شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی hatsan 125 gas spring - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: معرفی hatsan 125 gas spring (/showthread.php?tid=1807)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - farsomid - 2015-01-07 09:28 PM

ای بابا واقعا این طوریه تفنگی که پرت بزنه بنظر من مفتش هم گرونه چون بجز اعصاب خوردی هیچی ندارهKhansariha (290)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - emino - 2015-01-07 10:00 PM

والا من دارم این اتفاقا هم نیوفتاده و تا حالا هم نشنیدم شما اولین کسی هستی که میگی و فک کنم تفنگ الانت شادو هزار باشه...
Khansariha (256)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - farsomid - 2015-01-07 10:09 PM

شادو1000 بنده دقت خیلی خوبی داره ازش راضیم . دلم میخواست ی 125 ورتکس هم بگیرم بخاطر قدرت بالای که داره ولی دقت ش چی Khansariha (214)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - milad123 - 2015-01-07 11:12 PM

سلام.والا در حال حاضر بنده پی سی پی ندارم و دقیقا همین تفنگ رو خریدم 600 هزار تومان روش هم 1 دوربین لیپرز بستم.تا الان 200 تا تیر باهاش زدم قدرتش زیاده و ارتعاشش نسبت به فنریش خیلی کمتر شده.دقتش هم با ساچمه رنجر مدل مارشال که 22 گرین هست عالیه.دیروز تقریبا تو 60 متری هم با همین تفنگ 1 توپ پینگ پنگ که تو خونه دوستم که همسایمونم هست و دقیقا فاصله پشت بام ما با اونا 63 متر هست(طبق رنج فایندر)با همون تیر اول زدم(با احتساب فاصله میز از دیواری که نسبت به اون رنج زدم تقریبا 3 متر کم کردم چون رنج فایندر رو هرچی رو توپ میگرفتم ارور میداد).اون دوستانی که میگن بده یا تفنگ رو نداشتن یا اونایی که داشتن مثل دوستمون از پرومگنوم 15 گرینی که اصلا هم کیفیت نداره استفاده کردن.ساچمه 15 برای این تفنگ با این قدرت واقعا سبک هست.من که ازش به شدت راضی هستم.قبلا هم که اسنایپرش رو داشتم ورژن فنری که اونم تستش رو تو تاپیکش قبلا گزاشتم.
ضمنا اقای ازادیان هم ورژن ورتکس رو تست کردن و گروپ رو با جی اس بی قرار دادن و گفتن نباید از ساچمه سبک برای این تفنگ استفاده بشه.تو یوتوب هم کلی کیلیپ از این تفنگ هست و تقریبا تمام مصرف کنندگان خارجی ازش راضی هستن و امیدوارم دوباره این بحث مطرح نشه که کیفیت جنس اینجا با اونجا فرق داره چون من هر دو تفنگ خودم رو از همینجا تهیه کردم و رو هر دو هم با دوربین و ساچمه مناسب یک جواب گرفتم که 100 البته از ورتکس بیشتر راضی هستم.فقط قنداق اسنایپرش رو بیشتر دوست دارم اما از شانسم اسنایپر تمام شده بود و فقط تامهول داشتن

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - farsomid - 2015-01-08 12:03 AM

داداش مبارکت باشه خوشهالم که راضی هستی ازش ایشالا ماشش برات 30سال بچکه . شما واشر سرپیستون را عوض کردین ؟ چون میگن خیلی ماثره

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - rezakabk - 2015-01-08 02:55 AM

سلام دوباره
طبق گفته های دوستان اینجور بنظر میرسه که از بدشانسی من بوده که تفنگم اینجوری از کار در اومده!البته شاید با تعویض واشر و استفاده از ساچمه سنگین درست میشد ولی باور کنین اسلحه بنده دقتش بالای 15متر افتضاح بود!علاوه بر اون بنظرم لگدشم خیلی زیاد بود ویا شاید جنس پیچ استپ خیلی بد بود که بعد چندتا شلیک شکست!ولی حداقل در مورد جنس قنداق دیگه هرکی حتی اگه از مدیران عزیز باشه، بگه خوبه قبول ندارم(البته جسارت نشه ها) چون قنداق تفنگ بدون هیچ دلیلی از 2جا بدجور ترک برداشت(یعنی تفنگو از بچم بهتر نگهداری میکردم)!
تفنگه دیگه شاید مال من بد از کار دراومده ولی این چندوقتی که داشتمش بیشتر اذیت شدم تا اینکه لذت ببرم و دیگه عمرا سراغ این تفنگ برم!راستی همین تفنگو بنده به یکی از مغازه های فردوسی فروختم که اون هنوز نفروخته وقیمت براش زده 450!اگه کسی خواست آدرسشو بدم بره بخره ببینه چش بوده این ورتکس ما!خخخخخخ

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - KRALMAGNUM - 2015-01-08 01:06 PM

یه نصیحت بشنو از من دوست عزیز. وسواس زیاد باعث خراب شدن میشه امتحان کردم اما هر وقت بی توجه باشی هیچ مشکلی واسه اسلحت پیش نمیاد من که اینجوری بوده واسم.
بیخیال باش بی خیالKhansariha (8)
یا علی.

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - farsomid - 2015-01-08 02:04 PM

(2015-01-08 02:55 AM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوباره
طبق گفته های دوستان اینجور بنظر میرسه که از بدشانسی من بوده که تفنگم اینجوری از کار در اومده!البته شاید با تعویض واشر و استفاده از ساچمه سنگین درست میشد ولی باور کنین اسلحه بنده دقتش بالای 15متر افتضاح بود!علاوه بر اون بنظرم لگدشم خیلی زیاد بود ویا شاید جنس پیچ استپ خیلی بد بود که بعد چندتا شلیک شکست!ولی حداقل در مورد جنس قنداق دیگه هرکی حتی اگه از مدیران عزیز باشه، بگه خوبه قبول ندارم(البته جسارت نشه ها) چون قنداق تفنگ بدون هیچ دلیلی از 2جا بدجور ترک برداشت(یعنی تفنگو از بچم بهتر نگهداری میکردم)!
تفنگه دیگه شاید مال من بد از کار دراومده ولی این چندوقتی که داشتمش بیشتر اذیت شدم تا اینکه لذت ببرم و دیگه عمرا سراغ این تفنگ برم!راستی همین تفنگو بنده به یکی از مغازه های فردوسی فروختم که اون هنوز نفروخته وقیمت براش زده 450!اگه کسی خواست آدرسشو بدم بره بخره ببینه چش بوده این ورتکس ما!خخخخخخ
داداش ی واشر ازش عوض میکردی شاید خوب میشد . اگه اصفهان بود میخریدمش من حوصله درست کردنش را داشتمKhansariha (214)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - MILADSOBHI - 2015-01-20 02:02 PM

یکی از دوستان از این ورتکس ها داشت پس از 5ماه دیگه ماشه در گیر نمیشد که باز کرده بود دیده بود که اون جک هوا خراب شده یعنی اون میله ای که بالا پایین میره پیچ تهش باز شده و هوا کاملا خالی شده. دیگه درستش نکرد یه فنر انداخت توش از فنری بیشتر رازیه...

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - alikarimi - 2015-02-21 01:07 PM

سلام خدمت دوستان اگر كسي 125 ورتكس داره ميشه طول و قطر جك نيروشو اندازه بگيره اعلام كنه ممنون ميشم