شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت پايه براي سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت پايه براي سلاح (/showthread.php?tid=181)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: ساخت پايه براي سلاح - Marksman - 2011-09-25 11:13 AM

دوستان عزیز پنجشنبه که بیکار بودم تصمیم گرفتم دو پایه اخری رو که ساخته بودم تبدیل به دوپایه تاشو کنم تا موقع مسلح کردن تفنگ و حمل ونقلش احتیاجی به جدا کردن پایه نباشه برای این کار از یه لولای فولادی کوچیک (مخصوص چرخ خیاطی )، دو تا بست ، یه سه راهی و یه مهره گاز به سایز همون سه راهی استفاده کردم وبعد از سوار کردنشون این شد نتیجه:
[تصویر: clasp.jpg]

البته هنوز رو تفنگ نبستمش چون رنگش کامل خشک نشده بود.Khansariha (48)

RE: ساخت پايه براي سلاح - salehpourtaher - 2011-09-29 06:10 PM

ایول کارایی حرفه ای داره

RE: ساخت پايه براي سلاح - shahin - 2011-09-30 03:09 PM

سلام دوستان

دو هفته پیش که رفته بودم بانه یه چیز جالب خریدم واسه ساپورت اسلحه چیز جالبیهKhansariha (256)
یه عصای کوهنوردی که تلسکوپیه و تا 140 سانت هم باز میشه،واسه ی یخ و برف هم امکانات داره البته چینیه
جنس بدنش الومینیوم،دستش پلاستیک،جالب اینه وقتی بازش میکنی دو حالت داره،فنری(مثل کمک ماشین البته یک سانت تقریبا )و ثابت
قیمتش اونجا 4000 تومن بود

اینم عکساش
[تصویر: ttgcxl.jpg]
[تصویر: kgamqf.jpg]
[تصویر: wn1r3n.jpg]

RE: ساخت پايه براي سلاح - saeedaria - 2011-09-30 07:19 PM

با سلام
من هم از این مدل عصاها برا همین کار دارم.اما یک اشکال بزرگی که داره اینه که وزن سلاح روی یک نقطه داره اعمال میشه و در این شرایط اسلحه به همه طرفی متمایل میشه. در مواردی که پیاده روی زیاده خیلی مفیده چون همون وزن سلاح رو روی عصا انداختن کلی توی تیراندازی تاثیرگذاره

RE: ساخت پايه براي سلاح - hamidhunter52 - 2011-09-30 07:36 PM

عجبا آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ
من دیروز دقیقا عین همین عصا رو از سمسار خریدم به قیمت 7500 چوق برای همین کاربرد چیز مفیدی باید باشه مخصوصا برای من که وزن 52اوم 4 کیلو هست بدون دوربین
سعید جان چپ و راست پیش کشش سر دست که شونه آدم کنده میشه بخواد 3 تا شکار رو هدف بگیره دفعه چهارم سر سلاح میاد پایین به خاطر خستگی شونه گمون کنم بهترین چیز باشه هم به درد پیاده روی میخوره هم ساپرت ایستاده و یا نشسته به خاطر طول متغیری که داره البته برای شکار . برای هدف زنی حرفت کاملا درسته سعید جان توی هدف زنی تعادل کامل نیاز هستKhansariha (8)

RE: ساخت پايه براي سلاح - amir74 - 2011-09-30 08:27 PM

منم بانه خریدم 4 تومن

RE: ساخت پايه براي سلاح - saeedaria - 2011-09-30 08:43 PM

نکته مهم اینه که اسلحه از روش سر میخوره.بهتره با تیوب لاستیکی دسته رو بپوشونید یا مثل میلاد که یک وسیله Vشکل جای دسته گذاشتن تغییراتی روش بدین تا به نمونه اصلی هم نزدیک باشه

RE: ساخت پايه براي سلاح - hamidhunter52 - 2011-09-30 11:31 PM

سعید جان من میخواستم اون دسته عمودیش رو بگیرم ابتدا بعد دیدم برا پیاده روی و اینا بهتره این شکلی باشه دستش من قرار نیست خود اسلحه رو روی دسته قرار بدم دستم رو قرار میدم بهتر بیان کنم عصا ساپرت دستم میشه نه اسلحه و اینجوری میتونم با انگشت حتی کمی سلاح رو بالا پایین هم ببرم و روی هدف قرار یدم نشانه رو البته از یه چیز که دستش رو نرم تر کنه استقبال میکنم و بدم نمیاد و با قرار دادن یه v شکل هم چون کاربرد پیاده روی اش رو مختل میکنه موافق نیستم ولی یه پیشنهاد دارم برای کسانی که از این طرح خوششون میداد .میکروفون رو که دیدین .... بگین خوب .... هنوز متوجه نشدین بابا همون نگه دارنده میکروفون هم دهانه ثابتش هست که استوانه مانند هست و هم یه نوعش که مثل گیره میمونه و قابلیت باز شدن رو داره Khansariha (8)

RE: ساخت پايه براي سلاح - shahin - 2011-10-03 07:46 PM

سلام

این طرح به نظرم چیز جالبی میاد واسه ی گروپ گیری و تنظیم دوربینKhansariha (48)

[تصویر: qvxto8.jpg]

RE: ساخت پايه براي سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-10-03 08:51 PM

آقا شاهین ممنون و طرح جالبی هست Khansariha (8)
البته محل اتکای بچگی قنداق و قنداق کمه (کوچیک هست) اگر بتوان با بالشت و یا وسایل دیگه خوب تفنگ را مهار کرد بنظرم خیلی بهتر خواهد شد یه چیزی شبیه عکس زیر هم بدک نیست و گروپ گیری را بهتر خواهد کرد Khansariha (214)
[تصویر: sac_appui_1.jpg]