شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی hatsan 125 gas spring - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=82)
+---- موضوع: معرفی hatsan 125 gas spring (/showthread.php?tid=1807)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - ln 1 - 2014-11-20 12:49 PM

با اینکه در نیترو پیستونهای جدید هاتسان خبری از فنر طویل همراه با ارتعاش بالا نیست ولی همچنان دوربین ضعیف ( بوشنل دهنه 40 کمتر از 5 شلیک دوام اورد ) را سریعا ناک اوت میکند . سنتر 32 به نظر من بهترین گزینه برای این قبیل تفنگهاست

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - lisar - 2014-12-19 09:32 AM

سلام دوستان با این تفنگ تا چند متر مبتونم اردک بزنم نمیخوام از فاصله ای بزنم تا زجر بکشه بهتون یدونه تصیه کنم اونم اینکه نسبت به قبل خیلی خیلی خوب شده من ازش راضی ام قدرت تقریبا37 ژول خوب البته برای من اسنایپر هاKhansariha (8)
اشتباه چاپی زجر نکشه

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - lisar - 2014-12-24 06:02 PM

جواب بدینKhansariha (8)Khansariha (48)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - rezakabk - 2014-12-24 06:24 PM

با سلام
درمورد اردک نمیتونم نظر بدم چون تاحالا اصلا شکارش نکردم و نمیدونم چقدر پر داره و جون سخته و....ولی کبکو تا 50 متر به راحتی میندازه!البته اگه اگه بتونین بزنین
در کل بهتره این تفمنگو نخرین

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - farsomid - 2015-01-04 11:42 PM

(2014-12-24 06:24 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
درمورد اردک نمیتونم نظر بدم چون تاحالا اصلا شکارش نکردم و نمیدونم چقدر پر داره و جون سخته و....ولی کبکو تا 50 متر به راحتی میندازه!البته اگه اگه بتونین بزنین
در کل بهتره این تفمنگو نخرین

سلام دادا رضا نگفتی چرا نخریمKhansariha (214)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - emino - 2015-01-05 11:52 AM

داش رضا منظورش ١٢٥ فنريه نه ورتكس رنجر بايد واشر عوض بشه بعد يه دوربين خوب بعدشم تير انداز مي خواد درست داش رضا...!؟
Khansariha (219)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - farsomid - 2015-01-07 04:34 PM

درود دوستان 125 ورتکس دقتش چطوره ؟ منظورم اینکه که مثل 125 فنری پرت هم میزنه یا نهKhansariha (226)

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - rezakabk - 2015-01-07 06:11 PM

با سلام
دوستان عزیز پست قبلی بنده در این تایپیک در مورد همین رنجر125 ورتکسه نه فنریش!
تا فاصله ده متر دقتش خوب بود ولی بیشتر از اون داغون میشد!تو 15متر گروپش خیلی باز بود که تو تایپیک مربوط گروپشو گذاشتم،تو بیست متر هر تیرش یه جا میرفت، و حتی اکثر تیرا حتی به سیبل نیم در نیم هم نمیخورد!بالای 20 متر هم دیگه واویلا اصلا معلوم نبود ساچمه کجا میره؛باور کنین تو 35 متری حداقل 20تا ساچمه شلیک کردم ولی یدونشم به سیبل یک در یک!!!!برخورد نکرد!در مورد دوربین هم روش لیپرز 3*9_40 روش بستم و تیراندازم فقط خودم نبودم به چندین نفر دادم تیراندازی کنن چون فکر می کردم مشکل از تیراندازی منه!وزنشم که ماشالا آدمو از پا در میاره؛من رنجر125فنری نداشتم که بدونم لگدش چقدره ولی در باره این ورتکس عزیز عرض کنم که بعد هر20_25 شلیک کل دروبین و پایه از رو تفنگ جدا می شد و حتی وقتی استپ دوربین رو هم رو تفنگ بستم بعد چند شلیک پیچش شکست!!!واما جنس قنداقش که بیشتر از هرچیزی منو عذاب داد به نظر بنده آشغال به تمام معناست!!!بعد از یکی دوماه بدون هیچ دلیلی قنداقش از دو جا ترک خیلی بلدی برداشت(تفنگو تو بهترین شرایط نگهداری میکردما،هیچوقت نذاشتم فشاری روش باشه مثلا خونه همیشه رو دوتا بالش میذاشتمش)،راستی بعد 7،8بار شارژ تفنگ کتف آدم داغون میشه!
ولی خوب یه خوبیاییم داشت مثلا قدرتش خیلی خوب بود،ماششم فلزی و خوشگل بود
عزیزان اینا چیزایی که گفتم فقط تجربیات من بود و هیچکدومش معنای تفسیری و قضاوت نداشت؛چیزایی بود که من تجربه کرده بودم البته واشرشو عوض نکرده بودم و از ساچمه پرومگنوم هم استفاده می کردم؛شاید تفنگ عالی بوده ولی از شانس بد مال من بد از کار دراومده!
ما اون چیزیو که دیدیم گفتیم حالا دوستان خواستن بخرن نخواستن نه!صلاح مملکت خویش خسروان دانند

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - pmn - 2015-01-07 07:03 PM

با سلام
آقا رضا منظرتون از سیبل یک در یک ، به اینچ گفتین یا به واحد دیگه ای؟

RE: معرفی hatsan 125 gas spring - rezakabk - 2015-01-07 08:21 PM

(2015-01-07 07:03 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
آقا رضا منظرتون از سیبل یک در یک ، به اینچ گفتین یا به واحد دیگه ای؟
منظورم یک متر در یک متر بود
یه تخته یک در یکو وسطشو یه خال کشیده بودم و به عنوان سیبل ازش استفاده می کردم
Khansariha (290)