شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت پايه براي سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت پايه براي سلاح (/showthread.php?tid=181)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: ساخت پايه براي سلاح - Marksman - 2011-10-05 06:19 PM

(2011-10-05 05:48 PM)shahinjafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز پیش عموم بودم یه تفنگ 270 داره که پایه بهش وصله میگفتش که پایه خیلی مزاحمه ولی چون سالی 10 تا تیر هم باهاش نمیزنه زیاد مهم نیس ولی تفنگ بادی مصرفش خیلی زیاده بهتر پایه طوری ساخته بشه که چند سانیه ای بشه وصلش کرد یا برداشتش بهتره طرح هامون رو بر این مبنا پایه ریزی کنیم که کاربردی تره
شاهین جان اینرو ببین قابل نصب وجدا کردن زیر دو ثانیه.ببخشید چون تو تاپیک اصلی لینک عکس خراب بود مجبور شدم دوباره آپلود کنم.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: ساخت پايه براي سلاح - severus snape - 2011-10-05 10:37 PM

ممنون خوب شده فعلا دارم روی طرحش کار میکنم طرح اولیم احتمالا خیلی زشت میشه بعد روی قیافش هم کار میکنم من یه چیز جالبتر به ذهنم رسیده که فردا تستش میکنم
تقریبا شبیه اینه اما میخوام به جا میله وسطیه که تو گزاشتی فنر هم بزارم که هلش بده عقب و وقتی خواستم خیلی سریع جمع بشه و تا بخوره
قسمتی هم که به لوله میرشه یه طرح دارم که تاحدودی به لوله چفت میشه و با فشار دوباره باز میشه
[تصویر: t.jpg]

RE: ساخت پايه براي سلاح - shahin - 2011-10-05 11:24 PM

خب پایه رو برای شکار زیاد نمیشه روش حساب کرد،من شخصا برای گروپ گیری و تنظیم دوربین میخوام برای شکار همون عصا خیلی کاربردی ترهKhansariha (256)
عصر رفتم دادم پایه ای رو که ساختم جوش بدن،واسه ی 2سانت جوش الومینیوم گفت 15000!!! گفتم خداافظKhansariha (48)
چه خبره جدا؟مگه سوخته موشک میخوای استفاده کنیKhansariha (367)

RE: ساخت پايه براي سلاح - Marksman - 2011-10-06 11:47 AM

(2011-10-05 10:37 PM)shahinjafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون خوب شده فعلا دارم روی طرحش کار میکنم طرح اولیم احتمالا خیلی زشت میشه بعد روی قیافش هم کار میکنم من یه چیز جالبتر به ذهنم رسیده که فردا تستش میکنم
تقریبا شبیه اینه اما میخوام به جا میله وسطیه که تو گزاشتی فنر هم بزارم که هلش بده عقب و وقتی خواستم خیلی سریع جمع بشه و تا بخوره
قسمتی هم که به لوله میرشه یه طرح دارم که تاحدودی به لوله چفت میشه و با فشار دوباره باز میشه
[تصویر: t.jpg]
شاهین جان من فنر رو تو قسمت بالا کار گذاشتم و اون میله نقش نگهدارنده وتنظیم زاویه داره.این جوری:
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: ساخت پايه براي سلاح - severus snape - 2011-10-06 12:14 PM

آره دقت نکرده بودم باحال شدهKhansariha (8)

RE: ساخت پايه براي سلاح - shahin - 2011-10-06 11:52 PM

کار پایه تقریبا تمامه،فردا عکسهاشو میزارمKhansariha (219)

RE: ساخت پايه براي سلاح - shahin - 2011-10-08 11:25 PM

سلام
دوستان کار پایه تمام شد بالاخره، بدون اینکه قنداق رو سوراخ کنم،البته قابلیت اینم داره که زیر وصل بشهKhansariha (8)
پایه ها قابل تنظیم هستن،تا 35 سانت
اگر دوستان تمایل داشتن عکس از مراحل ساخت میزارم همراه با توضیحاتKhansariha (256)

[تصویر: jtm8qy.jpg]

[تصویر: 28e9d5.jpg]

[تصویر: st4qhk.jpg]

RE: ساخت پايه براي سلاح - persiankiller - 2011-10-08 11:32 PM

حتما مراحل ساخت رو به صورت کامل توضیح بدید دوست عزیز-نیکی و پرسش؟

RE: ساخت پايه براي سلاح - hooman63 - 2011-10-09 12:31 AM

جالب بودتوضیح بدید ممنون میشمKhansariha (215)

RE: ساخت پايه براي سلاح - severus snape - 2011-10-09 12:59 AM

خیلی زیبا ساختی دستت درد نکنه بابا منم دلسرد شدم وقتی کار شما رو میبنم بی خیال پایه نخواستیم Khansariha (226)