شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت پايه براي سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت پايه براي سلاح (/showthread.php?tid=181)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: ساخت پايه براي سلاح - mster - 2014-02-12 10:14 PM

نقل قول :سلام دوست عزیز.اگه با المینیوم درستش کنم توان اینو داره که وزن اسلحه رو تحمل کنه؟باید فنر هم بهش وصل بشه تا مثل هریس پایه ها رو موقع باز و بست محکم نگه داره بدون فنر شل میشه.
فقط نمیدونم این آلمینیوم های مد نظرم رو از کجا باید بخرم! از ابزارساز یا...! 2تا میله ی مثلآ 20 سانتی-دو تا ورق ضخیم که پایه ها بهش پیچ خواهند شد و دوباره همون ورق ضخیم به قنداق پیچ خواهد شد

از لاشه پایه دوربین فیلم برداری استفاده کنید خیلی راحت میشه کارتون
حالت کشویی و قفل های تنظیم ارتفاع پایه ها آماده است و فقط میمونه قسمت اتصال به تفنگ

RE: ساخت پايه براي سلاح - royall - 2014-02-12 10:41 PM

(2014-02-12 10:14 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :سلام دوست عزیز.اگه با المینیوم درستش کنم توان اینو داره که وزن اسلحه رو تحمل کنه؟باید فنر هم بهش وصل بشه تا مثل هریس پایه ها رو موقع باز و بست محکم نگه داره بدون فنر شل میشه.
فقط نمیدونم این آلمینیوم های مد نظرم رو از کجا باید بخرم! از ابزارساز یا...! 2تا میله ی مثلآ 20 سانتی-دو تا ورق ضخیم که پایه ها بهش پیچ خواهند شد و دوباره همون ورق ضخیم به قنداق پیچ خواهد شد

از لاشه پایه دوربین فیلم برداری استفاده کنید خیلی راحت میشه کارتون
حالت کشویی و قفل های تنظیم ارتفاع پایه ها آماده است و فقط میمونه قسمت اتصال به تفنگ

به نظر منم خیلی عالیه
هم سبکه و در عین حال اگه از پایه بلند هاش استفاده کنیم میشه ازش در حالت ایستاده هم استفاده کرد !

RE: ساخت پايه براي سلاح - applegold - 2014-02-13 12:05 AM

آخه مسئله اینجاس که پایه های دوربین خیلی کلفتن!! کلآ بدریخت میشه یه پایه به اون کلفتی به بدنه ی اسلحه بچسبه! قطر پایه هایی رو که میخوام به قنداق پیچ بشن فوقش اندازه ی پایه های هریس باشن از اون کلفتر دیگه ظاهر تفنگ رو بهم میزیزه! برا پایه یه چیزی اومده به ذهنم! میخوام از میله ی چتر استفاده کنم! خوبیش اینه که بازو بسته میشه! فقط نمیدونم میتونه وزن اسلحه رو تحمل کنه یا نه!!

RE: ساخت پايه براي سلاح - mster - 2014-02-13 12:19 AM

ما که خیلی ظریف دیدیم و از استقامت هم خوب بودن
معمولا پایه های هندیکم ظریف هستند و البته لازم نیست شما از همون پایه قطور اولی استفاده کنی. Khansariha (8) پایه های زیرین اصولا بهتره

RE: ساخت پايه براي سلاح - applegold - 2014-02-13 01:00 AM

خب دوست عزیز این پایه ها قیمتشون چنده؟ همون دوربین فروشیا دارنش؟ کهنشو که نمیشه پیدا کرد

RE: ساخت پايه براي سلاح - cordoba - 2014-02-23 08:15 PM

ساخت پایه برای ای تی 44 جهت گروپ گیری و هدف زنی ... Khansariha (214)

استفاده از سه پایه از رده خارج دوربین و ظرف آب پرنده خخخخ

هزینه صفر ریال Khansariha (219)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساخت پايه براي سلاح - mhrSB - 2014-02-23 08:27 PM

(2014-02-23 08:15 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساخت پایه برای ای تی 44 جهت گروپ گیری و هدف زنی ... Khansariha (214)
استفاده از سه پایه از رده خارج دوربین و ظرف آب پرنده خخخخ
هزینه صفر ریال Khansariha (219)
اقا محمد رضا خیلی خوب شده مبارک باشه.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
فقط یک مورد هست که اگه اصلاحش کنید خیلی کامل تر میشه.
اونم اینه که این 3 پایتون از قسمت ریل(زیرین تفنگ) به سلاح متصل بشه به جای کپسول.
در کل 3 پایه از دوپایه خیلی بهتره و طرح خوبی هم شده.
منم همچین چیزی لازم دارم،اما کو وقت و کو اطلاعات(درباره پایه دوربین ها)خخخخخخ
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: ساخت پايه براي سلاح - cordoba - 2014-02-23 08:38 PM

نقل قول :اقا محمد رضا خیلی خوب شده مبارک باشه.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
فقط یک مورد هست که اگه اصلاحش کنید خیلی کامل تر میشه.
اونم اینه که این 3 پایتون از قسمت ریل(زیرین تفنگ) به سلاح متصل بشه به جای کپسول.
در کل 3 پایه از دوپایه خیلی بهتره و طرح خوبی هم شده.
منم همچین چیزی لازم دارم،اما کو وقت و کو اطلاعات(درباره پایه دوربین ها)خخخخخخ
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ممنون ، قابل شما رو نداره آقا محراب ... Khansariha (8)

اتفاقا بفکر نصبش زیر ریل افتادم ، به یه نتایجی هم رسیدم ... وقت کنم میرم بازار و قطعاتش رو تهیه میکنم یا تا جایی که راه داشته باشه میسازمشون ... Khansariha (256)

ولی جهت شکار باید یه پایه فابریک بگیرم براش Khansariha (290)

RE: ساخت پايه براي سلاح - Tomcat14 - 2014-02-23 08:38 PM

با سلامKhansariha (8)
گفتنی ها رو آقا محراب گفتند اما اگر بتونید پایه رو به این شکل در بیارید عالی میشه!فقط یکمی ورق الومینیوم لازم داردی تا به شکلUدربیاریدش!و داخلشو چرم یا فوم بچبونید که به قنداق هم اسیبی نرسه.
اینطوری:
[تصویر: 13905643591.jpg]

محراب جان قیمت انچنانی ندارند!میتونی دست و دومش رو از عکاسی ها تهیه کنی!و کار و وقت انچنانی نمیگیره!Khansariha (8)

RE: ساخت پايه براي سلاح - cordoba - 2014-02-23 08:57 PM

(2014-02-23 08:38 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلامKhansariha (8)
گفتنی ها رو آقا محراب گفتند اما اگر بتونید پایه رو به این شکل در بیارید عالی میشه!فقط یکمی ورق الومینیوم لازم داردی تا به شکلUدربیاریدش!و داخلشو چرم یا فوم بچبونید که به قنداق هم اسیبی نرسه.
اینطوری:
محراب جان قیمت انچنانی ندارند!میتونی دست و دومش رو از عکاسی ها تهیه کنی!و کار و وقت انچنانی نمیگیره!Khansariha (8)

بله این طرح هم خیلی عالیه و کنترل سلاح روش بیشتره ... میتونم به راحتی یه پایه طبق فرمایش شما درست کنم و داخل سه پایه دوربین قرار بدم ... Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.