شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت پايه براي سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت پايه براي سلاح (/showthread.php?tid=181)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: ساخت پايه براي سلاح - whisper - 2012-10-11 12:02 AM

این هم یک دو پایه که ساخت فکر کنم کار ساده ای هست ، به نظرم جالب اومد

[تصویر: Airforce_Bipod_U1006.jpg]

آخر سر من نفهمیدم این دو پایه چی داره که قیمتش انقدر گرونه ، چند روز پیش تو فردوسی یک دوپایه اشغال زده بود 90 تومن ، اون لحظه یه هنگ چند ثانیه ای کردم

Khansariha (226)

RE: ساخت پايه براي سلاح - Sh4DoVV - 2012-10-15 11:16 PM

با سلام
این هم ساپورت یا همون Shooting Rest از نوع Bag که با یه نوع پارچه که مخصوص چادر کانتینر ها هست دادم مادر گرامی واسم دوخت
خیلی جالب و سبک در اومد ، داخلش رو هم با لایکو پر کردم که البته ماسه بادی هم میشه داخلش ریخت واسه ثبات بیشترش
[تصویر: Shooting_Rest_Bag.jpg]
یا علی

RE: ساخت پايه براي سلاح - abdola - 2012-10-16 12:49 AM

(2012-10-11 12:02 AM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم یک دو پایه که ساخت فکر کنم کار ساده ای هست ، به نظرم جالب اومد

[تصویر: Airforce_Bipod_U1006.jpg]

آخر سر من نفهمیدم این دو پایه چی داره که قیمتش انقدر گرونه ، چند روز پیش تو فردوسی یک دوپایه اشغال زده بود 90 تومن ، اون لحظه یه هنگ چند ثانیه ای کردم

Khansariha (226)
داداش میشه توضیح بدی چطور ساختی ما هم بسازیم؟

RE: ساخت پايه براي سلاح - whisper - 2012-10-16 01:32 AM

داداش من نساختم ، گفتم سیستمش ساده هست و میشه ساخت
من به این نتیجه رسیدم هر چقدر پایه حرفه ای ساخته شده باشه بازم مثل اون نمونه کارخونه ای خودش نمی شه ، بنابر این تصمیم گرفتم یکی بخرم Khansariha (8)

RE: ساخت پايه براي سلاح - THUNDER - 2012-10-16 12:50 PM

شادو جان خسته نباشید، چیز جالبی شده...ولی اگر بشه یه فکری به حالش کرد که جای کمتری بگیره بهتره...

RE: ساخت پايه براي سلاح - Sh4DoVV - 2012-10-16 05:08 PM

(2012-10-16 12:50 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شادو جان خسته نباشید، چیز جالبی شده...ولی اگر بشه یه فکری به حالش کرد که جای کمتری بگیره بهتره...

با سلام
ممنونم داداش - آره ميشه در ابعاد كوچكتر هم ساختش < ولي در كل تفنگ روي اون خيلي خوب ثابت ميمونه
يا علي

RE: ساخت پايه براي سلاح - arash1324 - 2012-10-17 08:04 AM

محمد جان ساپورت خوبيه . بااين بري گروپ گيري متوني به جاي زير سري استفاده كني و يه مختصر استراحتي هم بكني . ولي خوبه .

درخصوص ساخت دوپايه زياد اين ور اون ور كردم كه يكي بسازم ديدم بهتره يكي بخرم هم از نظر ظاهري شكيل هست و هم اون چيزي كه مي خوام شكل دوپايه باشه جور نمياد . الان امير اقا يه دوپايه خريدن واقعا چيز خوبيه خودش رو راحت كرد . البته به تغييرات دارم واسه دوپايه اي خريدم مي هوام اگه بشه دو تا بازو واسش درست كنم كه بغل به قنداق وصل بشه چون از زير نميشه اون هم تفنگي مثل 460 كه خيلي بازوي اهرم مسلح كردنش مياد پايين . كه اگه خواسته باشي زير ببندي بايد نزديك ماشه ببنديش Khansariha (8)

RE: ساخت پايه براي سلاح - THUNDER - 2012-10-17 02:39 PM

(2012-10-17 08:04 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخصوص ساخت دوپايه زياد اين ور اون ور كردم كه يكي بسازم ديدم بهتره يكي بخرم هم از نظر ظاهري شكيل هست و هم اون چيزي كه مي خوام شكل دوپايه باشه جور نمياد.

نباید تسلیم تنبلی شد...پولی که برای پایه ها داده میشه خیلی بیشتر از ارزش واقعیشه...ولی خوب وقتی گرفتاری و کمبود وقت و کمبود امکانات بیاد سراغ آدم چاره ای جز تسلیم شدن نیستKhansariha (367)

RE: ساخت پايه براي سلاح - morteza - 2012-10-17 04:01 PM

شادو جان چیز خوبی در اومده, اگه بجای لایکو از خاک اره استفاده کنی سنگین نمیشه و حالت فنری هم نداره و ثباتش هم بیشتره که باعث میشه موقع شلیک لرزش کمتر باشه. نجاری ها یا چوب بر ها دارند.Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: ساخت پايه براي سلاح - THUNDER - 2012-10-24 05:46 PM

من اینرو برای تبدیل پایه دوربین به سه پایه سلاح ساختم ولی هنوز وقت نکردم یه پیچ و مهره مناسب براش بخرم...
[تصویر: 71092603532778402308.jpg]