوره ؟ در حد لوله گامو هست؟ یا مثل کرال هست و موقع ساچمه گذاری دامنه ساچمه را قیچی میکنه چون واقعا یه کرال داشتم جای ساچمه گذاری لوله خوب تراش نخورده بود و قسمتی از ساچمه بیرون میموند و موقع

بستن لوله ته ساچمه قیچی میکرد و همین باعث نابود کردن دقت تفنگ میشد که بنده با تراش دقیق این مشکل را رفع کردم و تفنگو فروختم .

مورد بعد از کجا این سلاح رو خریدید ؟ و آیا قطعات یدکی آن موجود هست ؟

وسیستم نیترو پیستونش مثل مدل های دیگه قابل شارژ هست ؟ و مانند مدل های دیگه هست؟

ممنونKhansariha (8)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - سید علی - 2014-06-30 04:35 PM

(2014-06-30 03:57 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان خانکشی این سلاح چطوره ؟ در حد لوله گامو هست؟ یا مثل کرال هست و موقع ساچمه گذاری دامنه ساچمه را قیچی میکنه چون واقعا یه کرال داشتم جای ساچمه گذاری لوله خوب تراش نخورده بود و قسمتی از ساچمه بیرون میموند و موقع

بستن لوله ته ساچمه قیچی میکرد و همین باعث نابود کردن دقت تفنگ میشد که بنده با تراش دقیق این مشکل را رفع کردم و تفنگو فروختم .

مورد بعد از کجا این سلاح رو خریدید ؟ و آیا قطعات یدکی آن موجود هست ؟

وسیستم نیترو پیستونش مثل مدل های دیگه قابل شارژ هست ؟ و مانند مدل های دیگه هست؟

ممنونKhansariha (8)
سلام خیالت راحت خانکشیش عالی هست اگه خانکشیش مشکل داشت که دقیق نبود ساچمه به راحتی جای خودش جامیگیره مثل گاموهست از مشهد البته که قطعات یدکیش موجود هست اما درمورد سیستم نیترو پیستونش چیزی نمیدونم

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hunter extreme - 2014-06-30 04:48 PM

باتشکر از پاسخ شماKhansariha (8)

به این صورت که شما فرمایش کردید باید سلاح خوبی باشه فقط اگه زحمتی نیست یک گروپ گیری در فاصله 20متر به بالا با شرایط خوب انجام بدید ببینیم دقتش چطور هست.Khansariha (48)

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - hossi - 2014-07-01 01:27 AM

سلام مگه رنجر 1100 سیستمش فنری نیست؟

RE: تفنگSTRIKER EDGE یا Hatsan Ranger Apachi 1100 TH - emino - 2014-07-01 02:24 AM

(2014-07-01 01:27 AM)hossi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مگه رنجر 1100 سیستمش فنری نیست؟
بله دوست عزیز فنری هست چطور مگهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
Khansariha (256)